amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Moldava nad Bodvou

Ste v Moldave nad Bodvou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMoldava nad Bodvou

Giotto1977 M 47 rokov
Muž 47 rokov Moldava nad Bodvou
Ahojte. Rád by som sa zoznámil so ženou, s ktorou by sme zdielali spoločné záujmy. Ostatné čas ukáže. Bývám sám v rodinnom dome. Pracujem v US Steele ako kmeňový zamestnanec. Mamička aj s dieťaťom je vítaná..Vo volnom čase si sadnem na bike alebo turistika.
Michal1199 M 37 rokov
Muž 37 rokov Moldava nad Bodvou
Hľadám milú, úprimnú a sympatickú ženu na seriózny vážny vzťah od 30-38 rokov z Košíc a okolia, ktorá by sa rada usadila a založila si rodinu. Ja som slobodný, milý a úprimný muž. Medzi moje záľuby patrí športovanie, zvieratá a príroda.
Ivetka55 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Moldava nad Bodvou
Hľadám muža so srdiečkom na spravnom mieste, vážnu známosť, nie flirt. Samota bolí, som zamestnaná, žijem sama, minulosť mám vysporiadanu. Mam rada prírodu
Dodo571 M 46 rokov
Muž 46 rokov Moldava nad Bodvou
Hľadám zábavnú a veselú dámu. Rád trávim voľné chvíle v prírode, rád poľujem aj to je forma môjho relaxu. Som taký aký som. Kto ma chce spoznať bližšie, určite sa nebudem brániť.
Tomimaus M 45 rokov
Muž 45 rokov Moldava nad Bodvou
Hladam priatelku na vaznu znamost, ktora ma rada prirodu, prechadzky. Opatrujem.
Volny cas rad bicyklujem, citam, priroda, zahrada. Mam rad kvety a najmä ruze.
Som Volny.
fero2205 M 68 rokov
Hľadám priateľku, primerane k môjmu veku, na trávenie spoločného voľného času. Moje aktivity: plávanie, wellness, záhrada, príroda ,chôdza, hubárčenie a iné. Zaujímam sa o futbal, hokej, lyžovanie, cyklistika, kino, divadlo a iné.
Albinka333 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Moldava nad Bodvou
V živote je len jedno šťastie - milovať a byť milovaná.
Rada by som sa zoznámila s príjemným a serióznym pánom...
Palika1111 M 45 rokov
Hladám si priateľku na vážny vztah. Do 45 rokov. Rád chodím na túry do prírody bicyklovanie. Rád by som našiel ženu, ktorá je milá a má pochopenie vzájomnému vztahu.
Kunkouu M 56 rokov
Muž 56 rokov Moldava nad Bodvou
Hľadám ženu bezuhonnu, veselý štýl, strednej postavy ktorá preferuje bývanie v rodinnom dome a všetko čo k tomu patrí. Má rada záhradku nejake tie vychádzky či turistiku a v duchu láska porozumenie a uctivosť.

Ja som bezuhonny veselý a hrám na Harmonike ale aj chovám včely a dobre navarím. Rád sa pohybujem, to znamena nové turistické výhľady lyzovanie, bicyklovanie, plavanie, záhrada a vsetko co mi neublizi, iba posilní. Drzim sa hesla, Zlata stredna cesta. Ako den začneme, či už s pozitivnou, alebo negativnou myslienkou, tak sa cítime, ale ku všetkému sa dá prispôsobiť także ; lepšie 100× vidiet ako počuť a nemárniť čas.
1fanatik M 57 rokov
Hľadám vážnu známosť som romantický, veselej povahy mám rád prírodu, wellness, more, už len dúfať že na najbližšiu dovolenku nepôjdem sám, nádej umiera posledná
Jancsa M 25 rokov
Muž 25 rokov Moldava nad Bodvou
Hľadám milú, romantickú babu na vážnu známosť, ktorej nevedia plus kilá.
Bývam vo vlastnom, chodím do práce a milujem tráviť čas v prírode aj s priateľmi.
123david M 54 rokov
Muž 54 rokov Moldava nad Bodvou
som rozvedeny.. mam 17 rocnu dceru s ktorou mam pekny vztah.. chodime spolu na vylety.. rad bicyklujem .. cestujem.. chodim behat pravidelne.. hladam si kamaratku.. a pozdejsie asi viac..

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania