amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Antonioo11 M 40 rokov
Muž 40 rokov Košice
Hľadám lásku svojho zivota, Milá Štíhla ktorá ticho rozpráva nekriči. Mily smiech. Mam rád auta je to môj koníček aj hobby, hľadám porozumenie a sport rád bezkujem lyžujem, plávanie atd
121zabicka Ž 56 rokov
SOM SAMA SEBOU - INA NEBUDEM... SOM SAMA SEBOU - MAM TO NAPISANE VO SVEDOMI...... MAM RADA VESELYCH LUDI... A NEMAM RADA KLAMSTVO, FALOS A LUDSKU HLUPOST..
Lienka808 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Košice
Hľadám spriaznenú dušu. Mám rada prírodu, psíkov, čítanie, kultúru. Rada čítam a cestujem, turistika je super na odbúranie stresu. Teším sa na odpovede
johnnyKE M 32 rokov
Muž 32 rokov Košice
Hľadám nejaké fajn dievča a vek veľmi neriešim. Som slobodný, otec 8 ročnej dcéry, ale tá so mnou nežije. Mám 32 rokov, pochádzam z Košíc. Ženy píšte.
liberty1 Ž 53 rokov
Hľadám muža, s ktorým by som mohla tráviť voľný čas, ak by nám to obom vyhovovalo. Najlepšie z KE a blízkeho okolia, v mojom veku, s výškou min. 180 cm, strednej postavy, tmavé oči, krátko rozvedeného, zamestnaného, s vlastnou strechou nad hlavou a autom. Uvítala by som, ak by bol manuálne zručný a praktický. Inteligencia, znalosť gramatiky a praktizujúce náboženstvo vítané. Alkohol iba príležitostne a cigarety vôbec. A samozrejme, vzájomné sympatie a náklonnosť sú nutné. ... Dúfam muži, že si podľa môjho textu nebudete teraz upravovať svoj profil.
sup68 M 53 rokov
Muž 53 rokov Košice
Som slobodný, športovej postavy a velký optimista.
Hladám si dobre vyzerajúcu ženu, na vzťah. Pracujem, som taxikár, bez detí a bez zvieraťa. Moje záluby sú beh a plávanie.
Mino82 M 39 rokov
Ahoj hľadám vážnu známosť dieťa nieje prekážkou. Som mohutnej postavy. Hladam ženu ktorej by neprekážala moja postava. Som veselej povahy mam rad prírodu som rodinne založený .
SMAILER M 37 rokov
Muž 37 rokov Košice
- Hľadám normálnu ženu na písanie si.
- Som normálny , obyčajný , jednoduchý chlap.. No svoj originál..
- Verím na život po živote.
.Ak chceš vedieť viac, napíš.
Basketko1 M 57 rokov
Muž 57 rokov Košice
Som tréner športového basketbalového klubu. Je klub, ktorý som vybudoval, vlastním a ktorý je pre mňa základom "existencie".
Hľadám priateľku na spoločné chvíle (ktorých veľa nemám...), ktorá má bude brať takéto, aký som ....
Aira65 Ž 56 rokov
Hľadám hľadajúceho... toho, kto v pravde žije a zároveň ju aj hľadá.
Minulosť bola. A budúcnosť? Budúcnosť je cesta. Je cestou, po ktorej sa dá kráčať spoločne, vo vzájomnom porozumení , s láskou a pokorou.
Stiwi1988 M 32 rokov
Som 32 ročný slobodný mladý muž bivam síce na jednom dvore z rodičmi ale oddelené mám svoje bývanie hľadám si ženu ktorá má skutočne v živote podrží a bude ľúbiť abi mi bola oporou mám rád prírodu môj koníček rybárstvo hľadám slečnu do 35 rokou
Konvalinka0515 Ž 67 rokov
Hľadám muža na prechádzky a posedenie, komunikatívneho, veselého. Mám psíka. Rada cestujem a navštevujem iné mestá a prírodu. Mám vysporiadanu minulosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 60 80 100 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania