amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Spišská Nová Ves SN

Ste v Spišskej Novej Vsi a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSpišská Nová Ves

poztivny M 55 rokov
Muž 55 rokov Spišská Nová Ves
zijem a tj hlavne hura. hladam fajn osôbku na zivot lasku a kazdodennu spokojnost. bicykel, zahrada a spokojnost na kazdy den. zvierata nemam ziadne a ani nechcem do bytu. minulost vysporiadana. pracujem ako asistent.
Meli08 Ž 40 rokov
Mam vysporiadanú minulost a takmer dospelé dieta
Mam rada turistiku, plávanie, beh, korculovanie
Rada sa ucim nove veci
Svoj volny cas trávim na zahrade.
YYYYYYY74 M 49 rokov
Hľadám príjemnú sympatickú žienku, ktorá už pochopila život a vie čo chce.. záujem o bicykel poteší, psík nebude vadiť a má zmysel pre humor. Najlepšie z okolia Spišskej Novej Vsi.
12Rene1 M 61 rokov
Hľadám priatelku, možno aj viac, čas ukáže, samota nieje moc dobrá, ako sa hovorí, kto hľadá, nájde, je to len porekadlo, ale možná sa to splní, ozvi sa mi, čakám.
Todd M 49 rokov
Muž 49 rokov Spišská Nová Ves
Existujú na tejto planéte v našej lineárnej časovej dimenzii aj iné vyššie spojenia. Pravda, naša planéta sa nachádza na samom okraji fyzického sveta, teda na hranici, kde máme ku všetkému klady a zápory a je dokázané, že tá rovnováha života tu musí byť udržiavaná navonok, rovnako ako rovnováha v opačnom svete neživota - preto LÁSKA ako lineárny nositeľ nehmotného sa vždy pohybuje stredom, aby rozlíšila emocionálne dočasné zmeny.
WantedStanley M 28 rokov
Hľadám vážnu známosť :) Rad by som spoznal ženu ktorá bude lojalna verná, ponúkam oporu, kamarátstvo vernosť:) Vo voľnom čase rad chodím do fitka plavaren prechádzky výlety po okoli.
Bendzo2016 M 39 rokov
Muž 39 rokov Spišská Nová Ves
Som v pohode chlap, pracujem, voľný čas väčšinou príroda, rybolov, tu hľadám vážnu známosť, rád športujem, rekreačné futbal, hokej, rád cestujem, hudba, rok, pop.
Okenka Ž 57 rokov
Koho hľadám, no inteligentného galantného muža, so zmyslom pre humor, ktorý sa neberie príliš vážne, ale vie sa správať . Mal by mať radosť zo života, milovať zvieratá prírodu. Človeka, pre ktorého budem múzou aj istotou a on pre mňa pilierom o ktorý sa môžem oprieť, snáď pre spoločnú radosť zo života v budúcnosti.
SNV72 M 51 rokov
Som rozvedeny a skúšam stastie. Tuzim nájsť lasku, nie iba tak niekoho. Čo mozem priniesť do vzťahu? Jedny slovom prístav pre toho druheho.
Minulosť mam vysporiadanu.
Rasto219 M 39 rokov
Muž 39 rokov Spišská Nová Ves
Hľadám vážnu známosť. So mnou určite nikdy nieje nuda. Mám rad cestovanie, turistika, kúpanie, volny čas trávim s deťmi. Pracujem v oblasti IT a bezpečnosti.
Mk50 M 40 rokov
Myslim ze som v pohode clovek... lenze mi ta samota zacina trosku prekazat.🙂
Preto rad by som konecne odstranil samotu zo svojho zivota a spoznal niekoho fajn.
Pracujem v oblasti dopravy..
Frantisek6 M 39 rokov
Muž 39 rokov Spišská Nová Ves
Hľadám novú známosť, s ktorou si budem rozumieť, zdieľať spoločne záujmy. Som zamestnanec v Nemocnici. Vo voľnom čase sa venujem futbalu. Svoju minulosť už neriešim a chcem zažiť niečo nové a začať odznova.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania