amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Moldava nad Bodvou

Ste v Moldave nad Bodvou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMoldava nad Bodvou

1fanatik M 56 rokov
Hľadám vážnu známosť som romantický, veselej povahy mám rád prírodu, wellness, more, už len dúfať že na najbližšiu dovolenku nepôjdem sám, nádej umiera posledná
Mikaela1995 M 42 rokov
Muž 42 rokov Moldava nad Bodvou
Ahoj hľadám vážnu známosť kľudne aj slobodná mamička som vdovec s dcérou a rád by som začal nový šťastný život vo dvojici nezáleží mi na kráse a peniazoch ale čo v srdci máš navzájom sa tolerovať dôverovať podporovať a stať pri sebe v dobrom aj zlom medzi moje záľuby patrí šport zvieratá príroda
Giotto77 M 45 rokov
Muž 45 rokov Moldava nad Bodvou
Ahojte. Touto cestou hladám svoju druhú polovičku. Mám záujem spoznať ženu ísť na kávu večeru prechádzky túry kino a pod. Čas a sympatie aj tak všetko ukáže ako bude ďalej. .
Jancsa M 23 rokov
Muž 23 rokov Moldava nad Bodvou
Hľadám milú, romantickú babu na vážnu známosť, ktorej nevedia plus kilá.
Bývam vo vlastnom, chodím do práce a milujem tráviť čas v prírode aj s priateľmi.
Muslicka1234567 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Moldava nad Bodvou
Som príjemná a atraktívna žena a mám rada inteligentnú a veselú spoločnosť. Rada sa zabávam 😉 Som starostlivá a usilovná, vitálna a zbožňujem varenie a upratovanie
123david M 52 rokov
Muž 52 rokov Moldava nad Bodvou
som rozvedeny.. mam 17 rocnu dceru s ktorou mam pekny vztah.. chodime spolu na vylety.. rad bicyklujem .. cestujem.. chodim behat pravidelne.. hladam si kamaratku.. a pozdejsie asi viac..
John2001 M 21 rokov
Hladam lásku pracujem jak živnostník rad sportujem, varím, rad chodim do prirody, mam rad zvierata hladam lasku ktora bude verna, dobra mila ked tak napis
7777777333 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Moldava nad Bodvou
Volám sa Janka a hľadám muža, ktorý by mi rozumel a bol citlivý a čestný s dobrým srdiečkom. Mám rada psov chodím rada na prechádzky aranžujem kvety a maľujem obrazy pre oddych a dobrú náladu. Som nezamestnaná. Mam malého psíka Nelinku. Hladam priateľa ktorý by mal spoločne záujmy.
Ivetka67 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Moldava nad Bodvou
Touto cestou hľadám muža na zoznámenie, trávenie voľného času, výlety, časom dlhodobý vzťah, čas ukáže.Pracujem, vo voľnom čase chodím na prechádzky, milujem všetko, čo je krásne, prírodu, zvieratká.
Hopihe1 M 52 rokov
Muž 52 rokov Moldava nad Bodvou
Hľadám partnerku lásku do všedných i do sviatočných dní. Jemnú spriaznenú dušičku ktorá má rada život. Som nefajčiar, nepijem, kľudnej povahy, žijem spontánne neplánujem. Rád cestujem, práca je mojím koníčkom.
Sebko11 M 23 rokov
Čaute rád sa spoznám.. mám rád dlhé cestovanie s autom mám rád milé ženy ..
Rád si aj vypijem proste ja mám všetko rád chcem sa spoznať s takou ženou čo bude pri mne a bude milá
Jkbm123 M 19 rokov
Hľadám dievča na zoznámenie, som milý, trošku hanblivý, viem ťa rozosmiať, podporiť keď treba
Rád počúvam hudbu, mám rád prechádzky, rád športujem
Prevažne box

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania