amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Krompachy

Ste v Krompachoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrompachy

Figo2543 M 32 rokov
Muž 32 rokov Krompachy
- najskor niekoho na zoznamenie casom mozno vztah <sklamal som sa som opatrny>
- Vernost a uprimnost
- Pracujem ako SBS
- rad si pozriem dobry film, mam akvariove rybky
marin091175 M 45 rokov
Hladam pohodovú partnerku na vážnu známosť. Momentálne pracujem v zahraničí ale chodievam pravidelne domov. Rad spoznám príjemnú ženu na spoločné trávenie voľného času.
Airamia Ž 62 rokov
Hladam dobreho kamosa na potulky prirodou,cestovanie,chlapa do voza aj koca. Som normalna zena, ktora tuzi po laske, pochopeni a hlavne vernosti. Som este pracujuca v zdravotnickej oblasti. Volny cas rada travim v prirode, venujem sa Walkingu a trocha aj inemu sportu. Zvieratko nemam ziadne ale nevadi mi. Moja minulost je vysporiadana,nemam ziadne zavazky.
jurajlizac123 M 48 rokov
Muž 48 rokov Krompachy
Hladam znamost na stalo
lasku a zdravie
Pracujem prilezitostne
chodim rad na prechacku
nemam ziadneho zvieracieho milacika
mam vysporiadanu minulost
cakam
Sosnar M 54 rokov
Hľadám ženu z láskou a porozumením pracujem som usmievavý rád vypočujem keď sa dá poradím voľný čas trávim prechádzkou alebo ako je momentálna situácia počasie pri telke hudbe akokoľvek minulosť mám vysporiadanu
Macko705 Ž 31 rokov
Hľadám vážny vzťah, ktorý by ma neponizoval, neťahá zo mna peniaze a aby ma chcel takú aká som. Bývam sama vo vlastnom byte a už vôbec nie som odkázaná na mojich rodičov
adena41 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Krompachy
Rada čítam.Pracujem ako opatrovateľka. Mám 15 ročného syna ktorý žije so mnou. Samota je zlá tak som sa rozhodla skúsiť to na zoznamke.😊 Snáď spoznám muža ktorý taktiež ako ja verí že sa oplatí dať láske druhú šancu.
free45 M 47 rokov
slobodny bezdetny sympaticky a asi aj trochu hanblivy tak skusam najst aj tu slobodnu bezdentu,skus napisat mozno hladas prave mna ak ani ty uz nechces byt viac sama
majka177 Ž 35 rokov
Som slobodná mamička ktorá hľadá vážnu známosť. Hľadám úprimného, spoľahlivého, milujúceho, spoločenského a šikovného partnera. Ktorý ma rad deti, prírodu a ma záujem o rodinu. Nápiš a dozvieš sa viac.
Tosiro M 45 rokov
Záľuby? Rodina, príroda ,turistika , chcem tráviť voľný čas kdekolvek s príjemnou osobou s pochopením a zmyslom pre travenie spoločnych chvíl v živote , ten ktorý chce byť milovaný a vie milovat ženu ktorá si to zasluzi
farda9198 M 68 rokov
Rád trávim voľný čas na chalupe, kde záhradkárčim a chovám aj nejakú zverinu. Mám rád prechádzky lesom a v jeseni hubárčenie. Ako dôchodca mám dostatok času. Rád by som sa zoznámil so ženou, ktorá má rada zvieratá a záhradku.
tulami12 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Krompachy
Som asi až príliš romantický typ ženy. Hľadám priateľa, spriaznenú dušu, ktorý by mi bol oporou, na koho by som sa mohla spoľahnúť, komu by som mohla veriť. Ešte stále verím v lásku a porozumenie.
Mám rada všetko, čo ma baví :) Prírodu, práce v záhrade, vodu - plávanie... Nešportujem, relaxujem pri hudbe.
Nepijem alkohol, nefajčím. Alkoholikov a fajčiarov neprosím. Rada pozerám romantické filmy alebo sci fi - o vesmíre ale nie hororové.

Páči sa mi citát... Keď skutočne milujem, prekračujem hranice svojho „ja“, a preto rastiem tým viac, čím väčšia je moja láska a čím ďalej trvá. Skutočná láska sa nestráca, sama sa trvale obnovuje. Čím viac podporujem duchovný rast toho druhého, tým viac povzbudzujem svoj vlastný. Som úplne sebecká ľudská bytosť. Nerobím nič pre niekoho iného, pokiaľ to nerobím súčasne i pre seba. A ako vďaka láske rastie moja osobnosť, rastie i moja radosť, ktorá je trvalejšia a stálejšia. (M. S. Peck) Milovať znamená uzavrieť záväzok a nedostať záruku, dávať sa celý v nádeji, že naša láska vytvorí lásku v milovanom človeku.

1 2 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania