amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Revúca RA

Ak ona hľadá jeho v Revúcej alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRevúca

AlexSch M 23 rokov
Muž 23 rokov Revúca
Som mily zlaty chalan mam 19 rokov.
Volny cas rad travim s kamaratmi.
Som student studujem odbor : mechanik-elektrotechnik
Rad by som sa zoznamil s nejakou zenou ktora bude mila prijemna
mirecc26 M 43 rokov
Muž 43 rokov Revúca
Touto cestou by som rad spoznal sympaticku zenu deti nie su prekazkou nakolko mam 14 rocnu dceru.Som zamestnany najradsej travim chvile na chate nakolko je v prirode .
sonurka Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Revúca
Som zdrav.sestra,momentálne bez práce.Hľadám pohodového kamaráta do každého počasia.Záľuby -v lete voda,v zime lyže,sauna,pingpong..Zvieratko nemám,deti tiež nie.
kvietocekm22 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Revúca
Som veselej povahy, mám rada prírodu. Rada spoznávam nové miesta a nových ľudí. Medzi moje záľuby patrí počúvanie hudby, plávanie, príroda. Taktiež si rada zájdem s kamarátkami len tak na kávu.
Som rozvedená a mám dve deti vo veku 18 a 13 rokov.
Piti123456 M 38 rokov
Muž 38 rokov Revúca
Ahoj som v pohode chalan, rad sa zoznamim s prijemnou zenou, aj do voza aj do koca...
Vo volnom case si rad pozriem dobry film, alebo dobry zapas... Ani varenie mi nie je cudzie ;)
Pracujem aktualne v strojarstve.
Superko M 46 rokov
Muž 46 rokov Revúca
Rád spoznam ženu ktorá sa nepretvaruje je sama sebou a nebudú jej prekážať moje deti bude mi oprou v živote rád varím chodím na hriby k vode rád cestujem rád pozerám filmy som pracovitý samozrejme zamestnaný ako vodič
Korida Ž 62 rokov
Som veselej povahy, pracujem ako vychovavatelka v materskej škole. Mam dve dcery ktore byvaju v Bratislave a 4 vnučata. Vo volnom čase rada cestujem po svete a chodim na prechadzky do prirody z mojim vernym štvornohym chlpáčom.
Altista M 38 rokov
Muž 38 rokov Revúca
Som skončeny diplomovany umelec,pracujem v zuške ako učitel hudobných nastrojov,rád by som s niekym pokecal.Nehladám tu níč konkretne len som zvedavy...
Sauraz71 M 49 rokov
Som! Pýtaj sa! Viem dávať Lásku!ale nie som Boh! Som len obyčajný človek, robím chyby, ale viem povedať prepáč! Mám dobrú prácu!a robím ju s radosťou! Mám rád úprimnosť! Mam hlavne školu života. Neznášam lož! Rád športujem kadečo!podľa toho kde a či je aj s kým. Viem odpustiť... pýtaj sa
Hahaha272 M 38 rokov
Neviem čo by som mal sem napísať. Keď niekdo chce o mne niečo zistiť budem rad keď mi napíše. Domácich miláčikov nemám ziadnich. Najradšej by som sa zoznámil z normálnou babou z ktorou by som sa nenudil😀
Vameli Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Revúca
Záľuby: záhrada, domácnosť-gurmanka/, les príroda-hubarčenie, bicykel, čítanie atd. (..kreativita rôzneho zamerania… Práca: SZČO Dovolenka:víkend. pobyt, welnes, príroda cestovanie, more .. Zvierata nemám.., ale neprekážajú mi - milujem vtáčí spev /v dohľadnej “budúcnosti by som chcela mať papagája žaka 😌 aj akvárium / Film: prírodopis, dokument, história, dráma.. Občas zájdem do divadla, kina spoločenské udalosti, či koncert Rada by som spoznala spriaznenú dušu /priateľa na trávenie týchto spoločných voľných chvíľ /no trebárs časom i pri dueli ,inkognite či ..hokeji..už aj pri TV-v papučkach -no -slovom -ako doma /🙂.. s dobrým srdiečkom a kľúdnou povahou. Deti sú zaopatrené - žijú v zahraničí .
11janka26 Ž 40 rokov
Venujem sa strikovaniu a rada plávam. Pracujem ako zdravotná asistentka. Mame doma psíka. Rada by som spoznala kohokolvek s kym by som si skvelo popišala o čomkoľvek. Mam 12 rocneho syna.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania