amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Dolný Kubín

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

paragraf Ž 75 rokov
spev - spievam vo folkrolnom subore aj v kostolnom zbore, este pracujem ako fin.poradca, rada komunikujem s ludmi, mam rada dobru a veselu spolocnost, rada citam, pozeram sutazne relacie atd.
Dodo4218 M 43 rokov
Jednoducho chyba mi žena. Mam rad filmy rád chodím do prírody ale najradšej mám rád svoje deti. Ktorým venujem všetok svoj čas. Mam ešte rád aj autá rad ich opravami. A aj deťom chyba ženská výchova
elizhabet Ž 40 rokov
Ahojte, nájde sa tu pán, ktorému nevadia zvieratá v byte? Nie je mu cudzia slušnosť, takt, ochota... a nechýba mu zmysel pre humor?
Ja som síce rozvedená ,ale s vyriešenou minulosťou, bezdetná, pracujúca... nefajčiar, alkohol veľmi príležitostne.
Tenista37 M 49 rokov
Rád hrám tenis, squash, stolný tenis. Výlety bicyklom v prírode. Zaujímam sa o históriu, umenie, šport. Tešia ma návštevy koncertov, divadelných predstavení.
bronx212 M 41 rokov
Mám 4 ročnú dcérku a zoznámil by som sa s niekym, skym by som bol šťastný.
K mojim záľubám patrí cyklistika, tenis, cestovanie. Hľadám spriaznenú dušu
M321K M 56 rokov
Muž 56 rokov Dolný Kubín
Záľuby futbal šport príroda voda som strojár rád sa zoznamom s milou veselou zienkou deti nemam.rad cestujem ,chodievam pracovať do zahraničia ,rád navštevujem športové podujatia a rád chodím do prírody
FrodoBublik M 33 rokov
Prosím o chválenie inzerátu,aj keď sa nejedná o jeho štandardnú formu.Takže,som ako vačšina hobitov,malý s chlpatými nohami. Keď som ešte žil v Kraji,bol som ku všetkým milý, ale keď som začal nosiť Prsteň moci,tak sa moja povaha zmenila,čo je jasné vzhľadom k moci Prsteňa. Vačšina Tolkienových fanoušikov hovorí,že som malý „ufňukanec“, ale niekoľkokrát som dokázal, že tomu tak nieje. Tiež hovoria,že som bol občas zbabelec, ale to tiež nieje úplná pravda, pretože som sa niekoľkokrát dokázal zachovať statočne a pomohol som svojim priateľom.
Nezaopatrené deti - nemám.
S akou osobou by ste sa radi zoznámili? S vtipnou,inteligentnou osobou,ktorá trochu ovláda gramatiku (kľudne človek,nemusí byť nutne hobitka),ktorá sa chce s niekým tešiť zo života..Lebo život dlho netrvá a krása rovnako ako materiálno rýchlo pominie.
Máte zvieratká v domácnosti? - Nie.
Vaša práca/profesia, prípadne čo študujete? Pracujem v zahraničí.Aké su Vaše záľuby, ako alebo kde radi trávite voľný čas / víkendy / dovolenky? Mám rád prírodu,šport,rád si pozriem dobrý film.
ibisen13 M 60 rokov
Hĺadám normálnu ženu. Rád by som našiel osobu, ktorej budem dôverovať. Ide mi o trvalé priateĺstvo.
Som priemerný chlap. Nepijem ani nefajčím, som spoločenský typ.
Lubka399 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Dolný Kubín
Rada chodím do prírody, na výlety, bicyklujem,čítam knihy, počúvam hudbu a trávim čas s kamarátkami.
Som predavačka. Máme psíka. Rada by som sa zoznámila s úprimnou osobou, čo mi bude oporou, pôjde somnou do prírody a bude somnou tráviť čas.
jonny55 M 32 rokov
som mladý,slobodný, chalan bez záväzkov a hľadám k sebe spoločnosť na občasné stretko, káva,sem tam výlet, dovolenka,príroda,opalovanie,spoločné kúpanie a veľa ďalších.príjemných zážitkov v spoločnosti zábavného chlapa ktorí ti má čo ponúknuť... ;)
drzy M 55 rokov
Moje záľuby chalupa, sex, internet. Pracujem v IT sektore. Mám psa. Rád spoznám príjemnú dámu so smyslom pre humor, odvážnu, ktorá chce žiť a užiť si.
Bluegreen Ž 45 rokov
Som osamelá sklamaná duša a hľadám človeka, ktorý má rád prírodu, deti a nevadia mu zvieratá. Mám 10 ročného syna a psika, chodíme na turistiku a cestujeme.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania