amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Košice KE

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Tulka52 Ž 69 rokov
Žena 69 rokov Košice
Hľadám muža s vysporiadanou minulosťou, nefajčiara a nealkoholika, ktorý by mal rád prírodu, wellnes pobyty, historické pamiatky a mal príjemné vystupovanie.
Dad00009 Ž 56 rokov
Hľadám sebavedomeho, empatickeho, samostatného partnera. Som samostatná, trochu športovo založená. Voľný čas trávim športom, welnes, čítanie, divadlo.
Votavova Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Košice
hladam partnera do 68 rokov, z Kosic, alebo blizkeho okolia na vsedne dni, uprimneho, mileho, ktory by ma vedel pohladit, milovat aka som, ale aj rozosmiat.
waterloo M 60 rokov
Prijemnu a sympaticku zenu da voza i do koca na cely zbytok zivota som prijemny a mily romantik... som znamenie Ryby, nie som komfliktny typ muza, nemam rad klamstvo a neveru ,viem sa prisposobit a som velmi tolerantny typ muza ..atd mam rad zvierata a to hlavne psov, moje zaluby sport priroda, auta a relax hlavne pri mori spojemu s romantikou atd.
Martin3009 M 41 rokov
Život je príliš krátky a každý deň je výzva ... Každá výzva sa zvláda lepšie vo dvojici a v pocite že človek nie je na všetko sám ... Nájde sa niekde nielen partnerka ale zároveň aj priateľka ? Ja som Slovák žijúci v zahraničí . Mám rád prírodu turistiku dobré knihy a tiež zvieratá ...
Nixka001 Ž 45 rokov
Hľadám priateľa, človeka, s ktorým sa budeme doplňať. Nájdeme si čas na spoločné prechádzky, výlety, témy na rozprávanie a veľa dôvodov na úsmev a radisť zo života.
Karlosss M 46 rokov
Muž 46 rokov Košice
Tvrdo pracujem abych mohlol zit . Hladam pohodovu, ženu pre krasne chvile, a když to půjde I spolecny zivot. Rád chodim do hor, na ryby, cestujem, varim a vše příjemné co k život patri.
Steff999 Ž 55 rokov
Hladam kamarata na cyklistiku, nenarocnu turistiku alebo len tak na pokec. Som rozvedena, pracujem. Mam rada zvierata, dobre knihy, prechadzky po lese a ostatne si povieme.
PetoM81 M 40 rokov
Muž 40 rokov Košice
Touto cestou si hľadám milé otvorené dievča pracujem vo voľnom čase výlety do prírody dobrá kniha, bicykel.. Som milý otvorený človek. Mám psíka, ktorý mi robí radosť.
CamilloSK M 46 rokov
Muž 46 rokov Košice
Hľadám vážny vzťah...
A o sebe skôr súkromne... v reálnom svete, osobné stretnutie.
Vo voľnom čase trávim skôr v prírode a ďalšie hobby... netrávim čas vysedávaním hoci je aj to potrebné....
NaurovniKE M 41 rokov
Mila, sympaticka, jemne atraktívna, inteligentna, so zmyslom pre humor, ktora hľadá niečo normálne, ktora neznáša nudu, stereotyp,... Pre podobneho muža..
Mariata Ž 63 rokov
Hľadám kamaráta na spoločné aktivity. Rada chodim do prírody, na bicykel, do lesa na huby a rôzne iné záujmi. Som už na dôchodku, no nemam rada nudu a preto by som chcela nájsť správneho kamaráta, ktorý má podobné záujmi ako ja.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 113 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania