amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Dolný Kubín

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Jaarko M 56 rokov
Muž 56 rokov Dolný Kubín
Rád cestujem po hradoch, história. Mám kocúra aj psíka, mám svoj domček. V lete chodím rád na Liptovskú Maru člnkovať. Môj syn má 24r. žije v Bratislave, je samostatný.
Hviezdicka987 Ž 53 rokov
Mam rada prirodu, pracu v zahrade, varenie, pecenie, preste pbycajna zena sklamana v laske. so zmyslom pre humor. Hladom muza s podobnym osudom, nealkoholika ktory tuzi po laske porozumeni a nehe...ma dve deti.
Modraobloha32 Ž 54 rokov
Mam rada vychadzky do prirody, rada varim, peciem, obycajna skromna zena sklamana v laske, hladam jednoducheho muza s podobnym osudom , ktory ma rad taktiez prirodu . Proste muza do koca i do voza.
kovbojko168 M 54 rokov
priroda,bicyklovanie kupanie,... pracujem ako robotnik,... ano psa,...rozumnou sympatickou do koca i do voza, nemam rad alkohol len prilozitostne,a tiez sa mi nepaci ked zena holduje alkoholu a fajci, ... mam rad zenu veselej povahy zabavnu a nekonfliktnu...
Bovk M 48 rokov
Muž 48 rokov Dolný Kubín
Ahoj existuješ niekde? Hľadám Ťa (: zrelú ženu s hodnotami ako je dôvera, vernosť, a zmysel pre humor a vzájomná úcta.
Do Ríma vedie mnoho ciest. Môj pohľad na svet je len súčasťou obrazu,moja predstava o realite je obmedzená a značne spútanejšia, ako som si pôvodne myslel. Preto sa snažím nájsť spriaznenú dušu ktorá rozšíri môj obraz a môžem s ňou vykročiť plnej dôvere na ktorúkoľvek s ciest.
Snažím sa na ceste životom nebrať príliš vážne, priznám nie vždy sa mi to darí. A tiež sa snažím k druhým ľuďom správať čo najlepšie a čo najviac sa od nich naučiť.
Deň čo deň uzatváram priateľstvo so svojim hnevom a zlosťou a rozpoznať ju skôr, než začnú vynášať rozsudky.
Hlboko vo svojom srdci dovoliť Bohu, aby bol skutočne Bohom, ktorý príma realitu sveta aj s jej rozporuplnými motívmi .
Špecifická výzva sa skrýva v slove rast. Čo rastie, ešte nie je dokonalé, ale je to na ceste. Mojou životnou cestou je nechať ležať niekedy povinnosti, poriadok a vylepšovanie sveta, a namiesto toho sa hrať, sláviť a užívať si život. Otvárať sa humoru a dovoliť vďačnosti, aby rástla. Otvoriť sa tiež svojim pocitom – zmiešaným a často nevhodným s niekym komu môžem nadovšetko dôverovať.
Hľadám niekoho s kým sa môžem hľadať a nachádzať pokoj, lásku, modlitbu. A čo možno čo najviac času Tráviť spoločne v prírode v radostnej pohode.
Pasat77 M 58 rokov
Muž 58 rokov Dolný Kubín
Prechadzky do prirody pozriet dobry film, pracujem ako zamocnik to be aj moj konicek mame psika doma mam este 15 roc dcera a 16 roc synared by som stretol pritelku,vsetko ukaze cas
paragraf Ž 75 rokov
spev - spievam vo folkrolnom subore aj v kostolnom zbore, este pracujem ako fin.poradca, rada komunikujem s ludmi, mam rada dobru a veselu spolocnost, rada citam, pozeram sutazne relacie atd.
Dodo4218 M 44 rokov
Jednoducho chyba mi žena. Mam rad filmy rád chodím do prírody ale najradšej mám rád svoje deti. Ktorým venujem všetok svoj čas. Mam ešte rád aj autá rad ich opravami. A aj deťom chyba ženská výchova
elizhabet Ž 40 rokov
Ahojte, nájde sa tu pán, ktorému nevadia zvieratá v byte? Nie je mu cudzia slušnosť, takt, ochota... a nechýba mu zmysel pre humor?
Ja som síce rozvedená ,ale s vyriešenou minulosťou, bezdetná, pracujúca... nefajčiar, alkohol veľmi príležitostne.
Tenista37 M 49 rokov
Rád hrám tenis, squash, stolný tenis. Výlety bicyklom v prírode. Zaujímam sa o históriu, umenie, šport. Tešia ma návštevy koncertov, divadelných predstavení.
bronx212 M 41 rokov
Mám 4 ročnú dcérku a zoznámil by som sa s niekym, skym by som bol šťastný.
K mojim záľubám patrí cyklistika, tenis, cestovanie. Hľadám spriaznenú dušu
M321K M 57 rokov
Muž 57 rokov Dolný Kubín
Záľuby futbal šport príroda voda som strojár rád sa zoznamom s milou veselou zienkou deti nemam.rad cestujem ,chodievam pracovať do zahraničia ,rád navštevujem športové podujatia a rád chodím do prírody

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania