amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Michalovce MI

Ste v Michalovciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMichalovce

November27 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Michalovce
Som rozvedená s vysporiadanou minulosťou. Hladam svoju, dúfam polovičku. Pracujem. Mam rada prechádzky, tanec, hudbu, prírodu, zvieratá. Deti mám už dospelé a samostatné.
Damian310 M 19 rokov
Ahoj
Hľadám tu dievča - ženu na vážny vzťah, pretože som si toho v živote už prežil naozaj dosť a už ma nebavia krátke vzťahy. No neznesiem klamstvá a neveru. Som ešte študent na strednej škole. Voľný čas trávim akokoľvek - baví ma takmer všetko. Viac info v správe 😉😊
Peter545 M 42 rokov
Na zoznamke hľadám priateľov, neskôr možno vážnu známosť.
Pracujem,
Rád športujem, nevlastním žiadne domáce zvieratá.
Bývam sám a somm úplne bez záväzkov
Esscobar M 36 rokov
Ahojte dámy, hľadám kamarátku na spoločné chvíle najlepšie tak do 55r. Som pracovne dosť vyťažený, čo sa týka voľného času toho až tak moc nemám. Minulost je minulosťou
Cukor76 M 45 rokov
Je to jedno čo hľadám ale stále hľadám... Ten správny vlak ešte nedošiel asi mám zakúpený zlý lístok a necestujem tým správnym vlakom... Pôjdem ďalej pešo
Sompasiv M 19 rokov
Hľadám chalana s dobrým srdcom s ktorým sa dá v pohode popísať a časom aj niečo viac
Hľadám vzťah, kamaráta a všetko čo príde nebránim sa ničomu napíš mi budem rád
miami22 Ž 43 rokov
- hladam normalneho slusneho pracujuceho chlapa, ktory ma bude mat rad a pomahat v domacnosti
- rada varim, upratujem, staram sa o rodinu a kocura, rada sportujem
- mam rada zvierata, prirodu,
Majko35 M 36 rokov
Muž 36 rokov Michalovce
Hľadám ženu na vzťah, pracujem, voľný čas trávim so synom nejaká prechádzka občas nejaký ten sport nie som vyberávy co sa týka žien, každá žena je svojím spôsobom krasna
Jojo195 M 21 rokov
Ahoj, hľadám dámu, ktorá ma bude ľúbiť a stáť za mnou, ktorá bude veriť mojim snom, ktorá bude milá, láskavá a bude sa so mnou smiať i plakať, ktorá keď sa mi bude celý svet rútiť, všetko sa bude kaziť, mi dá nežný bozk a povie MY to dáme :)))
viky910 Ž 55 rokov
Opora, dôvera, pozornosť a ucta to je to čo ponukam avšak to iste aj očakavam. Zaujima ma hudba, priroda a kvety. Ak si chlap s vysporiadanou minulosťou či už finančne ale aj vo vzťahu tak sa s Tebou rada zoznamim. Som jednoducha žena, do voza a jasne že aj do koča. Foto nie je problem. Blizke okolie by ma potešilo.
000kamarati000 M 50 rokov
Som síce ženatý ale stále sám a chyba mi niekto príjemný, s kym môžem mať priateľský vztah. Som starší chlap preto nejaká príjemná žena podobného veku dúfam že sa nájde.
borabora1965 M 57 rokov
Hľadám ženu vo veku cca 50 rokov... ženu, ktorá je rodinne založená a má rada turistiku, pláž, more... dôležitá vec je aby dotyčná osoba bola vzdelaná a inteligentná.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania