amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Strážske

Ste v Strážskom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStrážske

Boss007 M 38 rokov
Muž 38 rokov Strážske
Som vdovec v mladom veku, ktorý potrebuje ešte lásku a porozumenie a cítiť pri sebe dobrú ženu, s ktorou si budem rozumieť vo všetkom, som rodinný typ, takže o rodinu sa viem aj postarať, aby im nič nechýbalo, ale nebudem tu vypisovať, či som alebo nie dokonalý muž, keď ma spoznáš, tak uvidíš. Domáce zvieratko nemám a mam vysporiadanu minulosť.
Diana3579 Ž 41 rokov
Ahoj, rada spoznám kamaráta 👋 zatiaľ na písanie, časom uvidíme 😉 Vo voľnom čase sa rada prechádzam, bicyklujem atď. Minulosť mám vysporiadanú. Ak chceš vedieť viac, ozvi sa😁
Woloda77 M 39 rokov
Hľadám vážnu známosť, niekoho milého, veselého, lásku, oporu, polovičku, vek nevadí, hlavne sú sympatie a porozumenie. Rád sa prechádzam alebo do obchodného centra medzi ľudí
Michal1962 M 62 rokov
Hľadám priateľku do pohody. Ja som obyčajný chlap skúšam šťastie. Priatelka by mala byť sympatická žena s ktorou by som si rozumel vo väčšine prípadov ďakujem pekne.
ladik76 M 47 rokov
Muž 47 rokov Strážske
jednoduchu ženu do pohody aj nepohody, so zmyslom pre humor :) aby sa nebrala prilis vazne, vela hovorila, dobre varila a hlavne aby ju nebolela hlava 🙈 to je asi tak vsetko v skratke )

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania