amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 24 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

ivett25 Ž 59 rokov
Som sama a hľadám partnera na voľný čas. Ak chceš spoznať veselú partnerku, ktorá miluje vodu ( je jedno či v mori alebo v bazéne), prácu aj oddych na chate a záhrade, k tomu ešte romantiku pri sviečkach, ozvi sa. Mám dve samostatné a zabezpečené deti, dcéra s rodinou žije mimo SR. Psík bol, ale je možné, že keď nebudem pracovať, bude zase.
Andi3 M 57 rokov
Na vážnu známosť v dvojici pracujem záhrada mám rád šport nemám domáce zvieratá mám vysporiadanu minulosť s deťmi sa stretávam sporadicky viac si volame
Anna04 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Košice
Pracujem a som Sama. Dá sa povedať ze som do voza aj do koča. Pubertu už mám za sebou a nepatrím do starého železa. Uznávam morálne hodnoty viac ako hmotné. Hľadám najprv priateľa na voľné chvíle, niekoho, kto pozná humor a hranice slušnosti, má rád prírodu, cestovanie, relax, more, tanec a možno aj iné
Nerada veci urýchľujem, ale ani keď mňa niekto súri
Povyšenectvo, klamstvo a faloš nemusím. Radšej sa rozprávam ako píšem.
VANOK1704 Ž 58 rokov
Hľadám sympaťáka, ktorý sa nerád nudí, má rád prírodu, rád cestuje, spoznáva krásy Slovenska, určite nefajčiara.Ak hľadáš priateľstvo alebo spoločnosť na prechádzky, do kina, divadla alebo len tak, ku káve, ozvi sa.
Riki19851985 M 35 rokov
Mam ju vysporiadanú nemôžem sa sťažovať a rad by som spoznal ženu ktorá vie co chce a načo bude mať chlapa preto to skúšam takto a verím ze sa mi to podarí nakoľko dnešný svet je veľmi skazeny a hnusný tak ak taka žena je
Peper13 M 39 rokov
Muž 39 rokov Košice
Hľadám sympatickú páni na voľný čas vo veku od 33 do 40 rokov pracujem trávim voľný čas so psom a rád byciklujem som kludnej povahy a tolerantný mam 37 rokov
Lucka1512 Ž 30 rokov
Žena 30 rokov Košice
Tak ani sama neviem, čo tu mám napísať, alebo čo vlastne hľadám... Asi len hľadám samú seba a vlastne chcem vedieť kto som, čo chcem, koho chcem... Najradšej by som našla vzťah, dlhodobý, láska existuje pre každého, alebo aspoň je vždy žite v pare lepšie a ľahšie, ako keď je človek sám...
Pracujem, mám psa, chodím s nim na prechádzky, veľa času voľného nemám, tak väčšinou oddychujem, aj keď vlastne, ak by bolo s kým, tak ten čas by som samozrejme využila inak.
FERKO1KE M 67 rokov
Som vdovec veselej a spolocenskej povahy.
Rad chodim relaxovat na termalne kupalisko, popripade si rad zatancujem na dobrej zabave a taktiez mam rad pracu v zahrade.
Hladam kamaratku, ktoru bavi praca v zahrade, najlepsie z Kosic a blizkeho okolia. Som sam a na pracu v zahrade uz nestacim.
Peterman363 M 58 rokov
Muž 58 rokov Košice
Som rozvedený a na tejto zozname som preto, aby som si našiel spriaznenú dušu, teda ženu do koča aj do voza, ktorá bude pri mne v dobrom aj zlom. Som kľudnej a vyrovnanej povahy. Budem rád ak sa ozve žena, ktorá má rada pohyb a môže mať aj domáceho miláčika, nakoľko zvieratka mám rád.
janes2 M 56 rokov
ahoj. som rozvedený bez zaväzkov. Mám vysporiadanu minulost. Pracujem v USS. Som samostatný a zabezpečený. Bývám v rod. dome sám. Hladám si trvalý vztah. Hladám normálnu ženu, napríklad teba.
elena5 Ž 46 rokov
hľadám niekoho na chatovanie mozno aj zoznámenie... mam dve deti, zaujmy ... odych po praci.
Matisek132 M 28 rokov
Hľadám slečnu na príjemný pokec cez chat alebo aj osobne. Som otvorený pre nové priateľstva a verím, že tu nájdem spriaznenú dušu. Pre viac info - píš.

1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 60 80 100 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania