amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Michalovce MI

Ste v Michalovciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMichalovce

Stopa79 M 41 rokov
Muž 41 rokov Michalovce
Hľadám dobru kamarátku . Mam rad prírodou a prechadzky po lese len samému ja to dosť o ničom. A chcel by som uz spoznať úprimného človeka a nie zas niečo falošné ale v dnešnej dobe kto vie
Sweet123456 Ž 34 rokov
„My, ženy, potrebujeme krásu, aby nás muži milovali a hlúposť, aby sme milovali my ich.“ Pracujem, mam jedneho syna, ktory je pre mna vsetkym. Hladam spriaznenu dusu
PimPam M 29 rokov
Muž 29 rokov Michalovce
Uvidím, čo sa tu dá nájsť. Úplne by ma potešila príjemná žena na kamarátsku debatu. Zatiaľ. Neskôr sa uvidí. Vzťah k prírode je plus. Michalovce a okolie by bolo super.
RtRiO M 28 rokov
Muž 28 rokov Michalovce
Som pohoďák, introvert, flegmatik, szčo masér zameraný na lymfatický systém, zaujímajúci sa o psychológiu, filozofiu a fyziológiu človeka.

Som otvorený rôznym druhom skúseností, čiže, čim viac nových ľudí spoznám, tým lepšie. Som priateľský a uvoľnený, preto sa nehanbite napísať prvé.

Často chodím na túry, šľapať hore kopcom. V momentálnej situácii, aktivita vhodná na zoznámenie, tak ak máš záujem, napíš. Dohodneme sa a pôjdeme sa prejsť.
Miskomanus M 34 rokov
Hľadám rozvážnú, spoločenskú, vždy dobre naladenú ženu, so zmyslom pre humor, pre šport, spoločenské podujatia, trošku romantickú povahu, poriadku milovnú, dobrú kuchárku
dijo M 63 rokov
Hľadám hlavne dobrú kamarátku. Som dôchodca, snažím sa športovať, hlavne veľa chodiť. Minulosť mám vysporiadanú. Ťažko je takto o sebe písať, radšej preferujem osobné stretnutie.
Leonard16 M 52 rokov
Som úprimný človek, a hľadám úprimnú ženu so zmyslom pre humor šport a prírodu. Mám rád život,úsmev, hudbu,fotografovanie, tanec a rád šoférujem. Mám rád všetko pekné a krásne pokoj harmóniu a pohodu. Hľadám ženu do 45 rokov.
Jozefooo M 46 rokov
Muž 46 rokov Michalovce
som kto som mám rád život rad sa zabávam rad si život užívam mám rad šport prírodu lietaratúru cestovanie umenie hudbu rád varím čokoľvek rad sa smejem
stevo126 M 23 rokov
Muž 23 rokov Michalovce
Znamos hladam na vazny vstah aj nieco viac
Budem verny zene ktorej nejde o peniaze ale o lasku
Svoj volny cas teraz travim vonku pracovne a s rodinou a s mojim psikom
Steasi003 Ž 32 rokov
🙋‍♀️Hľadám chlapa o ktorého sa budem môcť oprieť. Ktorý ma chytí za ruku a povie, neboj spolu to zvládneme💓. Tolerancia, dôvera, vzájomná komunikácia a zmysel pre humor je to ponúkam aj očakávam.
Sweet123456789 Ž 34 rokov
Svet je nádherná kniha, ale nemá cenu pre toho kto nevie citat.
Ak sa vidíš v týchto slovách Som obyčajná žena, ktorá vie čo chce.
Som zamestnaná a mám jedno dieťa
Rudy777 M 35 rokov
Dobrý deň prajem hľadám si niekoho na krásne chvíle nejakú krásnu dámu mamku. Rád trávim čas v prírode zo psíkom. Pracujem som zamestnaný, starostlivý

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania