amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 32 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

markos23 M 38 rokov
Život môže byť niekedy extrémne ťažký, ľudia ti budú nadávať, klamať a dávať ťa dolu, ale vždy si udrž hlavu hore a úsmev na tvári a nikdy im nedaj vedieť ako veľmi ťa to raní.
kuncoMT M 33 rokov
Muž 33 rokov Martin
Som pohodový a veselý chalan, nedokážem len tak nič nerobiť, nemám rad nudu, mam rad akciu. Volný čas je niekdy luxus ktorý nemám ale väčšinou sú to už len víkendy.
Eriiikk M 33 rokov
Som pohodovy človek rad sa zabavam mam rad dobre komedie alebo dobry film .
Rad chodim na hokej .sem tam idem na huby .
cetam M 50 rokov
Chcem rozumnú, milú ženu na občasné nežné chvíle naplnené vášňou. Neváhaj a ozvi sa, viem,že aj ty po tom túžiš. Je mi jedno aká si, či chudá, tučná, pehavá, škaredá... Dôležitá je vášeň a vzájomná chémia.❤️
Xhamster077 M 41 rokov
Mám rád šport prírodu turistiku pracujem ako vodič.Milujem rýchle autá motorky dlhý spánok .Chodím cvičiť snažím sa zdravo žiť.Som osamelý a preto hľadám zaujímavú partnerku.
Mata301 Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Martin
Som vdova hladajúca chlapa ktorý sa dokáže o mňa postarať a bude mať rád moju dcéru. nebude mu vadiť že mám základné vzdelanie a problém nájsť si prácu. voľný deň trávim zo svojou dcérou v prírode alebo u rodiny
milbar5566 M 61 rokov
som stary vysoky rojko, co si hovori mozno aj ja najdem co hladam... zaluby-trosku sport, trosku kultura, turistika, trek, mam rad zvierata ale nevlastnim praca nedovoli... mam rad jesen, zimu a jar- to je moje...leto moc nie... rad sa zoznamim z vysokou 50+- ,pohodarkou ktora chce se mnou vychutnavat jesen života,som tu len pre teba...ozvy sa mi..
Mata04 Ž 37 rokov
Hľadám dobrého priateľa na vážny vzťah. Ktorý má bude mať rád takú aká som. A. Bude sa dat sním porozprávať. O všetkom. Budeme si. Na vzajom. Dôverovať.
Martina45 Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Martin
Som vdova s jedným dievčatom a záľuby prechádzka lesom a príjemné posedenie pri kávičke.mám zàujem o chlapa ktorý vie čo chce býva sám a je aspoň stredoskolský vzdelaní .a aby mal rád moju dcéru a mňa .
jan47 M 75 rokov
Rád sa zoznámim so ženou v dôchodkovom veku. Bývam na dedine pri Martine. Záľuby - práca v záhrade a okolo rodinného domu, rád chodím na huby a do prírody. Divadlo, kultúrne a historické pamiatky rád navštívim. Ešte čakám od života niečo pekné vo dvojici.
MiroslavMMF M 41 rokov
Muž 41 rokov Martin
Ahoj,volam sa Miroslav a rad by som si nasiel milu,neznu partnerku na tulanie sa cestami zivota.Mam rad prirodu,turistiku,leto.Zamestnany,abstinent,nefajciar.Chyba mi partnerka o ktoru by som sa staral,schoval ju pod dazdnik ak by prsalo,vzal ju na ruky ak by bola unavena a on by si obcas polozila hlavku na moje rameno.Rad by som mal deti a vlastnu rodinu.
helluska Ž 62 rokov
Som priateľská,úprimná so zmyslom pre humor.Hľadám partnera ktorý rád chalupárči, miluje praskanie krbu či šuchot lístia v lesoch, ktorý ma nebude chcieť meniť / je vysporiadaný s minulosťou a vie, čo čaká od budúcnosti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania