amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Dolný Kubín

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

FrodoBublik M 34 rokov
Prosím o chválenie inzerátu,aj keď sa nejedná o jeho štandardnú formu.Takže,som ako vačšina hobitov,malý s chlpatými nohami. Keď som ešte žil v Kraji,bol som ku všetkým milý, ale keď som začal nosiť Prsteň moci,tak sa moja povaha zmenila,čo je jasné vzhľadom k moci Prsteňa. Vačšina Tolkienových fanoušikov hovorí,že som malý „ufňukanec“, ale niekoľkokrát som dokázal, že tomu tak nieje. Tiež hovoria,že som bol občas zbabelec, ale to tiež nieje úplná pravda, pretože som sa niekoľkokrát dokázal zachovať statočne a pomohol som svojim priateľom.
Nezaopatrené deti - nemám.
S akou osobou by ste sa radi zoznámili? S vtipnou,inteligentnou osobou,ktorá trochu ovláda gramatiku (kľudne človek,nemusí byť nutne hobitka),ktorá sa chce s niekým tešiť zo života..Lebo život dlho netrvá a krása rovnako ako materiálno rýchlo pominie.
Máte zvieratká v domácnosti? - Nie.
Vaša práca/profesia, prípadne čo študujete? Pracujem v zahraničí.Aké su Vaše záľuby, ako alebo kde radi trávite voľný čas / víkendy / dovolenky? Mám rád prírodu,šport,rád si pozriem dobrý film.
ibisen13 M 61 rokov
Hĺadám normálnu ženu. Rád by som našiel osobu, ktorej budem dôverovať. Ide mi o trvalé priateĺstvo.
Som priemerný chlap. Nepijem ani nefajčím, som spoločenský typ.
Lubka399 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Dolný Kubín
Rada chodím do prírody, na výlety, bicyklujem,čítam knihy, počúvam hudbu a trávim čas s kamarátkami.
Som predavačka. Máme psíka. Rada by som sa zoznámila s úprimnou osobou, čo mi bude oporou, pôjde somnou do prírody a bude somnou tráviť čas.
jonny55 M 33 rokov
som mladý,slobodný, chalan bez záväzkov a hľadám k sebe spoločnosť na občasné stretko, káva,sem tam výlet, dovolenka,príroda,opalovanie,spoločné kúpanie a veľa ďalších.príjemných zážitkov v spoločnosti zábavného chlapa ktorí ti má čo ponúknuť... ;)
drzy M 56 rokov
Moje záľuby chalupa, sex, internet. Pracujem v IT sektore. Mám psa. Rád spoznám príjemnú dámu so smyslom pre humor, odvážnu, ktorá chce žiť a užiť si.
Bluegreen Ž 46 rokov
Som osamelá sklamaná duša a hľadám človeka, ktorý má rád prírodu, deti a nevadia mu zvieratá. Mám 10 ročného syna a psika, chodíme na turistiku a cestujeme.
jardadk M 40 rokov
Muž 40 rokov Dolný Kubín
Volám sa Jaroslav, rád sa zoznámim z príjemnou ženou ktrorá nechce biť sama, deti mi neprekážajú.
Pracujem ako teamleader v stavebnej spoločnosti,
Mám 7 ročnú dcérku Sárku.
Vo voľnom čase sa venujem rybárčeniu.
Kapucino3 M 48 rokov
Moje záľuby sú prechadzky po prírode z nejakou milou osobou. Voľný čas tak isto trávim v prírode na čerstvom vzduchu. Momentálne hľadám prácu. Zvieratká nemám v domácnosti ale mam ich rád. Rád by som sa zoznámil z milou, sympatickou, a peknou osobou.
radmila7 Ž 74 rokov
Zaujimam sa o alternativnu medicinu. Volny cas rada travim v prirode. Rada citam, venujem sa kreativnej tvorbe. Rada by som sa zoznamila, s niekym kto ma podobne zaujmy a s kym by som si mohla popisat, ked na mna sada debka.
Slady M 46 rokov
Muž 46 rokov Dolný Kubín
Spitaj sa ma sama a ti odpoviem
Hladam nieco normalne a nie ziadne rocne zaluby Nezalezi skade je
Som muz zijuci na Mallorce
Spitaj sa ma a ti odpoviem.
frencoBoss92 M 31 rokov
Muž 31 rokov Dolný Kubín
Moje záľuby PS4 , seriály , filmy , futbal a hokej rad sa prejdem do prírody atp. Pracujem v priemysle vzduchotecniky . Rád by som sa zoznámil s dievčinou hl. nech má dobré srdce
Eugen19 M 24 rokov
Moje záľuby sú cestovanie, zveľaďovanie domu a stretávanie sa s priateľmi. Pracujem ako elektrikár. Mám 2 psou cez volní čas chodym vypomahať znamim alebo robým okolo domu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania