amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Košice KE

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Peter310 M 41 rokov
Pracujem, hľadám milú zenu z Košíc okolia na dlhodobé priateľstvo. Rad sa zabávam, smejem, prechadzku, velnes, saunu, mobilný, viem pricestovať všade, prisposobit sa.
DodoLF M 56 rokov
Muž 56 rokov Košice
Hľadám športovo založenú partnerku, kamošku a milenku v jednej, jedinej žienke, ktorá nemá rada samotu, ešte verí v úprimnú lásku a chce prežiť život s niekym, kto ju bude ľúbiť. Dúfam v seriózny, vážny vzťah, naplnený porozumením a láskou, prežitý nielen spoločne strávenými víkendmi, ale aj bežnými radosťami a starosťami všedných dní.
P:S. Viem, že niekde si. Tak sa prestaň skrývať a napíš.
dave111 M 46 rokov
Hľadám priateľku s ktorou si budem rozumieť a s ktorou budeme tráviť voľný čas ako nás len napadne. Samozrejme chcem vážny vzťah detí mi nevadia práve že budem rád 👍
Sunyman1 M 50 rokov
Rád by som stretol lásku. Mám rád prírodu, hubárčenie, grilovanie, more,relax, humor. Vo vzťahu som kontaktný, mám rád dotyky, bozky, objatia, milovanie, držanie sa za ruky. Ak si sa našla v týchto riadkoch, budem rád ak mi napíšeš.
Rastislav100 M 47 rokov
Muž 47 rokov Košice
Hľadám najprv kamarátku, priateľku kde na konci čakám vážny vzťah. Zároveň chcem byť pre niekoho kamarátom, priateľom a posunúť to na vážny vzťah. Mimo svojho zamestnania, najviac sa venujem prácam okolo domu. Okrem toho mám aj domáce zvieratá, ktorým sa tiež venujem.
Pepco34 M 44 rokov
Muž 44 rokov Košice
Hladam si zenu pre rodiny zivot. Neviem ci tu taka existuje ale skúsim to. Som vdovec a dlho samota je zla dúfam ze najdem to co hľadám lebo nájsť tu zenu pre zivot je to iste ako by som hladal ihlu v kope sena.
jonik M 49 rokov
Muž 49 rokov Košice
Medzi moje obľúbené športy, ktoré z času na čas aj praktikujem, patrí určite tenis, volejbal, cyklistika, plávanie, vybíjaná a najradšej mam stolný tenis. Tiež mám veľmi rada tanec, varenie a s tým spojené jedlo a pečenie. Taktiež rad spím a najradšej pred televíziou. Mojou obľúbenou farbou je modrá
LordLovealot M 30 rokov
Muž 30 rokov Košice
Všetko oukej bývam v Rakúsko hľadám niekoho kto so mnou bude zdieľať úspechy a s kým sa môžem radovať kto je otvorený a zmyslu plný čestný a má pocit že na tomto svete treba niečo dokázať
Schenky M 53 rokov
Som tu prvy krat neviem ako to tu chodi…
Ak mas pocit ze by som bol pre teba zaujimavy napiš a prezradim ti o sebe viac
Som za každu srandu, dobrodružstvo a mam rad dobre jedlo
Sendy1 M 65 rokov
Príjemnú ženu na voľné chvíle, ktorá nechce byt sama. Minulosť vysporiadania, mam psa, som pracujúci dôchodca, mam rad šport. Ponúkam priateľstvo a oporu, mam sa dobre, len som sám.
Hans88 M 34 rokov
Veľmi rád by som našiel sympatickú milú ženu, na veku nezáleží ideálne Košičanka pripadne blízke okolie.
Som pracovitý aktívny muž ktorý ma rad výzvy.
peto117 M 53 rokov
Muž 53 rokov Košice
Vysporiadania minulosť a jasná vízia o budúcnosti. Mam rad obyčajných ľudí ktorí voňajú clovecinou. Rád som v prírode. Ale aj viem si sadnúť na kávu či zájsť do kina ci divadla

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 100 120 139 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania