amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Gelnica GL

Ste v Gelnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaGelnica

storm128 M 43 rokov
Muž 43 rokov Gelnica
Hľadám úprimnú, láskavú ženu, ktorá má rada zvieratá, prírodu. Pracujem, som slobodný a bezdetný. Mám vysporiadanú minulosť, svoj voľný čas trávim pri dobrom filme.
123456cudak M 39 rokov
Muž 39 rokov Gelnica
Hľadám obyčajnú ženu, žiadnu klamárku, podvodníčku. Ja som tiež obyčajný chlap, ale spravodlivý, žiadny klamár. Pracoval som do terajšej doby, momentálne trávim čas s deťmi, minulosť zatiaľ ešte nemám vysporiadanú, ale pracujem na tom.
riskin77 M 43 rokov
hľadám ženu na zoznámenie, s minulosťou som vysporiadaný, mám dve deti, venujem sa športu, hlavne futbal, ale mám rád aj lyžovanie hokej a prechádzky v prírode
Sabina1987 Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Gelnica
Ahojte, hľadám si vážny a úprimný vzťah, chcem láska svojho života, chcem byt konečne šťastná a milovaná žena, každá po tom tuži "laska je laska".
48we48 M 49 rokov
48 r slobodny, bezdetny hlada podobnu na vztah. Co ponukam, to ocakavam, najlepsie slobodnu, bezdetnu od 37-45 r. Nemam vyhradene zaujmy, tak z kazdeho troska.
Kamaco123 M 25 rokov
Muž 25 rokov Gelnica
Hľadám si dlhodobú známosť, záľuby varenie, auta, motorky, domacie zvieratá, som nekonfliktný typ, minulosť vysporiadana, pracujem, postarať sa viem či o seba samého, ale aj o budúcu známosť
lopy84 M 43 rokov
Muž 43 rokov Gelnica
hladam vazny vztah s dôverou a uctou, medzi moje zaluby patria auta, hudba, filmy, priroda, plavanie, kuchyna a taktiez som taky domaci kutil, no je toho dost a pracujem ako vodic. na viac sa treba spytat ;)
Krajinka321 Ž 54 rokov
Rada by som spoznala priateľa, ktorý by mi vedel byť oporou. Nekonfliktného, pracovitého nefajčiara. Som romantická žena, mám rada potulky prírodou ako aj plávanie. Radšej relax než turistika.
Denis98 M 27 rokov
Muž 27 rokov Gelnica
Hľadám si partnerku, som milý, priateľský a rad spoznávam nových ludi. Vo voľnom čase rad chodievam plávať, na prechádzky a rad vytváram nové videá, reklamy a podobne.
Tukinko333 M 39 rokov
Hľadám chlapa na všetko pekné. Všetko mam vysporiadané. Nemám žiadneho miláčika. Som normálny chlap čo hľadá chlapa. Môj voľný čas je príroda les prechádzky
leathercowboy M 20 rokov
mám rád starších mužov, zaujímam sa o armádu, mám rád kožené veci, domáceho miláčika mam andulku, voľný čas pre mna je varenie a pracujem ako kuchár, dúfam, že sa uvidíme.
Minkooo M 40 rokov
Muž 40 rokov Gelnica
Hladam ženu, ktorá vie čo chce od života, som obyčajný človek.
Ak sa tu niekto taký nájde, kľudne sa môže ozvať.
Som otvorený aj novým neprebádaným veciam vo všetkom.

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania