amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Vranov nad Topľou

Ste vo Vranove nad Topľou a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

Panpan7 M 52 rokov
Som sám a neviem čo hľadám. Mám rád hudbu a výlety.Možno raz nájdem.?
Motil01 M 56 rokov
Som rodinné zalozeny muž ktorý touto cestu hľadá kvitnuci kvet na luke v každom období.
Moje záľuby okrem práce doma sú turistika a spoznávanie nových miest .
Taro123456 M 47 rokov
Muž 47 rokov Vranov nad Topľou
Som obyčajný chlap ktori hlada vazny vstah mam 19r syna žije s matkov bývam sám mám vlastný byť pracujem ako vodic kamionu pre kaufland Slovensko rad by som sa zoznámil zo zenov ktorá hľadá to isté vazny vstah
123456789ptrik M 47 rokov
Muž 47 rokov Vranov nad Topľou
Som normalny chlap pracujem v std vodic mam zaujem o vazny vstah nebavi ma uz byt sam mam 1 syna 19 rocni vikendi travim doma sam chystanim na nedelu do prace pokial by si mala zaujem chystali by sme ich spolu
michaelab Ž 41 rokov
Rozvedená, mám 11 ročnú dcérku, ktorá žije so mnou. Milujem zvieratá, momentálne sa starám o 4 psíkov z útulku. Túžim po úprimnej láske, objatí a dôvere. Nechcem už zažívať bolesť, sklamanie a samotu. Viem čo od života chcem. Mám rada úprimných a skromných ľudí. Nepotrebujem veľa, len cítiť, že je tu niekto, komu by na mne záležalo a opačne. Viem dávať lásku, ale potrebujem ju aj ja.
Maskac2000 M 21 rokov
Ahoj mam 19 rokov som sofer z povolania mam rad pekne zeny a hladam si taku s ktorou by som chcel zdielat svoje volne chvile niesom ziaden nasilnik a ani alkoholik som obycajni chalan manualne zrucny a milujuci muz.
Vrabecvt M 28 rokov
Medzi moje záľuby patrí cestovanie, šport, turistika, hokej a mnoho ďalších. Rád spoznám milú priateľskú a komunikatívnu ženu,. Na veku nezáleží... Ak si dvaja rozumejú vek potom nerozhoduje :)
Dudus1970 M 51 rokov
Muž 51 rokov Vranov nad Topľou
Rad by som sa zoznámil a spoznal úprimnú a veriacu ženu.Mám rád turistiku,prírodu,hudbu,šport a rad čítam dobre knihy.mám rad zvieratá.Viac o sebe osobne :)
Jozef300 M 28 rokov
Ahoj mám 25 v rokov. rád by som sa zoznámil so ženou vo veku 20-25 rokov. moje záľuby su turistika praca s Pc. Som slobodný bezdetný . Neznášam alkohol a nefajčím
Bindik121 M 30 rokov
Muž 30 rokov Vranov nad Topľou
Ahojte moje zaluby su sex a futbal volny cas travim s kamosmi a s rodinou alebo aj miestami sam pracujem ako skladnik a zvieratka doma nemam a zoznamil by som sa s povabnou holkou ktora by mi rozumela a nemam ziadne deti ale v buducnosti urcite chcem mat deti
petkove M 52 rokov
ahoj hladam dievca moze byt aj zena rozvedena aj s 1dietatom moze pochadzat z okresov presov a okolie a vranov nad/toplov a okolie volam sa peter byvam na dedine .
miso1990 M 32 rokov
Muž 32 rokov Vranov nad Topľou
Som živnostník. Medzi moje záľuby patri poľovníctvo. Rad trávim čas v prírode a zvieratka doma mam. Rad by som sa zoznámil s dievčinou ktorá hľadá vážny vzťah ako ja. Som slobodný a deti nemám.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania