amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Anka66 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Košice
Hľadám športovo založeného parťáka, ktorý chodí aj na turistiku, je aktívny, stará sa o seba , je príjemný, inteligentný... má vysporiadanu minulosť. Je nefajciar
Bibit M 59 rokov
Muž 59 rokov Košice
Hádám ženu na společné volné chvíle. Som vdovec děti mám ale ziju daleko a bývám na chalupe. A chovám zvířata skor žaluba asi. Lyžujem. Beskujem turistyka a praca na zahrade
Miuskaa Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Košice
Nehľadám nevysporiadaneho, vzťahovo nevyzreteho iba na par chvíľ. Niesom hračka. netuzim byť iba niekym na chvíľku. nikdy neodpustím neveru. dovera musí byť.
peto672 M 32 rokov
Hľadám niekoho na písanie možno viacej tak uvidíme. Som obyčajný chlapec ktorý hľadá zaujímavé dievča ktoré vie čo chce. Určite nájdeme nejakú spoločnú reč.
frodooo9898 M 22 rokov
Muž 22 rokov Košice
Hľadám si vtipnú a sympatickú ženu na čokoľvek rád podniknem skoro všetko len treba dať návrh. Netuším čo daľej napísať tak len tak píšem niečo lebo musím.
kupeleBardejov M 65 rokov
Som vdovcom už viac rokov. Pár rokov som na dôchodku . Hľadám ženu z Košíc a okolia na turistiku , šport a zábavu. Moje záľuby, vychádzky do prírody, šport kultúrne podujatia .
Laura16 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Košice
Rada by som našla niekoho vhodného k sebe,s kým by som sa cítila sama sebou a dohnala všetko stratene,čo som za ten dlhý čas nemohla alebo to nebolo ono,tak snáď práve s Tebou to budé to pravé,aké by to malo byť,keď sa nájdu dvaja,ktorý sa hľadali snáď celý život a môžu sa tešit spoločne hlavne na tie čarovne,príjemné chvíle vo dvojici.
Tak snáď ťa tu nájdem.
martinjaja M 20 rokov
Ahoj, hladam dievca ktore by rado pokecalo v aute, isla na prechadzku, do kina, pozriet film alebo tak. Som priatelsky, studujem, hram hry, vselico. :)
Jumbo363 M 39 rokov
Muž 39 rokov Košice
Hľadám ženu ktorá má rada turistiku, prírodu a prechádzky, dúfam že všetko ostatné príde samo... 😉 Nehľadám chvíľkové potešenie ale dlhodobý seriózny vzťah...
90miroslav90 M 45 rokov
Pekný deň želám hľadám partnerku do voza i do koča...Som veselej povahy z myslím pre humor ...športovo založený,záľuby šport príroda ,varenie kino ,hudba.. vlastnosti ako cit a charakter nie sú cudzie ..Úprimnosť na prvom mieste...
SupraVika Ž 19 rokov
Myslím pozitívne
Milujem šport, hudbu, vietnamskú kuchyňu:)
Často ľuďom naslúcham/zriedka sa ozvem
Milujem sci-fi
Obdivujem dejiny:)
(Žena môže byť mechanik, keď sa ti to nepáči nie som tvoj typ:(
Skús hľadať ďalej :) držím palce
Fishrobo M 39 rokov
Muž 39 rokov Košice
Hľadám úprimnú ženu s inteligentným správaním. Moja práca ma napĺňa. Mám rad prírodu, šport, dobrý film pripadne dokument. Ak som ta zaujal, kludne sa môžme viac spoznať :)

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 40 60 80 100 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania