amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Krupina KA

Máte záujem o zoznámenie v Krupine? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrupina

Donroman M 47 rokov
Hľadám ženu na spoločný život v rodinnom kruhu. Rad chodím na ryby a potulky lesom hlavne hríby. Mam rad zvieratá mám psa dúfam že to nebude problém hlavne aby sme si rozumeli
Jozeffabian39 M 41 rokov
Muž 41 rokov Krupina
Hľadám si ženu na celú život nebijem som milý a smutný lebo som sám dieta neni problem mám rád históriu futbal hudbu nefajčím mam rád domáce zvieratá.
Lubko07 M 37 rokov
Hľadám úprimnú, dobrú, rodinne založenú ženu ktorá by mi bola oporou. Zoznamku využívam z dôvodu pracovnej vyťaženosti. Mám rád prírodu, zvieratá, spoločnosť dobrých a úprimných ľudí. Ak by si chcela vedieť viac, ozvi sa.
28peto05 M 47 rokov
Ak Ťa niekto odmietol netráp sa , ľudia často odmietajú to čo si nemôžu dovoliť. Človek si niekedy zamieňa lásku z chviľkovým pobluznenim a to trvá len dovtedy,kým si nenájde nový objekt sympatie.
Majclok Ž 40 rokov
Hľadám vážnu známosť. Krupina a okolie. Pracujem z domu. Mám psíka a mám rada prírodu. Do vzťahu rada prinesiem lásku a porozumenie. Nemám deti a som slobodná.
ondro96 M 44 rokov
Ahoj som jednoduchy chlap ktory by si rad nasiel vernu zenu ktora si uz uzila hirenie a flakanie sa. Moje zaluby su sport, turistika, plavanie. a vela casu mi zabera praca lebo sa snazim rozvijat svoje podnikanie v nabytkarskom obore. Ale mam volne vecere a vikendy a rad by som ich travil napriklad s tebou.
jojo1404 M 40 rokov
Muž 40 rokov Krupina
Rad varím občas dačo upečiem pracujem ako zvárač zámočník rád chodím do prírody hlavne do hory práca má baví a rád chodím stanovat cez leto kúpanie a tak ďalej
juraj789 M 64 rokov
Muž 64 rokov Krupina
Volám sa Juraj, bývam v rodinnom dome spoločne so synom, ktorý je dospelý.
Medzi moje záľuby patrí rybárčenie, hubárčenie, prechádzky prírodou. Večer si rád pozriem dobrý film a vo svojom voľnom čase sa tiež venujem práci okolo domu.

Rád by som sa zoznámil s dámou, ktorá ma rovnaké alebo aspoň podobné záľuby. :)

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania