amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Košice KE

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

vladino61 M 61 rokov
Hľadám priateľku. Voľné chvíle trávim prechádzkami, občas plávaním. Rad navštevujem kultúrne podujatia, divadlo. Občas zajdem do Tatier. Samota niekedy je zlá a bol by som rád ak by som touto cestou našiel blízku osôbku, s ktorou by som sa mohol porozprávať, alebo aj iné aktivity. Záleží čo by ona navrhla. Rád sa prispôsobím a verím, že ak sa nájde niekto tak sa bude tiež snažiť prispôsobiť aj mne.
colombovaZenaII Ž 48 rokov
... rozhodla som sa to troška viac rozbaliť, takže:
Ahoj. Hľadám Muža ( vek 47 – cca 57 r.), ktorý si uvedomuje ,, pridanú hodnotu ,, ženy, ktorá má 48 ( a bude plus) a potrebuje k šťastnému životu viac ako uspokojenie základných potrieb. Pretože sám je plný života a túži ho žiť so ženou, s ktorou chce zostarnúť. Muž, ktorý má ,,gule,, na to, aby žil charakterne a radšej je sám ako by mal byť ,,in,, v tejto dobe.
Mám rada umenie, som milovníkom vážnej hudby, a preto každej dobrej hudby, jazzu ...Aj tanec je mi blízky. Taktiež šport, ku ktorému sa periodicky vraciam a chcem sa hýbať, pretože to má pre mňa zmysel. Divadlo, kino, galérie, knižnice, dizajn, architektúra, dejiny, výtvarné umenie.... ma dobíjalo od mojich VŠ čias. Zaujíma ma aj literatúra faktu, veda, proste je toho viac. Rada si vychutnávam okamžiky, večerné mesto, prírodu alebo trh. Milujem kávu. Milujem ľudí...aj byť sama. Mlčanie (ticho) nepovažujem za trápne, pretože ticho nie je prázdne. Som veľký romantik ( aj napriek obkľučujúcej realite), považujem to za niečo prirodzene ženské. A s obľubou používam svoj rozum. Takže , som žena😊. A mladá😊, preto samozrejme aj chémia musí medzi nami fungovať.
Hľadám vzťah, v ktorom žije jeden pre druhého. Nehľadám vzťah s výhodami ( kt. prospievajú egu, postaveniu, peňaženke, alebo hlavne uspokojeniu vášne). NAJPODSTATNEJŠÍM V ŽIVOTE JE PRE MŇA UŽ TO- KTO JE VEDĽA MŇA. Ostatné už stráca lesk.... Počkám si na LÁSKU, veď mám veľa času ešte pred sebou😊, stojí mi to za to. A aj keby som mala prežiť len jeden rok Lásky – viem, že mi to nahradí všetky ostatné bez nej.
Popri tých, ktorí mi napíšete zo zvedavosti, dostať zo mňa viac... alebo len to jedno😊, alebo tých ktorí ma pošlete do intelektuálneho ,,kadeľahšie,, , mi možno do roka( 2-3) napíšete aj tí ( 1 ?), ktorým som tento inzerát adresovala.
Hanna65 Ž 60 rokov
Hľadám kamaráta... nic viac a nic menej... par chýb v živote urobi kazdy clovek, nie som výnimka... mam rada veselých a dobrosrdečných ludi, ktori su sami sebou za každých okolnosti. Bavi ma moja záhrada a posedenie pri country hudbe. Moj psik je moja bútľavá vŕba.
Isabel123 Ž 37 rokov
Ahoj hľadám si normálny úprimný vzťach založený na dôvere a úprimnosti. Moje záľuby športovanie prechádzky v lese občas zajdem von na kávičku. Ak sa tu nájde úprimný a hlavne chlap co vie co chce od života tak napíš.
TonyKe74 M 45 rokov
Muž 45 rokov Košice
Hľadám ženu s ktorou môžem tráviť príjemné chvíle či už prechádzkou,alebo len tak sa porozprávať, kino, pri vzájomných sympatiach sa nebránim ničomu, som rozvedený nezadany s vysporiadanu minulosťou, zamestnaný nefajčiar a alkohol pijem iba pri príležitostne v rámci nejakých osláv aj to v minimálnom množstve, nepotrebujem ho na to aby som sa bavil a to hľadám aj u partnerky
INHOTEP369 M 54 rokov
Muž 54 rokov Košice
Hladam ženu na važny vťah. Pracujem a volny čas na chate, kino telka priatelia
Beriem čo život dava, vela dobreho nebolo, aspon posledny rok no ešte som tu a snad sa karta obrati.
Andrea132132 Ž 49 rokov
Som zamestnana, mam svoj byt ,auto, hladam si kamarata na volne chvilky, zaujimam sa o hudbu a prechadzky v prirode. Casto chodim na zahradu, a tiez pobyt v lese,alebo pri vode. Som vesela, nekonfliktna, prijemna a to tiez hladam...
Sofia177 Ž 25 rokov
Nechcem na silu hľadať vážnu známosť, hlavne som sem prišla z dôvodu, že si chcem s niekým s kým by som si rozumela písať a zistiť opačné názory:-) . Som pracujúca a vo voľnom čase rada chodím do prírody.
Majka500 Ž 52 rokov
Ahoj. Hľadám si chlapa ktorý má vysporiadanu minulosť, vie čo chce. Má to usporiadané v hlave. S ktorým sa dá rozprávať o všetkom. ísť s nim na kafe.,
Bandy012 M 41 rokov
Slobodný, zamestnaný, katolík, 41, z vidieka, túžiaci po vzťahu s pohodovým katolíckym dievčaťom.. Mám rád šport, prírodu, pracu v zahrade.. Rád Ťa spoznám :-)
1111niko1111 M 41 rokov
Hladam prijemnu, sympaticku zenu na spolocny volny cas na zaciatok a casom mozno aj viac...Som prijemny vcelku obycajny chlap, myslim, ze budes spokojna...
Tom365 M 41 rokov
Hľadám priateľku na trávenie spoločných chvíľ. Mám rád: prírodu, hudbu, filmy, šport.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 84 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania