amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Košice KE

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Košiciach? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Erlan M 43 rokov
Hladam priatelstvo, Prinášam pokoj, istotu, dôveru,.. Pracujem, volný cas trávim v prírode, čítaním,... zvieracieho miláčika mám, mám vysporiadanu minulosť. Nehladám úlet a pod.
Zuzana1509 Ž 52 rokov
Pracujem v školstve, bývam sama, resp. s malým psíkom... no nemám rada samotu. Voľný čas trávim na záhradke a prechádzkami v prírode.
Mám vysporiadanú minulosť.
evikes Ž 58 rokov
Hľadám partnera do voza aj do koča.
Ponúkam pohodu, úprimnosť, priateľstvo, spoločné aktivity, ...
Pracujem, mám rada život so všetkým čo prináša.
Mám rada zvieratá, doma mám roselu.
Lada567 Ž 57 rokov
Som samostatna, pracujúca a to očakávam aj od partnera. Hľadám aktívneho muža v primeranom veku na spoločne trávenie dní všedných aj sviatočných. Rada varím, pečiem, prechádzky v prírode v každom ročnom období..viac o sebe radšej osobne
samo1001 M 51 rokov
pracujúci muž s vysporiadanou minulosťou hľadá spoločnosť príjemnej, náladovo vyrovnanej ženy...
darker1986 M 34 rokov
Ahoj hľadám peknu 30dsiatničku, kamarátku do dešte aj sucha, čo má rada prírodu, zvieratá a všetko pekné v živote, najlepšie bezdetnu ale jedno dieťa by nebol problém, pa.
FekaKE M 59 rokov
Muž 59 rokov Košice
Som v pohode na nikom nezávisím, pracujem stále a veľa a k tomu prispôsobený oddych v prírode. Hľadám Kámošku - do všetkého , aby To bolo veselšie . Takže asi To je celé .
martin1917 M 40 rokov
Hľadám ženu resp. dievča na zoznámenie a časom aj viac. Mám rád plávanie, bicyklovanie, prechádzky po kopcoch, spoznávanie nových miest, rád si pozriem dobrý film a niekedy rád aj oddychujem :) som samostatný, zabezpečený, hádam už aj rozumný.
peper81 M 39 rokov
Príjemnú pani alebo slečnu som príjemny trochu hanblivý ale dochvilny momentálne pracujem . Svoj voľný čas trávim prechádzky zo psom a bycikel. A znasim sa pomáhať v práci keď to nezvladaju
jNka1987 Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Košice
Ahoj. Niečo o mne: rada čítam, vzdelávam sa, mám pokojný a usporiadaný život, neobľubujem bujarú spoločnosť. Záujmy a aktivity: hudba, sem-tam kino, občasne nenáročná turistika. Rada si zahrám bedminton alebo volejbal, rada fotografujem (prírodu, mesto a všetko zaujímavé).
Chcem sa zoznámiť s mužom vo veku 34 až 39 rokov, ktorý je slobodný, bezdetný, nefajčiar, s VŠ vzdelaním, pracujúci, bez domácich zvierat, len Košice, o ktorého sa budem môcť oprieť v dobrých časoch aj v tých ťažších.
Alvaro1982 M 38 rokov
Muž 38 rokov Košice
Sympaticku žienku z dobrym srdečkom.
Veľa noveho a dobreho.
Som zamestnany na dobu neurčitu.
Kedže je taka situacia tak doma.
Ano mam a chcem sa zoznamiť s peknou ženou.
Jonatankaa Ž 45 rokov
Hľadám aktívneho, šikovného, pracovitého, usmievavého a veselého chlapa na zoznámenie. Na začiatok písomne, neskôr káva a časom sa uvidí. Som pracujúca, mám dve dospelé dcéry. Vo voľnom čase rada bicyklujem, prechádzky, milujem knihy, domácnosť tip top, mám rada tvorivé práce akéhokoľvek druhu, baví ma dizajn interiéru ako aj exteriéru. Môj štvornohý miláčik 🦮sa volá Baron a mám aj 🐦.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 20 40 60 80 96 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania