amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 22 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Mixi52 Ž 53 rokov
Rada by som našla spriaznenú dušu pre ďalšiu etapu života po tom, čo manžel navždy opustil tento svet. Hľadám niekoho na spoločné zdieľanie toho pekného a dobrého čo život ponúka, ale i tých bežných, či menej príjemných chvíľ, ktoré sú jeho prirodzenou súčasťou. Pracujem a popri tom podnikám - nehľadám niekoho kto ma bude živiť. Chýba mi pohladenie, láskavé slovo i rameno, o ktoré sa dá oprieť, parťák na výlety, dovolenky, wellness, divadlo, koncerty, pohár vína pri dobrej večeri alebo filme.... ale i niekto, kto by mi občas poradil, či pomohol pri bežných prácach okolo domu a záhrady.... Verím, že niekde si. I keď možno nespĺňaš všetky idealizované predstavy, ktoré som tu popísala, poteší ma ak sa mi ozveš 😊.
Karlosos M 51 rokov
Mám záujem spoznať milú a veselú žienku, ktorá má rada knihy, hudbu. Moje záľuby umenie, hudba, knihy.Rád by som uvítal kamarátsky vzťah. Časom sa uvidí...
Ja12121 M 52 rokov
Dlhodobý vzťah, zviera nemám rad pracujem som finančne zabezpečený rad mám prírodu a more rad chodím na kávu som kaviarenský typ muža tiež rad športuje.
PetoSmolarik M 30 rokov
Muž 30 rokov Košice
†, VŠ, introvert, stratég, objímanie, sarkastický humor, strategické hry (doskové/PC/spoločenské/kartové), epic music
Hľadám vážny a úprimný vzťah s morskou pannou a za milenku hľadám lesnú vílu.
Simisimi Ž 29 rokov
Žena 29 rokov Košice
Chladam vážnu známosť.. Pracujem ako predavačka.. Rada chodím na výlety . Chladam chlapca ktorý je normálny nie suknickar ktorému záleží na vzťahu a na laske
Tomaass2 M 29 rokov
Hľadám vážny vzťah. Som slobodný bez zaveskou a to očakávam aj od partnerky. Rád si vyjdem niekde na kávu alebo na dobre jedlo. Mám veľa rôznych záľub ale radšej o nich pokecam niekde v kaviarni
obezivo M 57 rokov
hľadám ženu keď ju stretnem budem vedieť že je to ona. volné chvíle trávim záhrada, káva a relax. minulosť mám už určite vysporiadanú lebo tú už nikto nemôže zmeniť.
Ganna Ž 62 rokov
Hľadám priateľa, muža vo veku 50 - 63 rokov na vážny vzťah, vzdelaného, úprimného, manuálne zručného s všestrannými záujmami, a nezadaného, s pozitívnym prístupom k životu.
Som tmavovlaska s dušou dievčaťa a zmyslom pre humor.
Je mi blízke umenie, príroda, zvieratá, výlety, zmysluplné rozhovory, knihy, citaty ...
Cením si prirodzenosť , srdečnosť, úprimný úsmev a duchaplných charizmatických ľudí, ktorí ešte vyznávajú tradičné hodnoty.
Uvítam spoznať sympatického, zrelého, spoľahlivého, citovo založeného muža s veľkou dávkou empatie, morálnymi zásadami a krásnym charakterom ...
robi322 M 37 rokov
Muž 37 rokov Košice
hladám sympatickú ženu alebo dámu. pracujem a volný čas trávim v prírode alebo v spoločnosti. zvieratko nemám ale mám veľmi rád psi, mački a podobne. mám rád šport napríklad posilovanie ... rád pozerám filmi, rád upratujem. v minulosti som nestretol žiadnu ženu ktorá o mna mala záujem.
janmcj M 48 rokov
Muž 48 rokov Košice
Touto cestou hľadám slobodnú ženu z Košíc a okolia, bez záväzkov, nefajčiarku, vek 30 - 40 rokov na pokec a zoznámenie, časom aj viac.

Momentálne pracujem v Košiciach ako elektromontážnik.

Som slobodný, bezdetný, pracujem v Košiciach, venujem sa IT technike a elektronike, fotografovaniu, študujem odbornú literatúru, počúvam dobrú hudbu...
Zo športov sa aktívne venujem cyklistike a bedmintonu, pasívne hokeju...
Kamileta Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Košice
Najprv niekto na komunikaciu potom sa uvidi. pracujem ako fyzioterapeutka. nemam ziadne zviera. som spocenska. nemam rada klamstvo a pokritectvo. uprimnost nadovsetko.
Janina1313 Ž 59 rokov
Touto cestou hľadám mileho pana na obcasne stretnutia, na vylety, na posedenia pri kave. Mam rada turistiku. Pracujem v oblasti zdravotníctva. Mam rada zvieratka, hlavne macky

1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 40 60 80 96 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania