amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Dolný Kubín

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Jano52 M 56 rokov
Muž 56 rokov Dolný Kubín
Záľuby plávanie, beh, bajk, turistika, pracujem ako tréner a učiteľ plávania. Syn je ženatý, takže má už vlastný život. So ženou, ktorú nájdem by som si chcel pekne žiť.
Bata6 M 33 rokov
Hladam chapave, laskave, vesele, temperamentne dievca. Moje Zaluby: turistika, bicykel, rad si prilezitostne zaplavam, v zime prilezitostne zjazdove lyzovanie , castejsie bezecke lyzovanie po okoli. V poslednej dobe dovolenky moc neriesim, Ale rad by som siel na dovolenku s tou, ktoru hladam. Pracujem ako programator. Zvieratka mame ale do domu ich nepustame :) . Deti memam lebo ju este hladam ;)
Deni123 M 43 rokov
Prácu mám, rad varím, vysávam, umývam riad, hubarcenie, zváranie, psi a je toho veľa. Som trochu pedant tak poriadok musí byť. Keby si ma našla nejaká žena našla tak neolutuje. 😉😁😀
kvetinka69 Ž 38 rokov
Ahoj medzi moje záľuby patrí varenie, chodenie do spoločnosti, zbieranie húb. Pracujem v kvetinárstve. Mám kanarika a nemám rada mačky. Nemám deti ale rada by som si založila rodinu. Chcem mat dve deti. Hľadám spoľahlivého muža na úrovni, nemusis byt bohatý, stačí že ma budeš mat rad.
JanRos M 38 rokov
Muž 38 rokov Dolný Kubín
Vo voľnom čase rád športujem -turistika,príroda ,lyžovanie a podobne sportove aktivity ,rád si daco pekne prečítam a aj do kina obcas skocim.Rad by som spoznal slečnu na vážny vzťah a životnú partnerku
Martina75 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Dolný Kubín
Som rozvedená matka dvoch školou povinných chlapcov vo veku 16 a 13 rokov. Pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku od r. 2011. Nakoľko to vyžaduje naša rodinná situácia, plánujeme sa presťahovať natrvalo do Dolného Kubína.
Z uvedených dôvodov a hlavne z dôvodu, že som trvalo nadobudla po rozvode v r. 2012 emočnú a finančnú stabilitu, ako aj z dôvodu že sa deti pomaly osamostatňujú, hľadám trvalého a stabilného partnera, fyzicky sympatického a záujmami a povahou blízkeho.
Som športovej a pracovitej, svedomitej a odolnej povahy.
Rada sa smejem. Mám vzťah k domácnosti, k životu v rodinnom dome, k turistike, behu a plávaniu a rovnako aj k hudbe.
V prípade, že máš podobné vlastnosti a požiadavky ako ja, sa môžeš ozvať.

S pozdravom, Martina.
power2301 M 47 rokov
Mám rád prírodu, záhradu, more, hory. Pracujem na IT oddelení. Mám rodinný dom, psíka. Rád sa zoznámim s príjemnou ženou, deti nie sú prekážkou, prípadne aj spoločné dieťa. Mám dve už dospelé dcéry 25 a 21 ročné.
juraj198 M 37 rokov
Muž 37 rokov Dolný Kubín
... hľadám tu spriazenú dušu na vážny vzťah, niekoho komu sa ešte dá veriť... najlepšie zo severu SK... mám rád šport, hudbu, relax pri dobrom filme, alebo knihe, prechádzky v prírode, hlavne tej jesennej... viem oceniť úprimnosť...
fero2 M 33 rokov
Muž 33 rokov Dolný Kubín
hľadám vtipnú ženu na vážny vzťah ktorá už vie čo čaká od zivota. moje záľuby sú rodina, domáce prace, turistika... mám rad adrenalín, hlavne v práci.
000011 M 41 rokov
ahojte som peter hladam si priatelku na vsetko nehladam krasu ale fajn priatelku som sam deti nemam pracujem v zahranici mozes mat aj deti moje zaluby pozriet si dobry film prechadzky do hor
lily999 Ž 33 rokov
ahoj rada by som sa zoznamila s novymi ludmi..:) Medzi moje zaujmy patri turistika,varenie ,citanie knih .Rada by som spoznala niekoho na spolocne vylety a pokec pri vinku.
majlodk M 42 rokov
Muž 42 rokov Dolný Kubín
Rád by som spoznal osamelú dušu, tak ako som ja. Hľadám vzájomné porozumenie, toleranciu a vieru v jeden druhého. Aj keď viem, že to bude veľmi obtiažne, nádej umiera posledná. Osamelá duša s deťmi mi neprekáža, dôležitá je úprimná povaha.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania