amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Trebišov TV

Ste v Trebišove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrebišov

1963simkova Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Trebišov
Hľadám slušného inteligentného muža od 58 do 63 rokov. Nealkoholik, nefajčiar. Milujúci uhladny. Som inteligentná slušna žena. Vdova. Deti už dospelé majú rodiny s deťmi.
Maco1973 M 49 rokov
Hľadám važnu znamosť. Žijem sam so synom. Pracujem v oblasti polnohospodarstva a hotelierstva. Mam rad prirodu turistiku a domace zvieratka hlavne macky.
Anaitat Ž 35 rokov
Som slobodná mamička, mám vysporiadanú minulosť. Hľadám normalného vyspelého a rozumného muža na trávenie spoločných chvíľ. Najlepšie muža nad 40 rokov, ktorý vie, čo chce a ktorému neprekážajú detí a občasné stretávania. Hľadám kamarátstvo, ktoré sa možno časom prehĺbi do niečoho vážnejšieho.
MAJLASKYCAS M 41 rokov
Muž 41 rokov Trebišov
Hladam priatelku a partnerku na spolocne chvilky. Zaluby kino prechazky a pozeranie na nocnu oblohu hviezd, kava zahrada, dom kutil, fitko koncerty. Mam psa
Mam vysporiadanu minulost
Nealkoholik nefajciar
Dakujem rad som za osobne stretnutie
Lenkedsomtu Ž 21 rokov
Hľadám kamarátku, som slušná, tichá, láskavá, milá. Voľný čas venujem svojmu štvornohému miláčikovi. Mám rada prechádzky, hudbu, spánok, milujem filmy.
1886 M 31 rokov
Ahojky hladam zienku ktora by chcela vztah spoznat sa mat rodinu pracujem ako sofer zaluby priroda sport moja minolost je aka je ale zijem a som zdravy👍
dodo16 M 48 rokov
Som jednoduchý obyčajný človek, mám veľmi rád prírodu, zvieratá a všetko čo je milé a krásne. Medzi moje záľuby patrí prechádzka v prírode, pozeranie dobrého filmu, hudba, rekreačný šport a všetko pre pohodu :-)
alexiz333 M 52 rokov
Muž 52 rokov Trebišov
Hladam spriaznenu dušu, na začiatok priatelstvo, neskor možno viac. Mam vysporiadanu minulost, som zamestnany. Vo volnom čase sa venujem zahrade, chovam domace zvierata. Rad si zašportujem, mam rad prirodu.
Frankosino M 40 rokov
Najde sa tu normalna zena, ktora nehlada chlapa so svalmi, kerkou a melonom na ucte?
Ci je uz dnes nemozne nieco take najst?
Jaroslav112 M 26 rokov
Muž 26 rokov Trebišov
Zdravim vás vyuceni som ako Kaderník 💇🏽‍♀️…
Mám rad chodiť vonku atď. 🛫🗽🏝🇸🇰🇬🇧💃🏽🕺🏽
Hľadám si vážny vzťah 👬🏼
Erik82 M 39 rokov
Muž 39 rokov Trebišov
Hľadam žieňa na spoločne stretnutia. Zažiť niečo prijemne a baviť sa. Poď von na prechadzku alebo na jazdu na motorke a bude nam fajn. Budem rad ak sa taka najde a budem s Tebou mať pocit šťastia.
Lagonaj M 44 rokov
Skúšam nájsť ženu, ktorú budem mať rád, s ktorou budem zdieľať svoje zážitky, ženu s ktorou si budeme rozumieť , veriť si... vyplní prázdno v mojom srdci...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania