amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rožňava RV

Ste v Rožňave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

Master3333 M 40 rokov
Chcem nájsť sexi ženu na spoločné užívanie a kracanie životom, som v pohode, len sam a čakám na princeznú pre mna. Dufam, že sa stretneme a to rozbalime, stále čakám
fefero M 53 rokov
Vážnu známosť. Mám rád veľa ludí, ale nie všetkých. Odpúštam veľa, ala nie všetko. Zabudam rýchlo, ale nie vždy, koho mám rád, ten o tom vie, s kým nič spoločné, ten to vycíti.
jankula22 Ž 42 rokov
Na zaciatok niekoho, komu mozem doverovat, kto ma rad deti a zvierata, hlavne psov, je ferovy, hlavne je to clovek s vysporiadanou minulostou, aby sme si to zle netahali so sebou do niecoho noveho a pekneho. Čo ma bavi? Zalezi od cloveka a situacie.
Stryga Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Rožňava
Ahoj, volam sa Ivana, hladam muza, ktory mi bude rozumiet, bude mi oporou, bude ma mat rad taku, aka som. Pracujem a rada chodim na prechadzky do prirody, citam knihy a som velka romanticka.
Farmar555 M 50 rokov
Muž 50 rokov Rožňava
Volám sa Jaroslav pochádzam s Českej Republiky, a túžim si tu nájsť úžasnú, solídnu, úprimnú, férovú, hodnú, spoločenskú, štíhlu, mladú, obyčajnú 37 ročnú Ženu zo Slovenskej Republiky na vážny spoločenský dlhodobý vzťah z lásky a od srdca. Som obyčajný úprimný spoľahlivý hodný pokojný spoločenský 50 ročný muž ktorý vie sám čo očakáva od života, ktorý sám vie čo chce. Už nechcem byť sám. Pracujem ako Farmár zo zvieratami. Rád varím, hubárim, rybárčim, Tančím. Rád jazdím Kempařit pod stan. Tiež navštevujú dedinské tradičné Veselice, hody, slávností, Plesy, tanečné zábavy. Túžim po Ženách ktorí pochádzajú z dediny. Ak tiež vážne hľadáš lásku a vážny vzťah, a máš ti rovnaké zajmi ako ja mám, a máš o mňa vážny záujem so semnou vážne zoznámiť tak sa budem tešiť na Vašu odpoveď. Hľadám Ženu iba zo Slovenskej Republiky. Loučí sa s Vámi Jaroslav
Milkamalka Ž 61 rokov
Už nepracujem, užívam si dôchodok, zaslúžený. Hladám priatelstvo, na príjemné vychadzky, chutnú kávu.
Pre svet môžeš byť iba jednou osobou, ale pre jednu osobu môžeš byť svetom... Ludia sú osamelí, pretože namiesto mostov stavajú múry...
albatros79 M 44 rokov
Muž 44 rokov Rožňava
Som úplne normálny chlap ;) Hľadám známosť (ženu) úplne normálnu ;)
Mám rád motocykle (aj mám, ale nie som pirát), prírodu (medveďom dávam výlučne trávu), Pracujem (niekedy veľa, niekedy ešte viac). Ostatné neskôr ;)
Jano6543 M 19 rokov
Muž 19 rokov Rožňava
Dobrý deň, hladám si nejakú vážnejšiu známosť. Bývam v okrese Rožňava, mám 19 rokov, milujem deti aj mačky. Mám 70 kilo, som vysoký 170 centimetrov, mám rád vyprážané jedlá.
joggy123 M 59 rokov
Muž 59 rokov Rožňava
Nik nieje dokonalý, ale ako sa vraví, nádej umiera posledná. A preto hľadám uprimneho človeka, s podobným osudom a verím, že si nájdeme cestu k sebe, aby bol život trocha krajší.
Dusanello M 44 rokov
Muž 44 rokov Rožňava
Hladam spriaznenu dusu, niekoho na spolocne potulky prírodou a zivotom. Velmi rad rybarcim a hubarim. Pracujem v statnom sektore. Mam stvorrocneho syna, ktoremu momentalne venujem takmer vsetok volny cas.
Nikol59 Ž 21 rokov
Žena 21 rokov Rožňava
Môj ideálny partner by mal byť hudobník, ktorý nefajčí, má rád zvieratá (hlavne psy) a nechce do budúcna deti. Vôbec nie som náročná 😂

Ja sa venujem spevu od malička, hrám na klavíri a gitare, zatiaľ sa v tom stále zdokonaľujem. Mám aj flautu a cajon, ale na to si musím nájsť viac času 😂. Učím sa taktiež jazdiť na koni a milujem dlhšie prechádzky so svojim psom, ktorého aj trénujem (vie okolo 30 povelov). Rada fotografujem čokoľvek...prírodu, zvieratá, portréty atď. so zrkadlovkou, nie len mobilom :D
...Mám vyštudovanú obchodnú akadémiu, odbor bilingválny.

A len tak pre info.. nad 30 pri partnerovi nejdem... 😂
Lengabi M 31 rokov
Muž 31 rokov Rožňava
Hľadám ženu na spoločné bývanie, prácu a dlhodobý vážny vzťah, v láske som sa veľa krát sklamal, takže som veľmi opatrný, nechcem sa už sklamať. Hľadám ženu bezdetnu.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania