amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Spišská Nová Ves SN

Ste v Spišskej Novej Vsi a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSpišská Nová Ves

Anavi1234 Ž 50 rokov
Hladam sympatickeho, volam sa Ivana, prisla som o manzela pre covid, som sama a samota je zla, byvam v snv, pracujem, som spolocenska, vesela, mam rada psov ak chces vediet viac, ozvy sa budem rada.
ALLA55 Ž 60 rokov
Hľadám pohodového parťáka na vychádzky do lesa, prípadne aj na turistiku.
Pracujem, tak vychádzky len v sobotu poobede a v nedeľu. A možno príde aj sympatia, človek nikdy nevie.
Pato13 M 44 rokov
Muž 44 rokov Spišská Nová Ves
Hľadám novú znamosť. Som už slobodný hľadám ženu i do voza i do koča, nevadi aj keď budú deti, mam pochopenie pre hocijaké povahy, mám rád prírodu a zvieratá.
Palino59 M 63 rokov
Muž 63 rokov Spišská Nová Ves
Ak by sa tu našla spriaznená dušička budem rád... som už dôchodca.. čo môžem priniesť do vzťahu?.... tak trebárs kufor... minulosťam vysporiadanu a pozerám na budúcnosť... keďže byvem v byte a tam žiadny zvierací miláčik nepatrí
Janko237 M 29 rokov
Muž 29 rokov Spišská Nová Ves
Som chlapec s veľkým srdcom ❤️ a hľadám ženu na dlhodobý a vážny vzťah..
Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film či už doma alebo v kine alebo bicyklujem
Albertik M 38 rokov
Muž 38 rokov Spišská Nová Ves
Hľadám spriaznenú osôbku na trávenie spoločných chvíľ. Keďže som pracovne cez deň vyťažený, vážim si čas a rad by som ti ho venoval aj sa nájdeme. Mám dcérku, ktorá je môj anjel a verím, že si ju obľúbiš.
Crystall Ž 54 rokov
Aj levica si občas potrebuje zaboriť nos do hrivy kráľa zvierat...
Samostatná žena, čo nepohrdne spoločnosťou zaujímavého inteligentného muža, s ktorým si bude mať čo povedať.
Miranda2209 Ž 54 rokov
Keďže sa so mnou osud dosť kruto zahral, potrebovala by som niekoho, kto by si ma vzal pod ochranné krídla. Som realitná maklérka, rada spievam, donedávna bola so mnou zábava, rada mám tvorenie, turistiku a hlavne staré zrúcaniny hradov, niekedy som bežkovala. Doma mám taký malý zverinec - mačky, korely, škrečky aj rybyčky.
Usilovna Ž 63 rokov
Hľadám sympatického chlapa na nezáväzné občasné stretnutia. Som vydatá, ale moje manželstvo už dlhšie nespĺňa status. Obľubujem prechádzky prírodou, welnes a kávu, 😊
Spišská Nová Ves a okolie.
Henry7777 M 59 rokov
Muž 59 rokov Spišská Nová Ves
Hľadám úprimnú, sympatickú, ženu, ktorá by mala záujem a vážny vzťah, plný lásky a porozumenia. Žijem sám v 3 izbovom byte, ktorý udržujem v čistote a poriadku, mam rád psíkov, rad šoférujem, fotografujem. Rád navštevujem wellness a veľmi rád plávem. Mám veľmi rád svoje vnúčatka. Neznášam klamstvo, pretvárku a faloš. Nehľadám žiadny flirt, naozaj mi ide o pekný a láskyplný vzťah. Samota je strašne zlá a už nechcem byť sám. S minulosťou som vysporiadaný. Som úprimný seriózny, skromný romantik s dobrým srdcom. Naozaj sa tu nenájde žiadaná, žena, ktorá túži po peknom a lásky plnom vzťahu?
LoneStarLaw M 34 rokov
Každopádne presadzujem práva fauny a flóry hanbím sa za to,že som človek a za to ako sme zdevastovali za pár rokov našu zem. Ak má niekto podobný názor a pohľad na život napíš
Astra123 Ž 55 rokov
Hľadám človeka ktorý je nad vecou, vie byť galantný, vie byť oporou, kvôli ktorému sa oplatí plánovať budúcnosť. Úprimnosť a chuť zažívať niečo nové mu nie sú cudzie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania