amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Asolo65 M 55 rokov
Muž 55 rokov Košice
Hľadám priateľku ktorá mi vyplní to prázdno v srdci, ktorá bude rada keď ju niekto pohladí, pochváli,poľutuje. Mám rád cestovanie, turistiku, bike, jaskyne, ferraty, bežkovanie, wellnes, hudbu a dobrú knihu. Dám sa nahovoriť aj na divadlo, kino, koncert a iné aktivity len nechci odo mňa aby som celý víkend doma sedel pred telkou, to ma ubíja.
Lela5 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Košice
Hľadám priateľa na voľné chvíle, prechádzky v prirode, hubarčenie. Spestrenie všedného stereotypu. Priateľstvo, dôveru a úprimnosť. Rada by som spoznala muža s ktorým by sme mali spoločne záujmy.
Dragunovic M 44 rokov
43 rocny rozvedeny muz hlada vaznu znamost. Som pracujuci muz nefajciar. Mam rad pridodu prechadcky vylety dovolenky nakupy. Mam dceru v svojej opatere tak dieta je vitane.
Nathalie6 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Košice
Hľadám dom na skale, piesok len na pláži a v pieskovisku 😉 Hľadám človeka, o ktorého sa môžem oprieť, s ktorým budeme smerovať k Pánovi, Jeho cestami s Jeho cieľom. Hľadám vedenie, nie príkazy, lásku, nie vydieranie, hľadám nedokonalosť, ktorá sa v Ňom zdokonaľuje. A na oplátku aj ja chcem dávať, podporovať, obetovať sa a milovať...nič viac a nič menej.
mary272 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Košice
hladam pohodoveho partaka na hory aj do zivota so zmyslom pre humor
k mojim zalubam patri turistika aj vysokohorska popri turistike rada fotim, som veselej povahy
kerryking81 M 40 rokov
Muž 40 rokov Košice
hľadám si ženu, ktorá už vie,čo chce. nepotrebujem nejakú žabku, ktorá ma bude kontrolovať. už som z toho vyrástol. deti nie sú prekážkou, mal som vzťah, kde som sa staral 3 roky o cudzie dieťa. som živnostník, pracujem v oblasti stavebníctva, voľný čas trávim prechádzkami, hrou na bicích.Som abstinent,ale jednu neresť predsa mám a to fajčenie. čo sa týka minulosti, mám to vysporiadané, snažil som sa vyjsť zo vzťahu bez zbytočných hádok, skrátka v dobrom. každý z nás si šiel vlastnou cestou. hádam si týmto,aj keď pre mňa trošku trápnou formou zoznámenia sa, nájdem partnerku
snupy112 M 29 rokov
Ahojte :), hľadám niekoho na kamarátenie a zoznámenie a časom niečo vážnejšie, nehľadám flirt ani úlet, rád by som spoznal niekoho s kým si sadneme po každej stránke a s kým sa dokažem raz usadiť.
Romankoxy M 24 rokov
Muž 24 rokov Košice
Hľadám ženu na život, možno aj na celý život, volám sa Roman. študuem, hľadam niečo viac ako rozprávanie, iba vážny vzťah. Kto chce byť schopný poskytnúť telefónne číslo, iba osobne.
Strelicia12 Ž 59 rokov
Ahoj. Som veselej povahy, spolocenska. Hladam priatela na obcasne stretnutia, ktory nechce byt sam. Ma rad prechadzky v prirode. Je spolocensky, nefajciar do 60 rokov. Ozvi sa.
Elektrina Ž 54 rokov
Hladam priatela, kamarata na spolocne chvile do pohody aj nepohody, pracujem a mam rada zvierata, kvety, sport. mam vysporiadanu minulost a takeho partnera aj hladam.
mbubu M 23 rokov
Hladam niekoho na nezavazne stretavanie a romantiku. Pokecat si a trosku uzit si neznost v dnesnom uponahlanom svete. Podme si pokecat pri pohariku vina.
Mariana15 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Košice
Ahoj hľadám priateľa na prechádzky po prírode. Pracujem v automobilovom priemysle ako operátor výroby. A preto voľný čas najradšej trávim v prírode. 😉

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 40 60 80 100 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania