amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Košice KE

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Kubo154 M 50 rokov
Hľadám romantickú, serióznu, sympatickú osobu na spoločné výlety a spoznávanie krásnych zákutí Slovenska a okolitých krajín, je čo obdivovať, vo dvojici to bude ešte krajšie.
Som nefajciar s dobrým srdcom, domaci kutil, romantik a snáď zábavný.
Maua78 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Košice
Niekedy uletená, inokedy vážna, no vždy zodpovedná. Hľadám muža spriaznenú dušu, oporu, objatie, ktorý vie čo chce, má vysporiadanú minulosť. Mám rada prechádzky v prírode so svojim psom, výlety ale aj kreatívne prace.
gustav73 M 54 rokov
Muž 54 rokov Košice
som muž po 50 ke pracujem. popri praci mam aj ine činnosti byvam v rodičovskom dome venujem sa pestovaniu na zahrade.
rad spoznavam prirodu.
mam vysporiadanu minulosť
2263M Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Košice
Nechcem tráviť svoj život osamote. Hľadám priateľstvo, lásku, vernosť a tiež ponúkam.
Život vo dvojici pri akejkoľvek činnosti je zaujímavý.
Snáď sa to podarí.
TomiX1986 M 35 rokov
V podstate nehľadám nič zaväzujúce, skôr niekoho na trávenie dlhých chvíľ samoty...
Ak sa tu náhodou nachádza slečna, žena, pani s chuťou spraviť niečo mimo pravidiel, tak presne takú hľadám.
Niki189 Ž 37 rokov
Hľadám vážny vzťah. Čo môžem do vzťahu priniesť?- domov..kľudný a milujúci - a to vlastne očakávam i od potencionálneho partnera. Pracujem i študujem. Vo voľnom čase rada chodím na výlety, prechádzky, rada varím, počúvam hudbu, cvičím. Bližšie sa o mne dozvieš ak mi napíšeš :-)
Radka05 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Košice
Hľadám partnera na spoločný život, ktorý túži po rodine, má rád prírodu, rad cestuje a spoznáva krásy Slovenska a históriu. Pracujem. Bývam s mamou v rodinnom dome. Viac v správe, poprípade osobne.
Marcelka12345 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Košice
Som rozvedená, hľadám si zatiaľ kamaráta, neskôr sa uvidí, som športovej postavy, rada lyžujem, v lete záhrada, príroda, mám rada ručné práce a rada si posedím v lete večer vonku.
Totka556 M 33 rokov
Peknu zenu, vasen, pracujem, zaluby auta, pracujem kazdy den vo volnom case robim auta rad spoznavam novych ludi rad chodim von, rad spoznam peknu zenu ...
Maiky01 M 47 rokov
Muž 47 rokov Košice
Ťažko seba opísať. To by mali urobiť iní ľudia. Ak sa ozveš, dozvieš sa 🙂 Ja by som chcel stretnúť ženu ktorá vie čo chce, ktorá nemá iba reči a skutek utek, empaticku, inteligentnú, veselú s ktorou si budeme rozumieť a navzájom sa dopĺňať, pomáhať si. Proste, aby sme boli obaja šťastní 🙂
Any70 Ž 70 rokov
Chýba mi kamarát s ktorým by som sa mohla podeliť s radosťou ale aj so smútkom. Nie som hviezda ani nehľadám princa... Pokiaľ Ti nevadí že som zrakovo postihnutá ozvi sa. Nikto nie je dokonalý.
Zero73 M 48 rokov
Hľadám vážnu známosť, Do vzťahu môžem priniesť úprimnosť. Pracujem a moja práca ma baví. Voľný čas trávim najradšej v prírode. Minulosť mám vysporiadanú. Hľadám možno teba

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 134 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania