amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Košice KE

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Lienka789 Ž 46 rokov
Hľadám si príjemného spoločníka na vzájomné spoznávanie sa a čas ukáže 🙂 Verím, že existuješ .. Vo voľnom čase sa venujem plávaniu, turistike a psíkom 😊
llaci1956 M 67 rokov
Muž 67 rokov Košice
Som z Košic, ale žijem vo Velkých Ludinciach v dome. Moje zaľuby sú priroda, bicyklovanie, potulky svetom. Mam rad starožitnosti, najmä hodiny. Neznašam faloš, nevernosť a klamstvo. Som na dôchodku a mam dvojité občianstvo. Rad by som sa spoznal so štihlou, nekomplikovanou ženou. Škorpionky nepíšte.
Maja1981 Ž 43 rokov
Hľadám priateľa na rozhovory, prechádzky, kino. Niekoho, kto sa so mnou podelí o čas, úprimnosť. Rada čítam, varím, mám rada kvety a zvieratá. Mám deti, bývame na dedine.
stanislav221992 M 31 rokov
Hľadám vážnu známosť, kamarátku, frajerku, slečnu na dlhodobý vzťah. Chcem deti. Som zamestnaný, zabezpečený, bývam sám v Košiciach - Staré mesto. Mám rád hory, more a pod...
Pepe16 M 46 rokov
Muž 46 rokov Košice
Hladam normalnu, uprimnu bytosť, nie nejakú pretvárku a hlavne pokojnú a nie psycho, nehľadám topmodelku, princeznú a podobne, ide o to, čo ma v hlave a v srdci a vie, čo chce od života.
Gabika1256 Ž 38 rokov
Hľadám vážnu známosť, dlhodobý vzťah. Rozvedená, mám 11 ročného syna. Pracujem. Voľný čas trávim so synom. Medzi moje záľuby patrí bicyklovanie, korčuľovanie, plávanie, v zime lyžovanie.
MilanzOpatskeho M 63 rokov
Muž 63 rokov Košice
Hladám si ženu v primeranom veku, ktorá ma vysporiadanú minulosť a ktorá rada cestuje po Československu. Rád trávim volný čas na záhrade a pozývam ťa na dobrý vyprážaný syr.
Terpe48 M 47 rokov
Ahoj, som obyčajný, pohodový, veselý človek, nefajčiar, nealkoholik, vždy pozitívne naladený, mam zmyslel pre humor, skús napísať, rád sa porozprávam, som dobrý poslucháč.
Mima50 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Košice
Hľadám partnera s vysporiadanou minulosťou, aby sme spoločne stravili voľný cas, podľa vzájomných záujmov a záľub, postupne sa tak spoznali a ďalej sa uvidí.
Do vzťahu môžem priniesť zodpovednosť, spoľahlivosť, stabilitu, ale aj humor a veselosť.
Pracujem v obchodnej firme.
Mam rada pamiatky, prirodu, rada cestujem, spoznávam nove miesta.
Mam rada posedenie s priateľmi pri grilovačke, debaty a smiech.
Mám vysporiadanú minulosť.
Brumik03 M 40 rokov
Vo dvojici sa života taha lahšie. Mať pri sebe žienku, s ktorou by sme sa navzajom doplnali, ak hladás aj ty, ozvi sa mi😊. Kameň, ktorý stavitelia odvrhli, stal sa kameňom uholnym
vladika555 Ž 44 rokov
dolezite je rozumiet si, ostatne sa uvidi neskor... ked sa nevrhas do vztahu bez rozmyslu, ale chces spoznat aj dusu, s tym vyhrady nemam... verim, ze sa najdeme :)
CervenyOhen M 38 rokov
Muž 38 rokov Košice
Nejaká štíhla vášnivá žienka by sa tu nenašla? 😉 ako sa vraví do koča aj do voza, na prechádzky prírodou, športové aktivity ale aj na posteľové leňošenie 😀

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 77 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania