amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Krompachy

Ste v Krompachoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrompachy

Paluco25 M 41 rokov
Muž 41 rokov Krompachy
Som 41-ročný muž, športový typ, nefajčiar, bez záväzkov. Bývam sám v rodinnom domčeku v dedinke Slovinky, v krásnom prostredí v okr. Spišská Nová Ves. Mám rád prírodu, šport akéhokoľvek druhu, i práce okolo domčeka.
Rád sa zoznámim so slobodnou žienkou podobného typu,ktorá túži po peknom vzťahu plnom lásky, porozumenia, vzájomnej úcty a živote na dedine, po vzťahu, ktorý by v prípade vzájomných sympatií i rovnakého duchovného naladenia mohol prerásť do silného puta.
MarekP75 M 46 rokov
Hľadám zaujímavú ženu na spoločné chvíle. Moje zaľúby sú plaaavanie bike a turistika rád chodím na futbal a hokej, moja minulosť je veľmi nudná ale nevadi
Marian166 M 60 rokov
Muž 60 rokov Krompachy
Hľadám, Milú, dobrú osôbku.Vaznu známosť. Pracujem. Voľný čas, Dom, záhrada. Minulosť je vysporiadania. Prípade záujmu napísať na email. Napíšte tel. Kontakt. Nerád píšem.
Palo115 M 41 rokov
Hľadám spriaznenú dušu priateľstvo alebo vztah. mam rád prírodu pestovanie mám rád zvieratá a hubarcenie. byvam sám na dedine v domčeku s malou záhradou.
Stano001 M 50 rokov
Muž 50 rokov Krompachy
Hľadám priateľku na ďalšiu cestu životom, deti vyrástli a ostal som sám mám rád prácu na záhrade, turistiku a potulky v prírode a cykloturistiku, rád spoznám podobne zmýšľajúci ženu.
voloda80 M 41 rokov
Muž 41 rokov Krompachy
Hladam veselu polovičku, aby mala rada zvierata, klud, travit chvile spolu na motorke, volny čas travim zo svojim psikom, rad sportujem, prechadzky v prirode
Fernadndo M 37 rokov
Som slobodny nefačim nepijem zaluby zvierata priroda rad spoznavam štaty a ich pamiatky galerie muzea divadla kina mam rad šport cyklistiku korčule plavanie rad si zabehat
vasulo4091 M 42 rokov
Muž 42 rokov Krompachy
Hľadám si partnerku na celý život ktorá bude mať rada môjho syna a s ktorou by som strávil dlhé chvíle po mojom boku, aby mi bola verná a tolerantná 😉
1902 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Krompachy
Niekoho, s kým mi bude fajn a všetko to ostatné ...
Niekoho, koho som nenašla ...
Niekoho, kto tu bude pre mňa ...
Niekoho, kto hľadá niečo podobné ...
marian1964 M 57 rokov
Muž 57 rokov Krompachy
Mam záujem o priateľstvo a čas ukáže možno vznikne medzi nami staly vztah hlavné maj porozumenie a zmysel pre dobrý a zdravý vztah už sa teším s kym sa stretnem nerozmyslaj
Brutas333 M 30 rokov
Zhanam vážnu známosť na normálny vzťah, volám sa Román mám 29 rokov a bývam v Krompachy,mam dvojročného synčeka a bývame v dome, chcem vesele slecnu a hlavne pracovitu čo vie aj niečo fajne navarit a hlavné pomoct v domacnosti:)
Fleury1 M 48 rokov
Hľadám dlhodobú známosť. Pracujem, voľný čas trávim prácou okolo domu, záhrady, grilovaním, výletmi do prírody, pozeraním dokumentarnych, akčných, dobrodružných, romantických filmov, posilovaním, je toho viac zaujímam sa o umenie, vedu a pod.

1 2 3 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania