amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Dolný Kubín

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Laki19 M 34 rokov
Moje záľuby xbox , seriály , filmy , futbal a hokej rad sa prejdem do prírody zo svojím psom. Pracujem v priemysle . Rád by som sa zoznámil s dievčinou ktorá má hlavne vysporiadanú minulosť.
Goodboy666 M 26 rokov
Kamošku na úlety na terajšie Slovenské plytké časy
Niekoho kto nemá problém vniknúť vnoci susedovi do bazénu
Ak si crazy a nudíš sa ako ja daj mi znamenie xd
Cizak M 47 rokov
Muž 47 rokov Dolný Kubín
Hľadám priateľku časom možno aj viac. Pracujem. Voľný čas trávim v prírode. Mám rád zvieratá hlavne psy a kone. Minulosťou sa už nezaoberám čo bolo bolo. Čakám že už bude len dobré.
Tomassino M 29 rokov
Som slobodný muž a hľadám si známosť. Hladam usmievavú ženu... Vo voľnom čase rád športujem tiež si pozriem dobrý film.. Mám rád taliansku kuchyňu a aj Taliansko
mirec2207 M 35 rokov
Muž 35 rokov Dolný Kubín
Nebudem ťa tu nudiť rečami o tom aký som dokonalý a podobne, ako každý iný človek mám aj dobré aj zlé vlastnosti, ale v skratke som 32 ročný muž ktorý má rád zábavu s priateľmi občasnú turistiku, v poslednej dobe som sa začal venovať dj-ingu a touto cestou hľadám zábavné dievča, ktoré sa pridá k našej rodine nadšencov pre elektronickú hudbu. Ak je niečo čo ťa ešte zaujíma a nespomenul som to, napíš mi a rád ti odpoviem.
Minco235 M 38 rokov
Muž 38 rokov Dolný Kubín
Hľadám randenie, možno aj niečo viac.
Pracujem ako technik a aj učiteľ ZUŠ.
Voľný čas trávim v prírode, športom, alebo pri hudbe. Minulosť mám vysporiadajú.
Pedro711 M 44 rokov
Muž 44 rokov Dolný Kubín
Hľadám známosť na pravidelne a dlhodobé stretávanie . Záujmy ? Hlavne šport , turistika a všetko čo sa týka pohybu . Mám kocúra , ale väčšinou je vonku ! Pracujem a minulosť mám vysporiadanu
3720 M 44 rokov
Hľadám milú žienku zhruba v mojom veku na pokec. Som normálny muž, trochu v láske sklamaný. Pracujem, niekedy aj v dvoch prácach podľa situácie. Mam rád šport, prírodu, film.
Adam477 M 47 rokov
Hĺadám a dufam ze najdem... prijemnu a tiez zivotom sklamanu a skusanu. Mozeme pisat volat rozpravat a uvidime snad sa nam podari sa vidiet a stretnut.
Slavjo M 50 rokov
Muž 50 rokov Dolný Kubín
Hľadám priateľstvo cestovanie niečo nezáväzné mam rad šport prírodu dobre filmy a dokumenty obcas sa rad bavím s kamarátmi vážim si priateľov a rodinu
Dzanko123 M 32 rokov
Muž 32 rokov Dolný Kubín
Ahojte rad by som si tu nasiel dievca na vazny vztah uz dalej sam nechcem byt aj ked som v laske sklamany ale nevzdavam to a hladam vztah dalej.ak by ste mali zaujem sa nejaka somnou zoznamit a stretnut tak napiste
Tomkat6969 M 21 rokov
Muž 21 rokov Dolný Kubín
Hľadám nejakú známosť na vážny vzťah.
Študujem v odbore stolár.
Voľný čas trávim v prírode. Mám mačku aj psa. Áno minulosť mám vysporiadanú.
Od vzťahu čakám veľa,ale hlavne aby som sa niekomu páčil a aby ma mal rád.😉❤️

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania