amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Poltár PT

Máte záujem o zoznámenie v Poltári? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPoltár

Juloo M 72 rokov
Hľadám ženu, ktorá má rada práce v záhradke ako ja, má rada prirodu, hospodárenie okolo domu, má rada ľudovú hudbu, senzi senzus.... 🙂
Je nábožensky založená.
Myslím, že môžem byť príjemným spoločníkom do života.
Lajosisko M 62 rokov
Zenu na vztah, rozvedenu, vdovu, na stretnutia u mna, aj na stalo, milovat sa, prechadzky, hubarcenie, v lete kupamie, jazda autom po Sk, nasteva rodiny, relax na rybach
Janko2413 M 20 rokov
Chcem spoznať nové baby preto som sa sm zaregistroval.
Rád sa vozím na motorke.
Rád sa zabávam chodím po diskotékach po zábavách a tak ďalej .
No už neviem čo by som ešte sem napisal
14editor101037 M 59 rokov
Som rozvedený, nekonfliktný, športovej postavy, žijem sám zo synom, touto cestou, by som si chcel nájsť priateľku možno aj partnerku som veselej povahy nekonfliktný. Pracujem. Zo záľub spomeniem turistika, hubárčenie, občas rybolov záhrada a varenie .
johanka888 Ž 63 rokov
Hladám čestného a charakterného človeka, ktorý nesklame, je rozvážny a spoľahlivý, vie byť oporou v ťažkých chvíľach. to isté ponúkam i ja. Pracujem v školstve, som pred dôchodkom.. Mám rada svoju rodinu, domáce zvieratká, psa, mačku. Mám vysporiadanú minulosť.
Milko2601 M 53 rokov
Muž 53 rokov Poltár
Hľadám, lásku, porozumenie. Vzájomnú pomoc a oporu. Som nefajčiar, pracujem v De. Deti mám vysporiadané. Mam rad, zvieratá, vidiek. Rád sa prechádzam prírodou a niekedy sa rad preveziem autom, len tak pre potešenie
Tinka66611 Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Poltár
Momentalne som na materskej s mojou malou dcerkou takze vacsinu casu venujem jej. A aku znamost hladam? Pre zaciatok by to mal byt clovek s ktorym by som si rozumela a mal podobne zaujmy a hlavne aby mal rad deti.
mimi60 M 63 rokov
Muž 63 rokov Poltár
Hľadám vážny vzťah do 58. r. do voza aj do koča. Som sám bývam v rodinom dome, peknom prostredí záhrada, domáce zvieratá. Varím, pečiem, pestujem veľa kvietkov, vodicky preukaz bonus.
mela1111 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Poltár
Som osamelá vdova,pracujem v zahraničí,mám záujem o zoznámenie sa s osobou opačného pohlavia,ktorý by si chcel dopisovať cez internet a tak nadviazať priateľstvo a postupne možnosť aj osobného stretnutia.

1 2 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania