amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 17 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Suzuty Ž 33 rokov
Ahoj.
Hľadám niekoho na písanie prípadne zoznámenie. Som pracujúca, mám jedno úžasné dieťa. Rada bicyklujem a chodím na turistiku.A po jednom dni pozorovaní na tejto stránke som strašne zarazená koľko mužov žije po 30tke so svojimi rodičmi a koľko ( teraz sa to aj mňa týka )má deti a nežijú spolu. Chvíľku tu s Vami pobudnem ,ale nevidím to ružovo:)
Janosik22 M 40 rokov
Muž 40 rokov Košice
Rád by som spoznal spriaznenú dušu, sympatickú babu na vážny vzťah....
Som pracovitý, rád si zabicyklujem, sem tam niejake Turá...
Viac na osobnom pohovore 🙄😁😉
Hanna65 Ž 60 rokov
Hľadám kamaráta... nic viac a nic menej... par chýb v živote urobi kazdy clovek, nie som výnimka... mam rada veselých a dobrosrdečných ludi, ktori su sami sebou za každých okolnosti. Bavi ma moja záhrada a posedenie pri country hudbe. Moj psik je moja bútľavá vŕba.
TonyKe74 M 46 rokov
Muž 46 rokov Košice
Rád spoznám ženu ktoré chce stráviť príjemné chvíle či už prechádzkou,alebo len tak sa porozprávať, kino, pri vzájomných sympatiach sa nebránim ničomu, som rozvedený nezadaný s vysporiadanu minulosťou, zamestnaný nefajčiar a alkohol k životu ani zábave nepotrebujem to očakavam aj u partnerky, samozrejme foto napovie viac než tisíc slov a osobné stretnutie a rozhovor ušetrí kopec času, teda ak to myslíš vážne a seriózne
INHOTEP369 M 54 rokov
Muž 54 rokov Košice
Hladam ženu na važny vťah. Pracujem a volny čas na chate, kino telka priatelia
Beriem čo život dava, vela dobreho nebolo, aspon posledny rok no ešte som tu a snad sa karta obrati.
Sofia177 Ž 25 rokov
Nechcem na silu hľadať vážnu známosť, hlavne som sem prišla z dôvodu, že si chcem s niekým s kým by som si rozumela písať a zistiť opačné názory:-) . Som pracujúca a vo voľnom čase rada chodím do prírody.
Majka500 Ž 52 rokov
Ahoj. Hľadám si chlapa ktorý má vysporiadanu minulosť, vie čo chce. Má to usporiadané v hlave. S ktorým sa dá rozprávať o všetkom. ísť s nim na kafe.,
Bandy012 M 41 rokov
Slobodný, zamestnaný, katolík, 41, z vidieka, túžiaci po vzťahu s pohodovým katolíckym dievčaťom.. Mám rád šport, prírodu, pracu v zahrade.. Rád Ťa spoznám :-)
1111niko1111 M 41 rokov
Hladam prijemnu, sympaticku zenu na spolocny volny cas na zaciatok a casom mozno aj viac...Som prijemny vcelku obycajny chlap, myslim, ze budes spokojna...
Alica83 Ž 37 rokov
Ahoj. Netreba pozerať na minulosť, ale vyzerať budúcnosť. Som rozvedená mamka 2 detí, ktoré sú pre mňa všetkým, takže by si to mal akceptovať. Ak som Ťa zaujala, napíš.
Zaneta112 Ž 37 rokov
Sympataka so zmyslom pre humor. Na travenie spolocnych chvil. Mam psa. Rada plavem, bicyklujem, lyzujem. Volny cas najradsej travim v prirode alebo v kine.
Maros90KE M 30 rokov
Muž 30 rokov Košice
Hľadám si slobodnú a pokiaľ možno bezdetnú kamarátku približne v mojom veku na trávenie voľného času či už niekde v meste, prírode alebo len tak doma. A časom sa uvidí či z toho bude aj niečo viac...Som úprimný tolerantný a vo vzťahu vždy verný.

1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 40 60 80 96 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania