amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Košice KE

Ak ona hľadá jeho v Košiciach alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

adameva01 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Košice
Rada spoznám muža s prirodzeným šarmom, so zmyslom pre humor, ktorý sa vie tešiť z maličkostí všedného dňa. Mám rada leto, plávanie, bicyklovanie, záhradkárčenie, cestovanie, divadlo a koncerty. Hľadám spriaznenú dušu s rovnakými záujmami a hodnotami, ako čestnosť, úprimnosť a priamosť. Len nefajčiar.
Moona Ž 45 rokov
Hľadám úprimného, verného, seriózneho partnera, ktorý má zmysel pre humor a kladný vzťah k deťom. Vo voľnom čase rada chodím do prírody, bicyklujem, čítam. Samota nie je dobrým spoločníkom, tak prečo to nezmeniť..
bruno82 M 38 rokov
Muž 38 rokov Košice
Uvidime, ze koho tu clovek spozna, mozno aspon fajn partacku, kamosku a co dalej, to sa uvidi. Idealne cloveka co nesedi stale len doma a ma nejaky vztah ku pohybu, teda sportu :) a nieco o mne? noo zisti sama :) pytaj sa :).
mixx45 M 27 rokov
Muž 27 rokov Košice
Touto cestou by som sa chcel zoznamit s nejakou slečnou so zmyslom pre humor 😋 nech ma rada prírodu a zvieratá lebo doma ich mam nejaké 😅 co viac treba? 🤗
marcelsolc M 43 rokov
Muž 43 rokov Košice
slobodny, zabezpečeny, seriozny, hladam partnerku, pracujuci, som bezdetny, hladam životnu partnerku, respektive sexualnu, napiš a dohodneme, pozdravujem papa.
Slavonic M 33 rokov
Muž 33 rokov Košice
Hĺadám, milú usmievavú realistku so štipkou idealizmu. Asi ako každý mám svoje sny, či túžby. Avšak, viem, že nepotrebujem mať všetko, aby som bol šťastný. Hlavne zdravie, ostatné príde. Vsetko ma svoj cas.
Vrabcek65 M 35 rokov
Muž 35 rokov Košice
Hľadám osobu ktorá ozaj bude ma brat tá aký som momentálne som nezamestnaný ale práce sa nebojím voľný čas trávim v prírode s kamošmi moje záľuby sú basket hudba filmy romantika atd
Soarele Ž 35 rokov
Zdravím. Hľadám niekoho na zoznámenie, či už formou písania alebo osobného stretnutia. Uprednostňujem kontakt s ľuďmi v rozmedzí môjho veku. Ďakujem :)
Yamaha1978 M 42 rokov
Muž 42 rokov Košice
Hlavne hľadám kamošku na jazdenie motorkou . Rozprávanie a tešenia potešenia sa zo života. Hlavne sa spoznávať medzi sebou. Spoznávať peknú krajinu spoznávať sa medzi sebou a rozprávať sa medzi sebou.
Miska8990 Ž 26 rokov
Žena 26 rokov Košice
Prihlásila som sa zo zvedavosti. Mam dve deti chlapcov 6-8 ročných. Hľadám porozumenie kamaráta na spríjemnenie dňa večera nakoľko som sa dosť sklamala zatiaľ nič viac čas ukáže
Koldzi Ž 20 rokov
Žena 20 rokov Košice
Studujem rada chodim vo voľnom case von nechcem mat deti chcem skusit nieco nove napis dozvies sa. Chcem mat vo vztahu vernosť ziadne podvadzanie. Ked napises dozvies sa viac
bmw335ix M 40 rokov
Hladam svoju polovicku ktoru budem moct lubit a ona bude lubit mna. Ozvi sa ak si realna a mas chut si zmenit zivot a mat rodinu. U mna je rodina vsetkym.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 60 80 90 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania