amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Trebišov TV

Ste v Trebišove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrebišov

martin3072 M 50 rokov
Som muž, ktorý hľadá partnerku na voľné chvíle, výlety a potom sa uvidí. Som normálny muž, sympatický, slušny a tolerantný. Uprednostňujújem potreby partnerky až tak svoje. Budem rad keď sa mi ozveš.
Fortuna5555 M 42 rokov
Muž 42 rokov Trebišov
Hladam zienku na spolocne chvilky, spolocne prezite spolu, aby som vedel, ze niekoho mam, pozriem sa jej do oci a poviem jej si nadherna zienka... Zaluby kino, prechadzky, kupalisko, fitko, zahradu, kavu romanticky film, divadlo, zmrzlinu, bike. Mam jazvecika slobodny, bezdetny, nefajciar. Hladam zienku z okolia z Mi, Ke..
zoli111 M 55 rokov
Rad by som sa zoznamil s prijemnou osobkou, s ktorou by sme mohli o vselicom porozpravat, mam rad prirodu aj mensie tury. Som zamestnany. Viac v sukr. sprave.
salamander987 M 60 rokov
hladam zenu, ktorá uz tiež nechce byt dalej sama. som dochodca, nefajcim, ovladam prace vsetkeho druhu, domaci kutil. rad chodim do prirody, k vode a na vylety.
Gabriel122 M 56 rokov
Muž 56 rokov Trebišov
Hľadám važny vzťah. Voľny čas trávim prechádzkami v prírode moje zaľuby šport korčulovanie bicyklovanie turistika plávanie. A moja najväčšia zaľuba je psík.
piplero M 51 rokov
Muž 51 rokov Trebišov
Rád by som mal rodinu, kde sa so ženou budeme rešpektovať a jeden druhého milovať - podporovať. Som Ing. učiteľ a rád cvičím, idem do sauny. So ženou sa ideme rozvádzať.
Kamilkoadr M 37 rokov
Pracujem ako vodič pohonných hmôt hľadám si ženu s ktorou môžem kráčať spolu životom. Bol som sklamaný vo vzťahu. Chcem dať žene pocit ze ju niekto miluje.
Brugy111 M 46 rokov
Hľadám ženu na občasné stretko na kávu, na výlet, na pekne chvíle, na prírodu, podnikateľ, aby bola zábavná, neziarliva, a mala chuť sa zabávať a stretávať bez narušenia súkromia
Mikiiq21 M 52 rokov
Hľadám ženu ktorá nerieši minulosť. Žije pre budúcnosť. Má rada prírodu. Miluje život na dedine. Nebojí sa roboty. Nič nie jej cudzie. Rada chodí do prírody. A rada stanuje
2281966 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Trebišov
Som rozvedená a hľadám vážnu známosť, pracujem ako opatrovateľka, mám psa, počas voľného času chodím do prírody, mám rada zábavu, korčuľujem,rada chodím na výlety
gope70 M 52 rokov
Muž 52 rokov Trebišov
Hladam priatelku na všetko pekne.. čas ukaže čo bude.. nudim sa.. hladam spoločnosť.. neviem čo viac pisať... všetko chce čas.. a vytrvalost.. pochopenie
samsonko M 22 rokov
Muž 22 rokov Trebišov
Hľadám ženu do 30r ktorá vie či chce, nieje lenivá, dokáže sa zabaviť a nemá rada stereotyp. Nemusíš byť štíhla ani nádherná, máj dobre srdiečko a všetko to pôjde pekné samo ♥️

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania