amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Krompachy

Ste v Krompachoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrompachy

Dodo54321 M 44 rokov
Muž 44 rokov Krompachy
Hladám úprimnú ženu, ktorá vie čo chce a aj to dá najavo 🙂. Ženu, ktorá dokáže úprimne aj milovať. Som pokojný a aktívny muž, takže som za každú srandu 🙂.
Vladimir42 M 42 rokov
Muž 42 rokov Krompachy
Hladam niekoho s kym sa da bavit o vsetkom, a hlavne smiat sa spolu, kludne na spolocne sporty, vylety. kladny vztah k motorkam by bol super a k zvieratam
marian2007 M 65 rokov
priateľka turistika cyklo nežnosť spoločné zaľuby prechádzky hory spoločná káva ...
zifo1990 M 32 rokov
Muž 32 rokov Krompachy
Ani neviem čo vlastne hľadám :) mozmo niekoho s kým by sa dalo dobre pokecať o živote, skús napísať a zistíš aký som človek s veľkým srdcom, som pracujúci chlap ktorý nemá vôbec čas na osobný život chcelo by to zmenu, voľneho času je málo ale chce to zmenu skús napísať :)
Samsebou123 M 47 rokov
Vážnu známosť hlavne milú ženu ktorá vie čo od života chce. Ktorá dokáže milovať muža nadovšetko a túži po krásnom vzťahu plnej lásky a porozumenia.
Daniel94 M 26 rokov
Muž 26 rokov Krompachy
Hľadam vážny vzťah. Dievča by malo byť milé, usmievavé mala by mať zmysel pre humor.
Som zamestnaný na TPP.
Čas trávim rad s priatelmi a rodinou.
Mám 27 rokov.
Viac odpoviem uz súkromne :)
Stevo1969 M 53 rokov
Hľadám bi muža z okolia SNV na priateľstvo na spoločné cestovanie. Nehľadám krásu ale normálneho inteligentného muža. Som športový typ, sympatický a veselý človek.
Rivali M 54 rokov
Muž 54 rokov Krompachy
Hladam pekne dievca, rad chodievam na turistiku, relaxujem, motorizmus, motorky, pozeram pekne filmy, pracujem v zahradke, chodievam na vylety, rad fotografujem, vozim sa autom aj na motorke
Paulo3333 M 30 rokov
Ahoj chladam normalnu babu. Ktora vie čo chce. Nie babu čo je ako dieťa. Nemám rád keď mi niekto klame. Som veľmi úprimný. Som slobodný. Rád cestujem..
Majk78 M 44 rokov
Hľadám ženu na vážny vzťah. Medzi moje záľuby patrí byciklovanie, turistika a iné. Bol by som rád keby mala spoločne záujmy ale nie je to podmienkou. Deti nie su prekážkou. Verím že tu niekde si.
Martinus1284 M 38 rokov
Muž 38 rokov Krompachy
Hľadám ženu ktora túži po láska opore rodinnom živote a aby si so mnou vytvorila vlastnu rodinu aby bola laskava verná aby sme si navzájom verili
Paluco25 M 42 rokov
Muž 42 rokov Krompachy
Som 41-ročný muž, športový typ, nefajčiar, bez záväzkov. Bývam sám v rodinnom domčeku v dedinke Slovinky, v krásnom prostredí v okr. Spišská Nová Ves. Mám rád prírodu, šport akéhokoľvek druhu, i práce okolo domčeka.
Rád sa zoznámim so slobodnou žienkou podobného typu,ktorá túži po peknom vzťahu plnom lásky, porozumenia, vzájomnej úcty a živote na dedine, po vzťahu, ktorý by v prípade vzájomných sympatií i rovnakého duchovného naladenia mohol prerásť do silného puta.

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania