amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rožňava RV

Ste v Rožňave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRožňava

walkerka Ž 64 rokov
Hľadám priateľa na dni plné radosti. na rozhovory, na turistiku na zdielanie spoločných chvíľ. Mám rada prácu v záhradke, rada prečítam dobrú knihu, rada cestujem, alebo len prechádzky v blízkom okolí.
Bubbinko M 61 rokov
Muž 61 rokov Rožňava
Som rak v 3 dekáde, vášnivý, vodu a tanec hudbu milujem, som veľmi slušný, nehľadám služku ani princeznú, hľadám slušnú partnerku, viem si ženu vážiť a viem ju aj obskakovat
Chalanko1 M 31 rokov
Pekné milé dievča ktoré sa rado zábava a má rada pekné veci... Som mladý chalan ktorý sa rád zoznámi z nejakou slečnou, damov. Som nezadany bezdetný muž, mám rád šport, turistiku, autá, motorsport...
Marcuka1975 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Rožňava
Volám sa Mária a hľadám dobrého kamaráta mam rada prírodu rada tancujem počúvam hudbu a strašne sa rada fotím v prírode to ma nabíja energiou. Pracujem ako vedúca v sklade
Anna72 Ž 72 rokov
Žena 72 rokov Rožňava
Partnera pre spolunažívanie. Obyčajný ako ja. Môže byť aj vdovec nemusí. Najlepšie abstinent aj nefajčiar a nenáročný. Mam svoj vek preto chcem kľudného nenáročného človeka čo vie mať rád.
popoluska31 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Rožňava
Som biblicky veriaca a hľadám muža s rovnakou túžbou žiť s Bohom, ktorému som odovzdala svoj život.Tuzim po mužovi, ktorý rešpektuje ludi,aký sú, vie byť hlavou rodiny a správne sa rozhodovat,u ktorého by som sa cítila ja i moje deti v bezpečí,netolerujem neveru,alkoholizmus,gamlerstvo a cigarety vo veľkom mnozstvemám dve deti,jedno dospelé a druhé na druhom stupni.
Zaria123 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Rožňava
Zaluby-lahka turistika,lyzovanie,. Pracujem ako vychovavatelka. Rada by som spoznala partnera, ktory nepozera na krasu, ale na skutocne hodnoty partnera.Mam 2 deti, ktore maju svoje rodiny.
rogi41 M 42 rokov
Muž 42 rokov Rožňava
Jedine čo hľadám je úprimná žena. Venujem sa deťom, športu street work out, prechádzky lesom , dobry film domáce práce atd. Mam psíka. rád sa rozprávam a šoférujem .-)
Nicka025 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Rožňava
Rada sa venujem duchovnym aktivitam, v ktorych sa snazim napredovat. Okrem toho rada citam aj psychologicke kniky ako aj motivacnu literaturu, ale ani take lahke romany nie su zle, vedie cloveka zaujat svojou lahkostou.
Okrem toho rada si vypocujem dobru hudbu a ucim sa cudzie jazyky.
Ostatna sa o mne dozvies, ked budeme mat moznost zoznamit sa. :)
matjas M 64 rokov
hľadám vzťah na priateľstvo
turistika, príroda, relax v záhrade
technik
mám psa, mačku
rád by som sa zoznámil so sympatickou, úprimnou ženou, s ktorou by som si rozumel a trávil a spríjemnil voľný čas
kajinkakaja Ž 52 rokov
Hladám normálneho chlapa,ktorý nepotrebuje podvadzat a klamat.Som silná žena a zároveň krehká. Mám svoju intuíciu, ktorá ma vedie tým správnym smerom. Viem sa smiať a v okamihu rozplakať. Bojujem za to čo chcem, aj keď nevládzem. Počúvam svoje srdce a riadim sa ním. Pravá krása ženy nie je v jej postave, v spôsobe oblečenia, v šatách, ktoré nosí alebo štýle jej účesu. Krásu ženy vidno v jej očiach, pretože sú oknom do jej duše, miestom, kde prebýva laska.
nickysr M 51 rokov
Mám rád všetko,čo sa dá robiť vo dvojici. Hľadám svoju spriaznenú dušu. Rád pracujem v záhrade alebo len tak leňoším na hojdačke. Ak víde čas ,tak si rád aj vonku pocvičím, záleži už len od počasia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania