amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

samo1001 M 51 rokov
pracujúci muž s vysporiadanou minulosťou hľadá spoločnosť príjemnej, náladovo vyrovnanej ženy...
darker1986 M 34 rokov
Ahoj hľadám peknu 30dsiatničku, kamarátku do dešte aj sucha, čo má rada prírodu, zvieratá a všetko pekné v živote, najlepšie bezdetnu ale jedno dieťa by nebol problém, pa.
FekaKE M 59 rokov
Muž 59 rokov Košice
Som v pohode a na nikom nezávisím . Bývam sám . Pracujem stále a veľa a k tomu mám aj prispôsobený oddych v prírode a všade Tam , kde To mám rád . More a leto mám veľmi , veľmi rád a chodím Tam často . Hľadám hlavne dobrú Kámošku a do všetkého , aby To bolo veselšie . Takže asi To je celé .
martin1917 M 40 rokov
Muž 40 rokov Košice
Hľadám ženu resp. dievča na zoznámenie a časom aj viac. Mám rád plávanie, bicyklovanie, prechádzky po kopcoch, spoznávanie nových miest, rád si pozriem dobrý film a niekedy rád aj oddychujem :) som samostatný, zabezpečený, hádam už aj rozumný.
peper81 M 39 rokov
Príjemnú pani alebo slečnu som príjemny trochu hanblivý ale dochvilny momentálne pracujem . Svoj voľný čas trávim prechádzky zo psom a bycikel. A znasim sa pomáhať v práci keď to nezvladaju
Alvaro1982 M 38 rokov
Muž 38 rokov Košice
Sympaticku žienku z dobrym srdečkom.
Veľa noveho a dobreho.
Som zamestnany na dobu neurčitu.
Kedže je taka situacia tak doma.
Ano mam a chcem sa zoznamiť s peknou ženou.
Jonatankaa Ž 45 rokov
Hľadám aktívneho, šikovného, pracovitého, usmievavého a veselého chlapa na zoznámenie. Na začiatok písomne, neskôr káva a časom sa uvidí. Som pracujúca, mám dve dospelé dcéry. Vo voľnom čase rada bicyklujem, prechádzky, milujem knihy, domácnosť tip top, mám rada tvorivé práce akéhokoľvek druhu, baví ma dizajn interiéru ako aj exteriéru. Môj štvornohý miláčik 🦮sa volá Baron a mám aj 🐦.
respr111 M 48 rokov
Muž 48 rokov Košice
Hľadám vážnu známosť...
Sympaticku a príjemnú ženu...
Vzdialenosť nebude prekážkou.
Uprednostňujem príjemné, vášnivé rozhovory a stretnutia, nie nekonečné dopisovanie.
Marek20352 M 32 rokov
Čo hľadám? Hm myslím že čo má prísť aj príde ...
minulosť nás každého nejako” poznačila” no treba vykročiť ďalej a ísť životom a preto by som rad spoznal niekoho a kráčal spolocne
P.S. Mala by mat rada zvierata hlavne psov 🙂
dst M 57 rokov
Muž 57 rokov Košice
Hľadám ženu do voza i koča. Do vzťahu dám pokoj, lásku, harmóniu, láska k prírode.
Pracujem, podnikám.
Príroda, šport, turistika,chalupárčenie....
Som slobodný vdovec.
nekosican M 24 rokov
Hľadám osôbku s ktorou by bolo možné tráviť voľný čas zmysluplnými aktivitami, ktoré posilňujú ducha i telo. Ak máš rada turistiku, zvieratá, šport a hľadáš verného a citlivého muža, napíš mi :)
Laci12 M 36 rokov
Mal som dakedy jeden sen že budem mať rodinu a budem dobrým otcom ... ale ten sen mi rozplynul keď si moja byvala našla iného ... teraz po dvoch rokoch si hľadám vážnu známosť a hľadám si takú ženu čo mňa bude milovať a bude má brať takého aký som ....

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 40 60 80 100 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania