amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Kráľovský Chlmec

Ste v Kráľovskom Chlmci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKráľovský Chlmec

Elkahon M 42 rokov
Podme nato, makam jak diabel den co den! Volny cas, no otom potom 😅. No mam macka, vola sa Adolf, mam este sliepky, auto, traktor, bicykel 🤔co este, no co ja viem.
Tono42 M 42 rokov
Muž 42 rokov Kráľovský Chlmec
S uctou Vás pozdravujem. Som velmi jednoduchy muz, ktori si hladá uprimnu a milu slecnu, ktorá je trpezlivá, lojálná a ktorá by si chcela zit v manzelstve! Pracujem, ako vacsinou ludi... Vo volnom case velmi rád si zahrajem futbal, alebo si sadnem na bicykel... Asi v skratke tolko by som mohol napisat...
L7l7 M 46 rokov
Vaznu znamost, rad sportujem, mam rad prirodu, prechadzky, milujem sport, hlavne futbal, hokej, mam rad rybarcenie, zahradu a chcel by som sa najst uprimnu lasku a spokojny zivot.
Jojer67 M 37 rokov
Som milý človek, rád sa zoznamujem, kamaratim. Mam rád úprimnosť. Mam rád zvieratá. Zatial som nenašiel tu pravú, preto som sa tu zaregistroval!
feterikg1991 M 32 rokov
Muž 32 rokov Kráľovský Chlmec
Volny cas travim s psom a turistikou. Som kuchar v 4 hviezdickovom hoteli v Alpach. Hladam vazny vztah. Som mily a trpezlivy. Uz chcem vlastu rodinu.
Peter8731 M 36 rokov
Muž 36 rokov Kráľovský Chlmec
Som muž v ohni 🙂 Hladam kamaratstvo od uprimnych ludi. Po čase može byt aj viac než kamaratstvo, všetko zaleži na vzajomnych sympatiach. Deti niesu prekažkou, mam rad psov a macky.
JuliusNorbert M 47 rokov
Muž 47 rokov Kráľovský Chlmec
Hľadám vážnu známosť. Pracujem a voľný čas trávim so synom 12 ročným. Máme aj zvieracieho miláčika. Do vzťahu viem priniesť nežnosť som totiž romantik
Aichlham7 M 59 rokov
Muž 59 rokov Kráľovský Chlmec
Pracujem. Mám psa aj mačky. Hobby rybárčenie s člnom , záhrada, príroda, klavír. Hľadám milú žienku. Ostatné uvidíme, ako hovorili slepí. Bývam na dedine.
Kareszka M 52 rokov
Som čerstvý podnikateľ a chodím po EU .
Nie som až tak často doma v mesiaci cca 1, 5 týždňa.
Som rozvedený deti sú u matky.
Hladám ženu ktorá má pochopenie a srdce.
Horacius M 55 rokov
Muž 55 rokov Kráľovský Chlmec
Ahoj. Hľadám ženu - priateľku, zatiaľ na občasné stretávania sa , časom na viac.
a čas ukáže či patríme ku sebe. Som zamestnaný. Som domáci kutil rád cestujem varím robím okolo domu a chodievam na prechádzky. Mám 17r syna. Minulosť mám vysporiadanú.
Tibor234 M 25 rokov
Hľadám ženu na písanie alebo chôdzky
Pracujem na Slovensku ako operátor mam rad auta rad šoférujem hľadám ženu kto ma rad žiť život...
Szika M 29 rokov
Hladam uprimnu partnerku ktora ma bude lubit volny cas travim pocuvanie hudby mam rad prirodu a zvierata nemam rad namyslenych ludi a arogantnych a falos

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania