amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Veľké Kapušany

Ste vo Veľkých Kapušanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľké Kapušany

Samsungs7 M 28 rokov
Muž 28 rokov Veľké Kapušany
Hľadám vážnu známosť. Neštudujem, pracujem.
Rád športujem, počuvam hudby, pozerám filmy a varím...
Lumia1 M 34 rokov
Muž 34 rokov Veľké Kapušany
Hľadám milú žienku na zoznámenie. Mala by byť pohodová, proste žienka aj do voza, aj do koča. Ak taká existuje ozvi sa mi. Nebudem sa tu rozpisovať, ak chceš vedieť viac o mne ozvi sa mi, napíš.
PaHo188 M 26 rokov
Muž 26 rokov Veľké Kapušany
Som mladý slobodný muž ktorý si hľadá slečnu na písanie (aj na vážnu známosť). Rad pozerám filmy/anime rad chodím do prírody. V posledných rokoch som bol pracovne vyťažený a nebolo času na nove známosti takže tu skúšam nove možnosti. :)
Ibajaja Ž 43 rokov
Čo o sebe napísať? Nehľadám nič extra, iba normálneho chlapa, ktorý hlavne už vie čo chce, má vysporiadanú minulosť, dôvera, úprimnosť nie sú mu cudzie
Caki76 M 45 rokov
Muž 45 rokov Veľké Kapušany
Ahojte, mám 44 rokov, som rozvedený, bez detí.... Som troška náladový typ, príliš úprimný.... Hľadám si priateľku, ktorá je veselá a tiež úprimná od 38 do 44 rokov
Atttila M 43 rokov
Ahoj. Hladám kamarátstvo alebo aj vážný vzťach. Som uprimny a normálný muž, ktorý má dobre srdce a nema rád falosných ludi.
Hladám žienku, ktorá je podobne založena ako ja🙂
Palko1228 M 42 rokov
Muž 42 rokov Veľké Kapušany
Volam sa Pavol som uprimny dobrosrdecny chlap a hladam slecnu na vazny vztah mam rad prirodu zvierata obcas aj chodim na prehadzky. Kto chce viac o mna tak prosim sa ozvite
pavol05 M 34 rokov
Muž 34 rokov Veľké Kapušany
bivam v križanoh mam psa aj mački som doma dakedi pojdem aj vonka
JanosB M 38 rokov
Muž 38 rokov Veľké Kapušany
Magamról: Inkább üzenetben vagy személyesen.
Hobbi? Filmek, kompjúter, rajzolás, sport.
Tulajdonságok? Nem sok van, inkább hagyjuk. :-)

Őszinte, hűséges, együttérző.
Kazlad M 63 rokov
Hľadám ženu vo veku môjmu primeranému za účelom náhrady každodennej samoty za chvíle strávené s príjemnou veselou osobou, pri ktorej by možno mohla zafungovať aj vzájomná chémia. Rád sa zabávam pri dobrej hudbe a tanci, relaxujem pri domácom majstrovaní, pri práci na pozemku, dome a v záhrade. Taktiež rád sa podelím s každodennými radosťami, záujmami a aj starosťami s niekým, komu by to stálo za to - možno práve s Tebou.
Klaudia1966 Ž 55 rokov
Ahoj, rada pracujem v zahradke, mám dospelú dcéru, ktorá žije v zahraničí, rada pozriem si dobry film a hľadám niekoho, kto by sa chcel zúčastňovať mojich aktivít spolu s mojou maličkosťou. Klaudia
vilsi Ž 44 rokov
Chcem sa zoznámiť s mužom vo veku 33 až 38 rokov. Som milej a veselej povahy. Medzi moje záľuby patrí práca a čítanie. Plány do budúcnosti. Rodina a deti.

viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania