amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Krupina KA

Máte záujem o zoznámenie v Krupine? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrupina

Minusik M 47 rokov
Muž 47 rokov Krupina
Láska je krásna vec...
Trápime sa s ňou a ešte viac bez nej.
Život si musíme vedieť užiť, aby nebol naplnený prázdnotou.
Ak máš čas a chuť zažiť niečo nové,
tak mi napíš...
Donroman M 46 rokov
Hľadám ženu na spoločný život v rodinnom kruhu. Rad chodím na ryby a potulky lesom hlavne hríby. Mam rad zvieratá mám psa dúfam že to nebude problém hlavne aby sme si rozumeli
Jozeffabian39 M 40 rokov
Muž 40 rokov Krupina
Hľadám si ženu na celú život nebijem som milý a smutný lebo som sám dieta neni problem mám rád históriu futbal hudbu nefajčím mam rád domáce zvieratá.
Lubko07 M 36 rokov
Hľadám úprimnú, dobrú, rodinne založenú ženu ktorá by mi bola oporou. Zoznamku využívam z dôvodu pracovnej vyťaženosti. Mám rád prírodu, zvieratá, spoločnosť dobrých a úprimných ľudí. Ak by si chcela vedieť viac, ozvi sa.
Jankoo1958 M 64 rokov
Hľadám si priateľku na spoločné chvíle samota je zlá
Som na dôchodku deti už mám za opatrené
Psa mám
Auto mám suferujem hľadám okolia BB mám rád turistiku hubarceie hudbu
Dragana Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Krupina
Hľadám muža ktorý je rodinné založený ma vzťah k deťom a k rodine. Hľadám úprimný vzťah založený na láske a porozumeni. Rada trávim čas v prírode a rada varím a pečiem, rada si pozriem aj dobrý film. Som slobodna matka mám jedno dieťa po dlhej samote skúšam šťastie tu..
28peto05 M 46 rokov
Ak Ťa niekto odmietol netráp sa , ľudia často odmietajú to čo si nemôžu dovoliť. Človek si niekedy zamieňa lásku z chviľkovým pobluznenim a to trvá len dovtedy,kým si nenájde nový objekt sympatie.
erick5 M 72 rokov
Hľadám normálnu ženu, ktorá vie čo je priateľstvo a už nebude nikoho hľadať. Neklame hovorí pravdu, je verná vie si vážiť to čo má a čo dostáva. Ak si sa našla v týchto slovách tak prosím skús sa pripomenúť. Nerád ale dobre varím, lebo musím. Som teda sebestačný po všetkých stránkach. Kto žije v kráse a láske je dlho mladý. Toto motto som nevymyslel, požičal si ho, ale páči sa mi.
Majclok Ž 40 rokov
Hľadám vážnu známosť. Krupina a okolie. Pracujem z domu. Mám psíka a mám rada prírodu. Do vzťahu rada prinesiem lásku a porozumenie. Nemám deti a som slobodná.
BONATO Ž 50 rokov
Mam za sebou tazku minulost. Zacinam od nuly. Som laskava, dobrodrdecna, ludia ma maju radi a som az nadmieru tolerantna. Som na inval.dochodku, ale na per hodim aj pracujem. Volny cas? Milujem hory, napr.Tatry, prechadzky, knihy, dobry film. Casto pomaham nasim, teda otcovi s druzkou, jeho. Nemam zviera. Mam uz vysporiadanu minulost, bola tazka.
Ttomrep M 31 rokov
Muž 31 rokov Krupina
Osobne som sa sklamal v laske a život ide ďalej a dufam že osud mi niekoho na kom mi bude zaležať prihra😀. citim sa osamelo ale sa nevzdavam. kde si? slečna mojho srdca
Merii Ž 50 rokov
Nájdem ráz svoju Spriaznenú dusu.. Som obyčajná žena... Mám rada prírodu. Pracujem ako opatrovateľka u nas., Som sama a je mi smutno. Samota je zla.. Nemám šťastie, tak aspoň touto cestou hladam

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania