amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Michalovce MI

Ste v Michalovciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMichalovce

Pepe71 M 50 rokov
O sebe poviem len v prípade záujmu a v dôvernom rozhovore. Hľadám ženu k priateľstvu, pochopeniu, prežitiu pekných chvíľ a poprípade k budúcemu vzťahu - nie k ďalšiej svadbe.
HesloJozef M 65 rokov
Muž 65 rokov Michalovce
Priateľstvo, nezávezný vzťah. Žiadné citové návezností - navysvetľovať si, že ide iba o sex. Občasné stretnutia, žiadné sťahovanie jeden k druhému neobmedzovať svojú rodinú možno je to utopia ale skúsiť sa to môže.
sawage56 M 60 rokov
Hladam serioznu damu babu do voza aj do koca ale hlavne do vztahu ktora pocitila nespravodlivu facku od zivota a samota ju uz omrzela. Pracujem v skolstve ako stredoskolsky pedagog. Mojimi zalubami je hudba a priroda. Mam vysporiadanu minulost. Som rozvedeny, bezdetny ale v minulosti som vychoval a priviedol az do dospelosti tri cudzie.
Princezna2011 Ž 28 rokov
Volám sa Veronika mám 28 rokov som matka 10rocnej dcéry hľadám vážny vzťah ktorý chlap má bude ľúbiť a mať rada mňa a moju dcéru. Hladam vážny vzťah žiadne flirt ani klamstvá nemám rada len vážny záujem. Mám rada nákupy kino prechádzky bicyklovanie príroda dobrý film, pekná večera vo dvojici. Mám izbového psíka, uz po toľkom sklamaní chcela by som byť šťastná, ale neviem či nájdem toho pravého, kto ma bude chcieť ja som verná a milá
hfirnova12071 Ž 65 rokov
Aj v seniorskom veku, môžme nájsť spriaznenu osôbku, ktorá sa cíti osamelo a rad si vyplni svoj voľny čas spoločnými záujmami. Som na starobnom dôchodku a mám psíka.
Mlena Ž 58 rokov
Hľadám seriózneho pána vek od 60 do 70 na trvalý vzťah rada chodím do prírody na turistiku
rada by som sa zoznámila s milým človekom, ktorý mi da lasku a pochopenie.
Janyss M 41 rokov
Muž 41 rokov Michalovce
Hľadám priateľskú ženu, s ktorou by som zdieľal život, čas, záujmy a hodnoty. Som skôr flegmatik,ale určitou dávkou temperamentu a určite so zmyslom pre humor.
Miroslavvvv87 M 34 rokov
Môžem priniesť do vzťahu: vášeň a všetko to čo človek potrebuje k spokojnému spolunażivaniu.. samému je dosť smutno kračat týmto svetom sám keď vidí čo sa deje kolo neho
theNICK M 39 rokov
Hľadám milú kočku. Ideálne z Michaloviec a okolia, ktorá sa chce reálne stretávať so sympatickým mužom. Ak si budeme rozumieť, vieme zažiť pekné chvíle...
japalosa M 53 rokov
Muž 53 rokov Michalovce
Niečo nekomplikované .. v jednoduchosti je krasa. Ženu, ktorá sa chce posuvať v živote ďalej, ktorá má rada prírodu, zvieratka .. ktorá nemá problém s cestovaním
Santaklaus M 33 rokov
Muž 33 rokov Michalovce
Hladam zenu svojich snov, mam rad uprimnost nove moznosti nove myslienky robit vsetko s vasnou. Pracujem ako predajca auto ziaroviek. Vo volnom case rad relaxujem. Chcem uprimny pozitivny vztah nic extremne.
patrik2828 M 26 rokov
Muž 26 rokov Michalovce
Hľadám známosť na doživotný vzťah.
Pracujem takže viem sa postarať o spoločný život.
Mám domáceho výchovaneho papagája.
A voľný čas bicykel a prechádzka po meste.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania