amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 23 - Zoznámenie Košice

Ste v Košiciach a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Zinkaa238 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Košice
Porozumenie, rozprávanie sa, spoločné chvíle, výlety, spoločné záujmy, radosť z prítomnosti druhého sú korením pekného vzťahu. Mám rada prírodu, hviezdy, lúčne kvietky.
Bombal M 56 rokov
Muž 56 rokov Košice
Ahoj hľadám milú usmiatu vyrovnanú ženu s ktorou si môžem dobre pokecať ísť von do spoločnosti a hlavne dôvera bez klamstiev. potom uvidime, zvieratka nemusím len malé
Sonima Ž 42 rokov
Milujúceho muža, hlavne dobrosrdecny, nech klamstvo ani nepozna, vyrovnaný s bývalých vzťahov, zo všetkým rodinný typ nech nás ma rád zo všetkým čo k nám patri
7MIREC M 41 rokov
Muž 41 rokov Košice
Ahoj tak dufam že sa mi už podari nájst tu pravu hladam važnu znamosť. Momentalne pracujem minulosť mám vysporiadanu tak napiš tešim sa na poštu. Spolu nám bude lepšie :-).TAK SI NA TO ODVAZNA :-)
Gabbika Ž 40 rokov
Hľadám seriózneho milého pozitívne naladeného muža, ktorý vie, čo chce od života. Rád si vybehne do prírody, na bike, na prechádzku. Muža, ktorý neholduje cigaretám a alkoholu.
Marcel8 M 25 rokov
Muž 25 rokov Košice
Hladam spriaznenu osobu , ktora bude mat pochopenie a aj zaujem o sport a aktivity s tym spojene, som tolerantny vo vela veciach a dokazem pochopit aj zlozite a komplikovane situacie
Jarka2208 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Košice
Hľadám dobrého priateľa pre mňa a môjho syna.. Svoj voľný čas trávim väčšinou so synom. Mám rada prechádzky, knihy, dobrú hudbu. Som kľudnej povahy. A rodina je pre mňa všetkým.
MiloKE M 66 rokov
Muž 66 rokov Košice
Som na dochodku, staram sa o 18-rocneho syna a vo volnom case sa venujem horskej cyklistike. Nie som salonny, kaviarensky a plesovy typ. Radsej travim volny cas v prirode.
Mam rad uprimnost a neznasam klamstvo. Hladam si rovnocennu partnerku na spolocne aktivity.
Pre zaciatok uprednostnujem ocny kontakt (realnu fotografiu), aby neskor nedoslo k zbytocnym komplikaciam.
Jajopajo625 M 52 rokov
Hladam ženu do voza aj do koča,ktora je vysporiadana s minulosťou. Som 178 vysoký 80 kg atletická postava mam rad prechadzky v prirode, vikendove pobyty ak som Ta zaujal tak mi napíš
Kenep M 62 rokov
Som sám na 🏠,odrástle deti, pracujem čoskoro budem pracujúci na dôchodku. Moje hobby, kutilstvo kolo 🏠príroda, psíka teraz nemám, často pracovne cestujem. Týmto mojím počinom rád by som poznal ženu, partnerku spoločného života najradšej z okolia Košice
diana111 Ž 57 rokov
samota je zlá preto hľadám spriaznenú dušičku na voľné chvíle - proste do pohody aj nepohody. Mať niekoho - komu sa dá zavolať a kto vie počúvať a bude tu pre mňa.
ivett25 Ž 59 rokov
Som sama a hľadám partnera na voľný čas. Ak chceš spoznať veselú partnerku, ktorá miluje vodu ( je jedno či v mori alebo v bazéne), prácu aj oddych na chate a záhrade, k tomu ešte romantiku pri sviečkach, ozvi sa. Mám dve samostatné a zabezpečené deti, dcéra s rodinou žije mimo SR. Psík bol, ale je možné, že keď nebudem pracovať, bude zase.

1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 40 60 80 100 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania