amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Detva DT

Máte záujem o zoznámenie v Detve? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDetva

Marcelo385 M 40 rokov
Muž 40 rokov Detva
Hľadám úprimnost, lasku, pochopenie. Rád športujem, cestujem, relaxujem... mám rád hudbu, telku, auta... Vo voľnom čase sa venujem mojim deťom... pytaj sa čokoľvek
Aruev26 Ž 60 rokov
Hľadám kamaráta na potulky prírodou... ktorý nehľadá sex, ale dobré srdiečko... ale taký sa tu asi nenájde....
14dodo1968 M 55 rokov
Pracujem v zahraničí takže nieto čas na zoznámenie a práve preto skúšam túto formu zoznámenia no dávam prednosť osobnému stretnutiu lebo len tam sa dozviete s kým máte tú česť a dôležitá je hlavne sympatia a zmysel pre humor.
Honicak M 42 rokov
Muž 42 rokov Detva
Kto sa nudí a nevie co robit každý deň šport futbal plávanie filmy hudba relax pozerať na dobré filmy a komédie ...
Pitko48 M 49 rokov
Muž 49 rokov Detva
Mam 48 som pracovity mam rad dobrodružsttvo, vylety, prirodu zvierata. Nefajcim, nepijem. A hladam si partnerku, priatelku do voza a do koca uprimnu usmievavu, malicku do 168 cm stihlu ci moletku ale z velkym srdiecko Z okolia DT, ZV, LC. Nefajciarku ktora ma rada prirodu zvierata a ostatne si povieme.
Lasko14 M 40 rokov
Hladam kamaratku na spestrenie volneho casu. Najskor nezavezne pisanie, casom mozno viac. Kedze som pracovne dost vytazeny, toho casu na hladanie mimo net., vela nieje.
miro354 M 53 rokov
Hladam obyčajnu ženu do 50 rokov na važny vzťah. Zostal som nečakane sám a som zvyknuty žiť v pare. Niesom naročny a viem do vzťahu dať uplne všetko aj sa z neho tešiť.
222alka222 Ž 57 rokov
Rada by som spoznala sympatického muža so zmyslom pre humor, romantika. Na priateľstvo a lásku. Nehľadám úlet. Medzi moje záľuby patrí hudba, tanec, bicyklovanie, prechádzky, príroda, kvety, rada varím.
Vire Ž 45 rokov
Hľadám príjemného muža na všetko krásne čo život ponúka. Je pre mňa doležité, aby mal pochopenie, bol aktívny, bavila ho práca v domácnosti, v záhrade, mal rád prírodu.
Jan15348 M 33 rokov
Muž 33 rokov Detva
Hľadám spriaznenú dušu s ktorou by som trávil voľný čas na turistike pri dobrom filme atď... od partnerky očakávam že bude mať rada psy a je nefajčiarka.
Kalimero47 M 49 rokov
Život sa škaredo zahral. Verím v spravodlivosť a dobre srdce. Nemám rád sebeckost a tvrdohlavosť. Mam dcéru a ona ma mňa. A čo bude ďalej to ukáže život sám
Jojko2112 M 27 rokov
Muž 27 rokov Detva
Hľadám vážny vzťah. Som odhodlaný pre správne fungovanie vo vzťahu spraviť všetko čo sa odomňa vyžaduje. Pracujem ako CNC nastavovač podobné ako programátor. Svoj voľný čas trávim väčšinou z rodinou ale keď som sám tak chodím na prechádzky s mojím psíkom (ajkou). Mám rád šoférovanie. 🙂 Čo sa mojej minulosti týka mám všetko vyriešené a plním si sny.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania