amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 25 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

Brrrano M 44 rokov
Hladam si partnerku ktora by bola ochotna zit a pracovat vo Velkej Britaniji. Som sebestacny zamestnany chlap z vlastnym byvanim. Mam dve dospele deti na Slovensku. Deti mam rad a nie su prekazkov.
Elwira9876 Ž 22 rokov
Som ghotička mám rada čiernu farbu
Fotenie mám rada
Prírodu
Maľovanie
Módu
Nakupovanie
Mám psov mačky
Ale mačky milujem lebo som ghotička ale vypočujem si všeliaku hudbu
dokyy M 23 rokov
stále študujem a hladám človeka s ktorým by som mohol vybehnuť von.
chcem si užit život pokial mám čas.
rád chodím na koncerty
ak aj ty tak napíš môžme sa spoznať
gecio3 M 61 rokov
Som aktívny a pracujúci "dôchodca", ktorý akosi nepostrehol odchod na dôchodok, mám rád prírodu, bicyklovanie, turistiku a myslím, že ešte je čas žiť :-)
petrik77777 M 36 rokov
Venujem sa turistike, letným a zimným športom. Relaxujem vo wellness alebo pri káve s dobrou knihou. Hľadám niekoho, s kým sa dá zasmiať a tráviť voľný čas.
samdoma696 M 64 rokov
Muž 64 rokov Martin
Rozvedený, bez záväzkov, pracujúci-podnikateľ, vyrovnaný, so zmyslom pre humor, umenie, históriu.. poznanie... túži po životnej partnerke, priateľke, láske, milenke... všetko v jednom..A tak sa tu túlam, reku : Amor.. ožeň ma.. A tak si snívam...stretnúť Ťa, stvorenú pre lásku../a všetko s tým súvisiace../..
Feri530 M 34 rokov
Muž 34 rokov Martin
Ahojte som 30 ročný chalan ktorý by rád spoznal normálnu babu ktorá vie čo chce od života ak chceš vedieť niečo viac kľudne sa ozvy rád si popíšem poprípade stretnem ...
karell M 62 rokov
Muž 62 rokov Martin
Mam kreativne zaluby - hudbu, dejiny, vytvarne umenie a fotografovanie, rad sportujem, cestujem, ale aj relaxujem na vidieckej chalupe, rad spoznam zenu, ktora tuzi po nehe, vludnosti, harmonii a pohode vynimocnych i vsednych dní.
Slavo185 M 55 rokov
Hľadám spriaznenu dušu na užívanie si zivota.
Mam jedno samostatné dieťa ktoré nebýva so mnou.
Záľuby pohodovy život voda lyžovanie tenis.
Rad by som sa zoznámil so ženou s podobnymi
záujmami.
Dadika2826 Ž 53 rokov
Nehľadám flirt, ani krátkodobé známosti. Rada spoznám nefajčiara, milého, vtipného a chápajúceho muža.
Hľadám muža s vysporiadanou minulosťou, na zdieľanie každodenných radostí a starostí.
Som veselej, nekonfliktnej povahy. Rada bicyklujem, hrám bedminton.
Ak Ťa ešte niečo zaujima, kľudne napíš, rada odpoviem.
Martin1968 M 53 rokov
Hľadám ženu na vážny vzťah mám rad prírodu vodu kúpanie rekreačný šport akýkoľvek som nefajčiar ale fajčenie mi nevadí pijem príležitostne ak sa dá v lete chodím veľmi rad k moru zimu moc nemám rad takze v zime akurát prechádzka
Paulis Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Martin
Som slobodná matka, mám 15-ročného syna. Som nefajčiarka, alkohol príležitostne, voľný čas trávim sķôr aktívne, v posilňovni alebo na turistike, v lete bicykel. Pracujeme v štátnej správe, moja práca ma baví. Pokiaľ sa dá, dovolenku trávim pri mori, lebo milujem teplo a more. Nemám rada zimu, preto sa ani nevenujem žiadnemu zimnému športu, ale mám rada turistiku zasneženou prírodou😊Rada by som sa zoznámila s mužom, ktorý hľadá skutočne vážny vzťah a nevadí mu dieťa. Bolo by dobré, keby mal deti, lebo ja už ďalšie dieťa nechcem vzhľadom na môj vek. Zároveň by mal byť zodpovedný, so zmyslom pre humor a hlavne by mi mal byť oporou. Nie som emancipovaná žena, vyznávam tradičné hodnoty a teda aj postavenie ženy a muža vo vzťahu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania