amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Strážske

Ste v Strážskom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStrážske

Martin1302 M 36 rokov
Muž 36 rokov Strážske
Hľadám niekoho s kým si budem rozumieť, pracujem, voľný čas trávim: občas práca v záhrade, rybárčenie, lukostreľba, pozeranie filmov, turistika, domáce zvieratko, mám psa
Michal1962 M 60 rokov
Hľadám priateľku do pohody. Ja som obyčajný chlap skúšam šťastie. Priatelka by mala byť sympatická žena s ktorou by som si rozumel vo väčšine prípadov ďakujem pekne.
ladik76 M 46 rokov
Muž 46 rokov Strážske
jednoduchu ženu do pohody aj nepohody, so zmyslom pre humor :) aby sa nebrala prilis vazne, vela hovorila, dobre varila a hlavne aby ju nebolela hlava 🙈 to je asi tak vsetko v skratke )
Marika145 Ž 36 rokov
Mam strednu skolu, mam 2 deti, som vo vzťahu, ale väčšinou sa hadame, hladam muža ktory nepije, fajčenie mi nevadi, lebo ja sama fajčím. Ak nevadí ze mam deti, ale su to zlatičkovia.
k971 Ž 60 rokov
Svoj voľný čas venujem hlavne deťom a vnúčatám ,záľuby záhradka ,príroda v každom ročnom období, ručné práce.Deti sú dospelé a majú svoje rodiny.Rada spoznám príjemného človeka.
palihe33 M 40 rokov
Muž 40 rokov Strážske
Ahoj volam sa Pali som slobodny mam 40rokou rad by som sa zoznamit a nasiel nejaku kamaradku na realne stretka pri kavicke pokec atd z vychodu nemám rád faloš a klamstvá ale úprimnosť férovosť nie klamstvá
daruska24vranov Ž 50 rokov
Moje zaluby su čitanie knih,navšteva kina,posedenie pri kavičke,tury,opekačky,plavanie.Hĺadam si priateĺa na spoločne travenie voĺnych chvil.Pracujem ako kucharka.Mam 2 deti .Radi travime spolu čas.Verim,že sa najde človek ktory sa citi sam a tuži sa s niekym porozpravať a dať si kavicku alebo si pisat.
Martin2592 M 38 rokov
Internetovým zoznamkám veľmi nedôverujem. Pre pracovnú vyťaženosť nemám ani veľa času si niekam vyraziť. Preto chcem spoznať milú a sympatickú žienku, s ktorou by som mohol zájsť či už na kávu, pohár vína alebo sa len tak poprechádzať.

viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania