amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Košice KE

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Košiciach.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

1007 Ž 61 rokov
Som este pracujúca dochodkyna a hľadám sympatického muža, nefajciara so zmyslom pre humor.vo voľných chvíľach rada chodím do prirody a oblubujem prácu v zahradke. Ked máš podobné záujmy, budem rada, keď sa ozves
Monorika Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Košice
Pracujem, prechádzky mám psa. Mám rada úprimnosť, pracovitosť, šikovnosť. Mam vysporiadanú minulosť. Som opatrná , láskavá, svojská a niekedy aj tvrdohlavá
landus1983 M 37 rokov
Muž 37 rokov Košice
Čaute slečny mam 37 rokov som vpohode chalan mam rad šport prírodu a tak. Rád by som sa zoznámil s nejakou babou s okolia Košíc keď chceš tak napíš budem rad
turistadus M 47 rokov
Muž 47 rokov Košice
Som zamestnaný mám rád prírodu a chodím na turistiku do Tatier. Hľadám ženu podobných bývam v rodinnom dome. Mám rád zvieratká venoval som sa kynologii.
B0bby M 43 rokov
Hľadám sympatickú, inteligentnú a športovo založenú slečnu so zmyslom pre humor.
Pracujem, nefajčím, alkohol pijem len príležitostne a rád chodím na dlhšie túry do prírody.
Zkatka Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Košice
Hľadám kamaráta, priateľa v jednej osobe. Samota je smutná a zlá. Občasné stretnutia, prechádzky a humoru. Nemám ráda smútok, život je ťažký, prečo si ho trochu nezprijemnit niečím pekným?
pristasm M 44 rokov
Som rozvedený. Mam dve deti. Hľadám dobrú kamarátku časom možno niečo viac. Mam rad rýchle autá rad si pozriem dobrý film. Som nefajčiar pijem príležitostne.
Bardejov62 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Košice
Som pracujúca pozitívne naladená, usmievavá žena, rozvedená, s dvoma dospelými synmi, ktorá hľadá kamaráta na výlety cez víkendy. Mám rada nenáročnú turistiku v horách, ale aj prehliadky hradov, zámkov a všetkých krásnych miest na Slovensku. Rada varím a pečiem, keď mám komu a mojou záľubou je práca v záhrade, pestujem kvety a bylinky, menej zeleninu. Relaxujem pri krížovkách a knihách. Hľadám inteligentného muža, primeraného veku s autom, ktorý vie pútavo rozprávať, ovláda základné "chlapské" práce, tancuje a tiež sa rád túla za krásnymi zážitkami.
marekke1234 M 45 rokov
Muž 45 rokov Košice
Keď sa ma spýtaju, koľko mám rokov, odpovedám :
Mám telo, ktoré oslavuje narodeniny.
Mám srdce, ktoré nemá žiaden vek.
A mám dušu, ktorá má všetky vekové kategórie...
Marek230987 M 42 rokov
Rad by som našiel spriaznenú dušu aby som nebol sám, aby sme si rozumeli aj pri vyznavani tých správnych kresťanských hodnôt. Som zamestnany, rad trávim čas v prírode a prácou okolo domu a na zahrade.
Almea Ž 44 rokov
Život, je umenie, ktoré treba vedieť žiť. To nie je kúsok papiera, nedá sa zahodiť. Tak uvidíme, či sa vedia v živote nájsť spriaznené duše... :-) ...
Sretnik M 33 rokov
Muž 33 rokov Košice
Hladam sympaticke dievca zo zmyslom pre humor, neuskodi ak bude aj inteligentna, uprimna a odhodlana spoznat mladeho muza :) Medzi moje zaluby patri atletika, plavanie, futbal, turistika, cestovanie, priroda. Moj volny cas travim sportom,stretavanim sa s partiou, chodim do prirody. Ak mas zaujem, mozme si popisat a zistit o sebe nieco viac :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 40 60 80 100 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania