amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Detva DT

Máte záujem o zoznámenie v Detve? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDetva

Jenina Ž 42 rokov
Muža, priateľa, kamaráta. Niekoho na pokec, možno aj viac, aby bol skúsený životom, nie arogantný, čo má rád cestovanie, prírodu, deti, relax, kultúru, trochu športu, aj kuknúť dobrý film, hudbu. Z každého rošku trošku.
Harmony1964 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Detva
Ahoj. Hľadám vysokoškolsky vzdelaného, charakterného a pohľadného muža, vo veku od 55 do 60, ktorý hľadá pokojný rodinný život založený na skutočných hodnotách, akými sú láska a dôvera.
Fifor M 51 rokov
Vážnu známosť. Voľný čas trávim športovaním. Mám rád zvieratá. Som zamestnany. Veľmi rád cestujem po svete ale teraz sa nedá je korona vírus. Musím čakať .
Alen6 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Detva
Ahoj, som vdova mám 49r. jedno dieťa dcéru dospelú ktorá zatiaľ býva so mnou v rodinnom dome. Hľadám si priateľa na sprijemnenie dlhých večerov pretoze samota je veľmi zlá.
Som spoločenská ,rada chodim do prirody,chodím na bicykli,rada čítam knihy.Ak máš podobné záujmy ozvy sa.
Vlasti99 Ž 57 rokov
Rada by som sa zoznámila s veselým, milým, rodinne založeným mužom, ktorý by chcel so mnou tráviť spoločný život. Všetko si povieme osobne.
Som veselá, inteligentná.....
Jankovic758 M 38 rokov
Muž 38 rokov Detva
Som rozvedený 37 ročný muž.Mám jedno dieťa,ktoré žije s mamou.Rád by som tu spoznal osobu s ktorou by som si rozumel.Mám rád prírodu,turistiku, motorky.Ak chceš o mne vedieť viac, kľudne sa opýtaj,rád ti odpoviem.
vladimir9 M 46 rokov
Muž 46 rokov Detva
Ahojte, hľadám si vážnu známosť. Som slobodný, osamostatnený, rád športujem vo voľnom čase. Medzi moje obľúbené aktívne športy patria posilňovanie, lyžovanie, bedminton, plávanie, beh,turistika. Som praktizujúci kresťan.
Zarea Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Detva
Nechám sa prekvapiť.. či moje rozhodnutie nájsť partnera pomocou Amora.. bolo správne rozhodnutie.. Ked ťa zaujme môj profil..pýtaj sa čo chceš vediet viac.😉...Pre tých..ktorí chcú len plytký a nezáväzný vzťah: ani neplytvajte na mňa svoju energiu ..je to zbytočné..
Maros6 M 42 rokov
Muž 42 rokov Detva
Ahoj,
som tichší typ a lepšie sa cítim v prírode ako v mestskej džungli. Pre moju introvertnú povahu nemám veĺa príležitostí na zoznámenie a preto skúšam šťastie touto formou. Rád varím, pečiem a zaujímam sa o zdravý životný štýl. Nemusíš byť zrovna fanynka zdravej stravy, ale fajčenie nie som schopný tolerovať. Verím, že Ťa nájdem:)
Jimmi73 M 47 rokov
Som rozvedeny a hladam tu milu osobu ktora by to so mnou skusila. Mam rad lyzovanie turistiku, bicykel, 80 - 90 roky. Mam deti, ktore so mnou neziju. Byvam v dome a som na dochodku, ale pracujem.
Ufko M 33 rokov
Muž 33 rokov Detva
Som 32 ročný muž hľadám ženu na priateľstvo vo veku od 18 do 35.
Som z detvy.

Má rád: Uprimnych ludi
Nemá rád: Ludi čo klamu

Hladam niekoho na priatelstvo.
Ak budem niekomu simpaticky stači napísať.
Dozvie sa nieco viac o mne.
Janci2351 M 32 rokov
V pohode chalan trosku sklamany hľadám uzastnu matku pre moje dieťa super ženu plnú zábavy a ochoty
Hľadám uzastnu ženu a matku môjho dieťaťa
Rad sa bicyklujem športujem

1 2 3 4 5 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania