amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Krompachy

Ste v Krompachoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrompachy

BMilli Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Krompachy
Rada by som spoznala muža, nefajčiara, spriaznenú dušu, ktorý by ma bral takú, aká som. Som aká som, viem sa prispôsobiť, no nie k svojej škode. Mám rada dotyky, objatia a hlavne úsmev. Tiež potulky prírodou, nie som spoločenský typ. Baví ma práca v záhrade, bylinky, rastlinky. Mám svoje bývanie, tak sťahovanie k niekomu nateraz neprichádza do úvahy. Všetko chce svoj čas a ten ukáže, čo bude ďalej. Vraví sa, že na všetkom sa dá dohodnúť :) Tak...
crsmarek1 M 34 rokov
Muž 34 rokov Krompachy
Volám sa Marek a hľadám vážny vzťah, zatiaľ som nezamestnaný, voľný čas trávim prechádzka do prírody, cestovanie, som milý muž a hlavne nemám rád klamstvo.
Kromp54 M 54 rokov
Hľadám vážnu známosť, pohodovú, sympatickú ženu. Mám vysporiadanú minulosť. Záľuby: turistika, voda, korčule, prechádzky. Pracujem. Verím, že sa stretneme a pokecáme.
Filtre M 56 rokov
Muž 56 rokov Krompachy
Hľadám priateľku na dlhé chvíle, ci spoločne trávenie voľného času. Zaujimam sa o rybárstvo, šport, turistiku a folklór. Som zamestnaný, vlastním byt a auto. Minulosť mám vysporiadanu.
Lenja01 M 35 rokov
Rád by som spoznal milú, rozumnu, sympatickú ženu. Ja slobodný, bezdetný. Deti mi neprekážajú, ba práve naopak. Možno nájdeme šťastie jeden v druhom.
Andulicka1 Ž 66 rokov
Môj vzhľad je primeraný môjmu veku. (teda pekná) Do vzťahu prinesiem všetko (dúfam aj ty) Rada si užívam chvíle strávené v prípade (lepšie by to bolo práve s tebou) Verím, že ťa najdem (ma nájdeš)
balantin M 64 rokov
hladam vaznu znamost, som na dochodku, ale este pracujem, zaujimam sa o turistiku, prechadzky prirodou, bavi ma zahradka a jazda na bicykli, v zime lyzujem, minulost vysporiadana
Mato123000 M 43 rokov
Muž 43 rokov Krompachy
Ahoj hľadám ženu na spoločné chvíle a postupne na vážnu známosť. Som milý, úprimný, ohľaduplný, dobrý posluchač a hlavne verný typ. Som radiologicky techník. Mám rád prírodu, šport, ale aj nič nerobenie len tak pred telkou. Minulosť mám vysporiadanu.
Vladimir42 M 43 rokov
Muž 43 rokov Krompachy
Hladam niekoho s kym sa da bavit o vsetkom, a hlavne smiat sa spolu, kludne na spolocne sporty, vylety. kladny vztah k motorkam by bol super a k zvieratam
zifo1990 M 33 rokov
Muž 33 rokov Krompachy
Ani neviem čo vlastne hľadám :) mozmo niekoho s kým by sa dalo dobre pokecať o živote, skús napísať a zistíš aký som človek s veľkým srdcom, som pracujúci chlap ktorý nemá vôbec čas na osobný život chcelo by to zmenu, voľneho času je málo ale chce to zmenu skús napísať :)
Samsebou123 M 48 rokov
Vážnu známosť hlavne milú ženu ktorá vie čo od života chce. Ktorá dokáže milovať muža nadovšetko a túži po krásnom vzťahu plnej lásky a porozumenia.
1902 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Krompachy
Niekoho, s kým mi bude fajn a všetko to ostatné ...
Niekoho, koho som nenašla ...
Niekoho, kto tu bude pre mňa ...
Niekoho, kto hľadá niečo podobné ...

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania