amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Košice KE

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Košiciach vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

kupeleBardejov M 65 rokov
Som vdovcom už viac rokov. Pár rokov som na dôchodku . Hľadám ženu z Košíc a okolia na turistiku , šport a zábavu. Moje záľuby, vychádzky do prírody, šport kultúrne podujatia .
Laura16 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Košice
Rada by som našla niekoho vhodného k sebe,s kým by som sa cítila sama sebou a dohnala všetko stratene,čo som za ten dlhý čas nemohla alebo to nebolo ono,tak snáď práve s Tebou to budé to pravé,aké by to malo byť,keď sa nájdu dvaja,ktorý sa hľadali snáď celý život a môžu sa tešit spoločne hlavne na tie čarovne,príjemné chvíle vo dvojici.
Tak snáď ťa tu nájdem.
martinjaja M 20 rokov
Ahoj, hladam dievca ktore by rado pokecalo v aute, isla na prechadzku, do kina, pozriet film alebo tak. Som priatelsky, studujem, hram hry, vselico. :)
Jumbo363 M 38 rokov
Muž 38 rokov Košice
Hľadám ženu ktorá má rada turistiku, prírodu a prechádzky, dúfam že všetko ostatné príde samo... 😉 Nehľadám chvíľkové potešenie ale dlhodobý seriózny vzťah...
90miroslav90 M 45 rokov
Pekný deň želám hľadám partnerku do voza i do koča...Som veselej povahy z myslím pre humor ...športovo založený,záľuby šport príroda ,varenie kino ,hudba.. vlastnosti ako cit a charakter nie sú cudzie ..Úprimnosť na prvom mieste...
SupraVika Ž 19 rokov
Myslím pozitívne
Milujem šport, hudbu, vietnamskú kuchyňu:)
Často ľuďom naslúcham/zriedka sa ozvem
Milujem sci-fi
Obdivujem dejiny:)
(Žena môže byť mechanik, keď sa ti to nepáči nie som tvoj typ:(
Skús hľadať ďalej :) držím palce
Annka1962annka Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Košice
Spriaznenú dušičku, niekoho na rande a zároveň na voľné spoločné chvíle.. ak si tu rada ťa spoznám 😊😊😊.. mám rada smiech, prírodu a hviezdičky..
Čím menej budeš reagovať na negatívne veci, tým pokojnejší a radostnejšî bude tvoj život 😊
Fishrobo M 39 rokov
Muž 39 rokov Košice
Hľadám úprimnú ženu s inteligentným správaním. Moja práca ma napĺňa. Mám rad prírodu, šport, dobrý film pripadne dokument. Ak som ta zaujal, kludne sa môžme viac spoznať :)
Rapaa M 37 rokov
Muž 37 rokov Košice
Hľadám vážnu známosť. pracujem. volny čas keď sa nájde väčšinou trávim v prírode. zvierata nemám žiadne. chcel by som nájsť dievča môže mať aj deti čo vie čo od života chce.
Jozef590590 M 60 rokov
Muž 60 rokov Košice
Hľadám moju Královnu,ktorá ma bude hladkať a ja budem pritom počúvať čo dnes zažila.Budeme žiť každý deň ako by mal byť náš posledný .Budeme k sebe úprimný .Píšeme že hladáme kamarádstvo ja hladám pocit šťaštia keď mi moja priatelka dá dobrú večeru,po výlete ,plávaní,bicyklovačke.Ja tú večeru navarím .A aj umyjem potom riad.Ale ten pocit pozerať sa že niekomu stojíte zato že sa o Vás stará a že Vy sa staráte o pocity svojej žienky je to čo mi chýba.Mám 18ročnú céru. Mám Labradora ináč blázon ako ja.A na dome v Maďarsku mám 2 mačky.Žil som vo vyťahu do Apríla ,bývala družka si našla iný vzťah.Som veselý,tolerantný,úprimný .Ale som nenapravitelný blázon .
Gabriel1986 M 34 rokov
Muž 34 rokov Košice
Chcel by som spoznat spriaznenu dusu s ktorou spolu by sme prezili krasne chvile. Mam rad sport turistiku vylety atd. Dufam ze sa taka osoba najde a sa stretneme
Peter1o M 24 rokov
Muž 24 rokov Košice
Zdravím som mladý chalan, ktorý sa dosť sklamal v ženách a vzťahoch a potrebujem niekoho kto sa o mňa bude vedieť postarať a ľúbiť ma takého aký som :) na veku mi nezáleži. Vek je pre mňa len obýčajné číslo. Píš a dozvieš sa viac 😌

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 20 40 60 80 96 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania