amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Žarnovica ZC

Ak ona hľadá jeho v Žarnovici alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽarnovica

Tedbandit333 M 33 rokov
Muž 33 rokov Žarnovica
Ahojte všetky inteligentne,prirodzene,milé a nadherne ženy,slečny,študentky atd.žil som 8 rokov s veľmy nudnou uzavretou osobou bez chuti do života,lasky to ma stalo veľa energie s hlavne zdravia a najkrajsich rokov mladosti hladam partnerku s ktorou dokažem moju momentalnu situaciu žačať liečiť. Nezaleži my na značkovom oblečeni a make up a zväčšene prsia ale laskou a inteligenciou. Kto chce vediet viac a stat sa sučastou mojho života kontaktujte ma dakujem.
peroxid M 51 rokov
Zijem sam, vačšinu casu v tyzdni travim v práci,
mám rád deti. Nepijem, nefajcim. Hladam dievca podobných zálub, radšej nefajčiarku.
zahrada, vylety, varenie, fotografovanie,hlavne by som sa tešil na spoločné víkendy
skladnik
bezdetný
flash64 M 58 rokov
Abstinent ,nefajčiar hľadá spoločné chvíle v dobrej spoločnosti a tiež v prírode.Hovorí sa tomu do voza aj do koča.:-) Viac info do pošty ,alebo osobne. Život je veľmi krátky .
janosom M 47 rokov
Muž 47 rokov Žarnovica
Snaha niekoho spoznat na travenie volného času. Zdielat dobré ale aj zlé spoločne. Na ostatné sa spytaj, rad otpoviem na otasku. Pracujem ako tlačiar. Som pre každú srandu. Nepijem radšej sa venujem autam a mojej štvorkolke. Kludne napiš nehriziem

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania