amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Košice KE

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Bambula34 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Košice
Hľadám uprimný vzťah - "missing piece of puzzle". Vo vzťahu hľadám a ponúkam: Spoľahlivosť, Zodpovednosť, Rešpekt, Empatiu, Vzájomnú dôveru a Podporu
Mám veľmi rada prírodu, zvieratká, šport (bicykel, korčule, lyže), hudbu, TV, rada cestujem.
Nie som barový typ, nefajčím, nepijem.
Maxooosss M 27 rokov
Hľadám ženu na stretko, som mladý zdravý chlap...
Rád spoznám niekoho noveho
Ak máš záujem kľudne napis,.
Voľný čas rad trávim v prírode, rad športujem,..
Plavovlaska12 Ž 47 rokov
Nájdem tu priateľské zoznámenie, ktoré by časom prerástlo do vážneho vzťahu? Ak by boli rovnaké hodnoty, pohľad na život, aj dávka sympatie, empatia a dobré srdiečko, bolo by to fajn.
Liv4 M 64 rokov
Muž 64 rokov Košice
Hľadám priateľku na trávenie voľných chvíľ. Som v dôchodku a v podstate sám.
Občas ešte pracujem. Svoj voľný čas trávim aj na rybách, ale rád by som ho trávil aj s milou ženou.
Ondrej1983 M 40 rokov
Hladam někoho na seznámení aj stretnutie
Někoho na milované, upřímného, něžného a dobrého člověka z Košic, aj okolie moze být. těším sa
Sidi33 Ž 53 rokov
Čas je to najdrahšie čo máme a preto je dôležité ho využiť čo najlepšie a najkrajšie .
Niekedy je dobre vyjsť z vychodených kolají a zažiť niečo nové.
Frederika72 Ž 51 rokov
Mám záujem o zoznámenie s veriacim mužom, nefajčiarom a o vzťah založený na serióznosti, dôvere, úcte, porozumení a láske. Záľuby: knihy, kultúra, kino, divadlo, hudba, umenie, cestovanie, humor, vtipy, krížovky, osemsmerovky, ... Viac si povieme pri osobnom stretnutí. Mám zvieracieho miláčika. Minulosť je uzavretá, treba žiť prítomnosťou a pre budúcnosť.
NikkyB M 24 rokov
Muž 24 rokov Košice
- Nehľadám nič seriózne
- Do vzťahu viem priniesť kamarátstvo a možno viac
- Pracujem
- Veľa hobby vrátane zopár hudobných nástrojov, oprava PC, práca atď
- Áno, nemal som s tým nikdy problém
Kavka1 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Košice
Som trochu hyperaktivna.. mam rada poriadok.. v lete dovolenka pri mori.. obcas welnes. Vela pracujem.. mam rada psikov.. jedneho aj mam doma. Volny cas prechadzky.. obcas cvicenie... a sledovanie sportovych prenosov.. hladam veseleho a hlavne optimistickeho partnera..
Lonely85 M 38 rokov
Hľadám si vážnu známosť z KE alebo blízkeho okolia. Na veku mi nezáleží, môžeš byť staršia alebo mladšia odo mňa. Mám prácu, som zabezpečený, ale som rozvedený..
Cvokynka Ž 50 rokov
Samostatne žijúca pracujúca čerstvá päťdesiatnička by rada spoznala najlepšie bezdetného (ak sú deti dospelé, no problem) sympatického muža s dobrým srdcom a so zmyslom pre humor, s ktorým by sme si mohli navzájom spríjemňovať dni všedné i sviatočné, chodiť na prechádzky, na výlety hlavne do prírody no občas i k moru či spoznať nejakú novú zaujímavú destináciu. Mám za sebou mnohoročné harmonické bezdetné spolužitie, ktoré skončilo priateľským rozchodom už viac ako pred piatimi rokmi. Len nefajčiara a ak ti nevadí, že hrám občas na klavír 😁 a ani to, že sa ja k tebe sťahovať nebudem. Rada ešte čítam, športujem (turistika, plávanie, yoga), rada varím a pečiem zdravé dobroty. A tu aj skončím, vraj láska ide cez žalúdok... 😉 Ale cez víkend ma na oplátku musíš zobrať von! ...alebo varíš Ty!
AlvinKe1 M 51 rokov
Muž 51 rokov Košice
Rád spoznám láskavú, nezadanú, kladne naladenú ženu, ktorá už nechce byť sama a hľadá spoločníka na trávenie voľného času na prechádzke, na výlete, má rada kultúrne podujatia. Spoznáme sa a uvidíme. Ženu bez predsudkov, ktorá dokáže mať rada bez podmienok aj mladšieho muža. Duchovné hodnoty vítané. Nefajčiarka. Ak sa neozvem ja, môže sa ozvať druhá strana. Dopisovanie veľa nepovie, treba sa stretnúť a vidieť, vnímať osobnosť. Sympatie nemusia vzniknúť hneď z fotky ale aj keď sa spoznáme v bežnom živote. Foto možno poslať na email. Nepijem, nefajčím, nie som sukničkár.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 76 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania