amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Poltár PT

Máte záujem o zoznámenie v Poltári? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoltár

160556znamost M 67 rokov
Hľadám priateľstvo, som na dôchodku, bývam sám. Mám rád poriadok, pracoval som ako elektromechanik v strojárňach. Mám chorú chrbticu, inak to ide, nefajčím, nehľadám sex, som úprimný a česť je pre mňa viac ako peniaze. Nie som lakomý ani zákerný, ale úprimný, hľadám slušnú priateľku. ostatné možno osobne. Minulosť mám v poriadku. Nedávno som sa presťahoval, čas trávim skrášlovaním bytu a čas ukáže čo ako.
Jojo512 M 48 rokov
Mám vysporiadanu minulosť hľadám ženu vo veku 40-55 rokov nenáročnú čo má rada smiech hudbu prírodu ženu do koča aj do voza najlepšie do 50 km od môjho okresu Poltár
johanka888 Ž 63 rokov
Hladám čestného a charakterného človeka, ktorý nesklame, je rozvážny a spoľahlivý, vie byť oporou v ťažkých chvíľach. to isté ponúkam i ja. Pracujem v školstve, som pred dôchodkom.. Mám rada svoju rodinu, domáce zvieratká, psa, mačku. Mám vysporiadanú minulosť.
Lumo1975 M 48 rokov
Muž 48 rokov Poltár
Hledám spřízněnou duši která my dá to co já ji.
Milujícího partnera, pracovitého chlapa, relativně šikovného udělám všechno v domácnosti a kolem zahrady a baraku
Pracuji jako mostar na dálnici R2
Kutim
Více méně ano
Aerton M 40 rokov
Hľadám kamarátku do dažďa.
Na spoločné trávenie voľných chvil. Nejaká tá turistika, bicykel, korčule a samozrejme erotika 🙃 Nerobím rozdiely v kilách, či vo farbe. Hlavne nech si stále sama sebou.
Duusan M 51 rokov
Životom sklamaný hľadám priateľku potom možno niečo viacej na spoločné strávenie pekných chvíľ. Mam rád zvieratá, prirodu, silne autá, motorky. Pracujem v zahraničí ako vodič kamiónu. Teším sa ze sa ozveš 😊
Milko2601 M 52 rokov
Muž 52 rokov Poltár
Hľadám, lásku, porozumenie. Vzájomnú pomoc a oporu. Som nefajčiar, pracujem v De. Deti mám vysporiadané. Mam rad, zvieratá, vidiek. Rád sa prechádzam prírodou a niekedy sa rad prevezmem autom, len tak pre potešenie
Mucka058 Ž 37 rokov
Hľadám kamaráta potom sa uvidí viac, pracujem v sklárni Poltár mám rada mačky rada chodím na kúpalisko alebo na precházky a milujem Bojnice a Kremnické vrchy.
Min54 M 45 rokov
Hľadám kamarátku a časom sa uvidí. pracujem, záujmu šport hudba, film, partnerka by mal byť sympaticka žena, a mať rada sex. najlepsie každý deň. a mala by byť hlavne pohodová
Emito M 27 rokov
Muž 27 rokov Poltár
Hľadám ženu vysporiadanu zo svojim životom :) viem byť milý aj planý rád sa starám o druhých ...pracujem
Vo voľnom čase oddych a práca na veľkom pozemku mám tri psi
Tinka66611 Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Poltár
Momentalne som na materskej s mojou malou dcerkou takze vacsinu casu venujem jej. A aku znamost hladam? Pre zaciatok by to mal byt clovek s ktorym by som si rozumela a mal podobne zaujmy a hlavne aby mal rad deti.
Tiffon M 38 rokov
Muž 38 rokov Poltár
hladam priatelku na travenie volných chvíl, neskor kludne aj vztah, som prisposobivý a tolerantný. mam rad prírodu, spoznavat nove miesta, ale rad aj citam, kreslim. Mam rad aj letne (plavanie, bajk, turistika) aj zimne (napr bežky) sporty, rad sa celkovo pohybujem.

1 2 3 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania