amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Košice KE

Ak ona hľadá jeho v Košiciach alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

nachtigal Ž 75 rokov
Rada by som poznala inteligentného vzdelaneho pána vyššej postavy, s ktorým by som mohla občas trávit volne chvíle pomocou na jeho záhradke, prechádzkami po prírode, event. lahšími túrami do hor, alebo za kultúrnymi pamiatkami. Može byt aj spoločná dovolenka. Som na dôchodku, zvieratko nemám, minulost mam vysporiadanú.
Neo1234 M 42 rokov
Muž 42 rokov Košice
Hladam vazny vztah nemam rad falos a klamstvo vo vztahu musi byt predovsetkym dovera bez toho to nejde mam rad prechadzky plavanie oddych vo dvojici domaceho maznacika nemam
Hladamnajdem46 Ž 45 rokov
Hľadám seriózneho, sympatického muža, priateľa a kamaráta na spoločné chvíle -
rozhovory, smiech, turistiku, na chvíle všedné aj sviatočné, na všetko čo nám život prináša
11nezabudka56 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Košice
Som ovdovelá dôchodkyňa. Obyčajná žena. Neznášam aroganciu, faloš, namyslenosť a neveru. Hľadám muža pre vzťah, v ktorom nájdem pochopenie, oporu, útechu, pohladenie a úsmev. Roky rýchlo utekajú a samota bolí. Životom sa ľahšie kráča vo dvojici. Prechádzky, výlety, alebo iba len posedenie pri káve bude oveľa krajšie s Tebou, ako samej. Rada si prečítam knihu, počúvam peknú hudbu, pozriem pekný film, ale mám rada aj prechádzky prírodou. Mám dvoje detí, ktoré už majú svoje životy. Domáceho miláčika nemám, no zvieratká mám rada. Minulosť mám vysporiadanú.
caso7676 M 44 rokov
Hladam uprimnu ženu do 45r.. Vela času som v praci a preto nemam možnost si najst znamost tak to skušam touto cestou. Mam psíka dufam že to nevadi. Rad mam zvierata a prirodu .Dufam že sa tu najdeme.
Antonioo11 M 40 rokov
Muž 40 rokov Košice
Hľadám lásku svojho zivota, Milá Štíhla ktorá ticho rozpráva nekriči. Mily smiech. Mam rád auta je to môj koníček aj hobby, hľadám porozumenie a sport rád bezkujem lyžujem, plávanie atd
121zabicka Ž 56 rokov
SOM SAMA SEBOU - INA NEBUDEM... SOM SAMA SEBOU - MAM TO NAPISANE VO SVEDOMI...... MAM RADA VESELYCH LUDI... A NEMAM RADA KLAMSTVO, FALOS A LUDSKU HLUPOST..
Lienka808 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Košice
Hľadám spriaznenú dušu. Mám rada prírodu, psíkov, čítanie, kultúru. Rada čítam a cestujem, turistika je super na odbúranie stresu. Teším sa na odpovede
johnnyKE M 32 rokov
Muž 32 rokov Košice
Hľadám nejaké fajn dievča a vek veľmi neriešim. Som slobodný, otec 8 ročnej dcéry, ale tá so mnou nežije. Mám 32 rokov, pochádzam z Košíc. Ženy píšte.
liberty1 Ž 53 rokov
Hľadám muža, s ktorým by som mohla tráviť voľný čas, ak by nám to obom vyhovovalo. Najlepšie z KE a blízkeho okolia, v mojom veku, s výškou min. 180 cm, strednej postavy, tmavé oči, krátko rozvedeného, zamestnaného, s vlastnou strechou nad hlavou a autom. Uvítala by som, ak by bol manuálne zručný a praktický. Inteligencia, znalosť gramatiky a praktizujúce náboženstvo vítané. Alkohol iba príležitostne a cigarety vôbec. A samozrejme, vzájomné sympatie a náklonnosť sú nutné. ... Dúfam muži, že si podľa môjho textu nebudete teraz upravovať svoj profil.
sup68 M 53 rokov
Muž 53 rokov Košice
Som slobodný, športovej postavy a velký optimista.
Hladám si dobre vyzerajúcu ženu, na vzťah. Pracujem, som taxikár, bez detí a bez zvieraťa. Moje záluby sú beh a plávanie.
Anyia Ž 39 rokov
Ahoj. Rada by som spoznala niekoho na voľný čas, inteligentnú kamarátku, ktorá má rada šport, smiech pohodu, posedenie pri káve či pri víne. Budem sa tešiť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 20 40 60 80 100 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania