amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kráľovský Chlmec

Ste v Kráľovskom Chlmci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKráľovský Chlmec

Vking89 M 35 rokov
Muž 35 rokov Kráľovský Chlmec
Ahoj mam 35 rokov, rad si zacvičím.. vo voľnom čase si zahram.. mam rad foto a ediciu.. mam rád psov a nemam rád čakanie.. nikto neni dokonaly a ja ani nechcem.. partnerka by mala byť ako ja.. ak si zvedava, tak napíš
Tono42 M 43 rokov
Muž 43 rokov Kráľovský Chlmec
S uctou Vás pozdravujem. Som velmi jednoduchy muz, ktori si hladá uprimnu a milu slecnu, ktorá je trpezlivá, lojálná a ktorá by si chcela zit v manzelstve! Pracujem, ako vacsinou ludi... Vo volnom case velmi rád si zahrajem futbal, alebo si sadnem na bicykel... Asi v skratke tolko by som mohol napisat...
L7l7 M 46 rokov
Vaznu znamost, rad sportujem, mam rad prirodu, prechadzky, milujem sport, hlavne futbal, hokej, mam rad rybarcenie, zahradu a chcel by som sa najst uprimnu lasku a spokojny zivot.
Jojer67 M 37 rokov
Som milý človek, rád sa zoznamujem, kamaratim. Mam rád úprimnosť. Mam rád zvieratá. Zatial som nenašiel tu pravú, preto som sa tu zaregistroval!
feterikg1991 M 33 rokov
Muž 33 rokov Kráľovský Chlmec
Volny cas travim s psom a turistikou. Som kuchar v 4 hviezdickovom hoteli v Alpach. Hladam vazny vztah. Som mily a trpezlivy. Uz chcem vlastu rodinu.
Peter8731 M 37 rokov
Muž 37 rokov Kráľovský Chlmec
Som muž v ohni 🙂 Hladam kamaratstvo od uprimnych ludi. Po čase može byt aj viac než kamaratstvo, všetko zaleži na vzajomnych sympatiach. Deti niesu prekažkou, mam rad psov a macky.
JuliusNorbert M 48 rokov
Muž 48 rokov Kráľovský Chlmec
Hľadám vážnu známosť. Pracujem a voľný čas trávim so synom 12 ročným. Máme aj zvieracieho miláčika. Do vzťahu viem priniesť nežnosť som totiž romantik
Aichlham7 M 59 rokov
Muž 59 rokov Kráľovský Chlmec
Pracujem. Mám psa aj mačky. Hobby rybárčenie s člnom , záhrada, príroda, klavír. Hľadám milú žienku. Ostatné uvidíme, ako hovorili slepí. Bývam na dedine.
Kareszka M 53 rokov
Som čerstvý podnikateľ a chodím po EU .
Nie som až tak často doma v mesiaci cca 1, 5 týždňa.
Som rozvedený deti sú u matky.
Hladám ženu ktorá má pochopenie a srdce.
Horacius M 56 rokov
Muž 56 rokov Kráľovský Chlmec
Ahoj. Keď niekto vie, že je ťažko nájsť poriadnu, úprimnú priateľku, tak to som ja! Mám rád pekné ženy, dobré víno a debré jedlá. Ktorá s a ku mne pripája?? Podme si užiť život. Kto sa prisadne ku mne na trojkolok?
dracik38 M 41 rokov
Muž 41 rokov Kráľovský Chlmec
Hľadám vážny známosť. Som zatiaľ slobodný, pracujem ako hasič-záchranár, som úprimný pracovitý, svedomitý. Do vzťahu, by som chcel priniesť to aby sme boli ku sebe úprimný. Vo voľnom čase sa venujem k športu, cestovaniu, rôznym remeselným prácam.
Bývam v 8 izbovom rodinnom dome zo záhradou, venujem sa aj záhradkárskym prácam, mám auto, motorku, takisto aj psa.
cumbi M 49 rokov
Muž 49 rokov Kráľovský Chlmec
Chýba mi možnosť mať sa o koho sem tam oprieť, vedľa niekoho sa zobudiť a niekto kto znesie môj príliš hektický spôsob života. Na oplátku ponúkam pravdovravnosť (vždy), čestnosť, otvorenosť a samého seba

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania