amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Michalovce MI

Ste v Michalovciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMichalovce

venco22222 M 40 rokov
Muž 40 rokov Michalovce
Hladam važnu znamost, do vtahu chcem priniest uprimnost a porozumenie, pracujem v elektrotechnickom priemysle, rad počuvam hudbu, sem tam prečitam aj knihu, ano mam vysporiadanu minulost
ediex M 50 rokov
Muž 50 rokov Michalovce
Hľadám si žienku na priateľstvo aj milovanie. Vo voľnom čase rád chodím na záhradu. Mám rád Zvieratká a má aj mačičku. Rád si občas aj záplavem alebo sa poprechádzam.
Smolko829 M 40 rokov
Muž 40 rokov Michalovce
Hľadám ženu, ktorá sa teší aj z maličkostí, ktorá sadne aj do koča, aj do voza, ktorá sa nebojí zašpiniť si ruky v záhrade, no na druhej strane sa vie o seba postarať a reprezentovať svojho partnera. Prácu mám a voľný čas aj keď ho mám nie toľko, koľko by som chcel, trávim so svojou malou láskou Sofii, ktorej je 6rokov. Som slobodny
Matius14 M 48 rokov
Hladam si vaznu znamost, som slobodny, bezdetny,
Koho si hladam ?
uplne jednoduche, seriozne, rodinne zalozene ziena, viac o sebe napisem po vymene sprav
Aneta123 Ž 63 rokov
Uvítam kamarátstvo, priatelstvo, inteligentného, rozhladeného muža primeraného veku, na potulky prírodou, posedenie pri káve, príjemné rozhovory...
Laci3288 M 35 rokov
Hľadám vážny vzťah. Ponúkam dôveru, stabilitu, oporu, pochopenie.
Pracujem. Voľný čas? Auto, moto, sebarozvoj, kutil, relax. Mám dvoch psíkov.
Vysporiadaná minulosť, aj prítomnosť, ostáva len vysporiadať budúcnosť
Norris234 M 34 rokov
Hľadám babu, ktorá ma vysporiadanú minulosť, ak máš deti, nerobí mi to problém, mám ich rád, hľadám babu na občasné stretávanie, podľa sympatií časom možno niečo viac :) ak napíšeš, budem rád :)
Plavuska Ž 59 rokov
Priatela na zdielanie zivota... sympatickeho, inteligentneho, s uprimnym srdcom, na bezny zivot co nam prinesie.. vzajomna dovera, opora a tolerancia su pre vztah dolezite.
neilchris17 M 47 rokov
Muž 47 rokov Michalovce
Slobodný muž rád spozná nezadanú ženu, na trávenie spoločných voľných chvíľ, pri vzájomných sympatiach viac...
Stern172 M 56 rokov
Muž 56 rokov Michalovce
Som rozvedený s vysporiadanou minulosťou. Som zamestnaný, vysokoškolsky vzdelaný, bývam sám v Michalovciach. Touto cestou by som si chcel nájsť priateľku primeraného veku.
Skeletor M 42 rokov
Ahojte. Hľadám dominantnú ženu. Mám rád domáce práce a celkovo práce okolo domu. Páči sa mi ten pocit, keď som užitočný. Momentálne nikde nepracujem. Nie som ako ostatní ľudia, som trochu iný a takzvaná ovčia spoločnosť vidí, že nie som v rade. Mám rád turistiku, vysoké opätky, voňavé silonky atď atď.
anton1306 M 60 rokov
Muž 60 rokov Michalovce
Som spokojný, nekonfliktný muž s vysporiadanou minulosťou. Mám zmysel pre humor a zábavu. Hľadám ženu, vekovo primeranú na priateľstvo, možné nezáväzne stretnutie a potom sa uvidí. Som spoločensky typ a nemám rád samotu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania