amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Košice KE

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

MichaL1KE M 23 rokov
Neúnavne študujem, pracujem a športujem. Mám nabitý program každý deň. Každý má ako zaujať, bez ohľadu na okolnosti. Rád si popíšem aj vyrazím niekam.
Nikusinka26 Ž 26 rokov
Žena 26 rokov Košice
Hľadám známosť, hlavne dobrého a rozumného muža, tak do 30 rokov, ktorý už vie, čo od života chce, ale hlavne hľadám muža, ktorý nebude pozerať na vzhľad, na vonkajšiu krásu ženy, ale zameria sa skôr na to vnútro ženy, na to aká je povahovo a ako sa správa, aké má srdce a charakter, lebo ako ja vždy hovorím, vonkajšia krása jedného dňa pominie, ale tá vnútorna ostane Navždy.

Do vzťahu môžem priniesť vernosť, pochopenie atď...

Kvôli vážnym zdravotným problémom nepracujem, som na dôchodku.

Voľný čas trávim výletmi do prírody alebo mimo svojho mesta alebo spoločne s rodinou niekde posedieť v slušnom podniku a mám psa.

Áno, minulosť mám vysporiadanú.
Saudekgirl Ž 44 rokov
Fajn kamarát na spríjemnenie času bacuľke... galantný, zábavný, tolerantný... Ponúkam dôveru, úprimnosť..
Pracujem.... Mám psíka
Vysporiadana minulosť...
st4no10 M 27 rokov
Hladam nejake dievca, s ktorym si budem rozumiet a budeme zdielat spolocne nazory. Chcel by som este nieco vidiet zo sveta, takze ak si naladena na cestovanie, tak je to velke plus :) takisto vo volnom case rad chodim do posilky a behavam, viac sa dozvieme navzajom ked si napiseme
Jakub86200 M 23 rokov
Muž 23 rokov Košice
Ahoj, volám sa Jakub, mám 22 rokov. Venujem sa kickboxu. Hľadám si nejaké dievča na zoznámenie sa, časom vzťah. Pracujem sám na seba ohľadom stolarastva.
123rony123 M 39 rokov
Muž 39 rokov Košice
Som normalny muz, ktory sa rad spozna s prijemnou zenou, ktora je mila, inteligentna, so zmyslom pre humor, aktivnym zivotnym stylom. Ja mam rad sport aktivne aj pasivne a mnoho dalsich veci, ktore sa verim dozvieme osobne ;-)
Gabina7 Ž 57 rokov
- hľadám partnera s vysporiadanou minulosťou na trávenie spoločných chvíľ, na vzťah
- rada chodím do prírody, k vode alebo na záhradku
- psy nemám veľmi rada
Jove72 M 53 rokov
Spriaznená osoba na trávenie voľných chvíľ, turistiku, cestovanie a iné spoločné aktivity. Privítam ak rada športuješ. Ak hľadáš niekoho s podobnými záujmami, ozvi sa.
Patres555 M 27 rokov
Muž 27 rokov Košice
Hľadám zábavu, chcem spoznávať ľudí a zažiť dobrodružstva. Pracujem. Mam rad šport, autá, večierky, kino, knihy, výlety... Som otvorený a priamy. Nech je sranda.
Martinus68 M 54 rokov
Hľadám priateľku s ktorou by som si rozumel, samozrejme že sympatie sú potrebné z oboch strán, minulosť mám vysporiadanú to isté očakávam aj z druhej strany. Som sebestačný, nenáročný. Prechádzky prírodou vyčistia nielen myseľ ale aj dušu, preto sa tomu nebránim.
Dasenka007 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Košice
Nie je to ľahké, ale skúsme to spoločne 🥰 život singl má viac nevýhod, ako výhod. Poďme sa nájsť 😃nech je to o úcte, porozumení a hlavne nájdime si spoločný humor 😂
gambro109 M 46 rokov
Som tu preto, aby bola sranda.. Snáď tu mozno aj najdem podobnú spriaznenú dušu a snaď aj témy na dialóg. Ved aj tak, človek nikdy nevie, čo a kedy mu osud nadeli... :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 140 159 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania