amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Strážske

Ste v Strážskom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStrážske

ladik76 M 45 rokov
Muž 45 rokov Strážske
jednoduchu ženu do pohody aj nepohody, so zmyslom pre humor :) aby sa nebrala prilis vazne, vela hovorila, dobre varila a hlavne aby ju nebolela hlava 🙈 to je asi tak vsetko v skratke )
Marika145 Ž 35 rokov
Mam strednu skolu, mam 2 deti, som vo vzťahu, ale väčšinou sa hadame, hladam muža ktory nepije, fajčenie mi nevadi, lebo ja sama fajčím. Ak nevadí ze mam deti, ale su to zlatičkovia.
k971 Ž 59 rokov
Svoj voľný čas venujem hlavne deťom a vnúčatám ,záľuby záhradka ,príroda v každom ročnom období, ručné práce.Deti sú dospelé a majú svoje rodiny.Rada spoznám príjemného človeka.
palihe33 M 39 rokov
Muž 39 rokov Strážske
Ahoj volam sa Pali som slobodny mam 40rokou rad by som sa zoznamit a nasiel nejaku kamaradku na realne stretka pri kavicke pokec atd z vychodu nemám rád faloš a klamstvá ale úprimnosť férovosť nie klamstvá
daruska24vranov Ž 49 rokov
Moje zaluby su čitanie knih,navšteva kina,posedenie pri kavičke,tury,opekačky,plavanie.Hĺadam si priateĺa na spoločne travenie voĺnych chvil.Pracujem ako kucharka.Mam 2 deti .Radi travime spolu čas.Verim,že sa najde človek ktory sa citi sam a tuži sa s niekym porozpravať a dať si kavicku alebo si pisat.
Martin2592 M 37 rokov
Internetovým zoznamkám veľmi nedôverujem. Pre pracovnú vyťaženosť nemám ani veľa času si niekam vyraziť. Preto chcem spoznať milú a sympatickú žienku, s ktorou by som mohol zájsť či už na kávu, pohár vína alebo sa len tak poprechádzať.

viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania