amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Nová Baňa

Máte záujem o zoznámenie v Novej Bani? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNová Baňa

Diso M 45 rokov
Hľadám niekoho na spoznanie do vzťahu by som chcel priviesť dobro lásku a poroznost pracujem a popri tom aj podnikám volny čas trávim koníčkami a prácou, odych prechacka vilet mam nejake zvieratá som vysporiadani z minulosťou
Cyklomaniak M 58 rokov
Milujem horskú cyklistiku a domáce cvičenie. Pracujem doma. Mám dospelé deti, rád cestujem. Mám krásneho atletického psa, rozsiahle udržiavané trávniky a horskú haciendu. Hľadám podobne založenú ženu, ktorá má rada horské prostredie, kvetiny, turistiku a cestovanie.
19801980198019 M 42 rokov
chcem ženu ktora ma bude milovať, staviam dom z výplaty, zatial sa mi darí
najlepsie si pozriet ako vyzeram, co staviam atd, som uplne normalny, minulost už neriesim
Ludo79 M 43 rokov
Muž 43 rokov Nová Baňa
Hľadám ženu ktorá bude pri mne v dobrom aj zlom. Spriaznenú dušu....hobby záhrada rybačka občas kino. Mám jedného syna, dieťa u teba nie je prekážkou.
Jegfaller M 26 rokov
Muž 26 rokov Nová Baňa
Hľadám v pohode ženu.Pracujem ako SZČO , mám rád prírodu , dobrú hudbu , mám vysporiadsnu minulosť a snáď budem mať aj budúcnosť 🙂, a neviem no treba ma spoznať pokecať a uvidí sa .
Lukynb M 30 rokov
Muž 30 rokov Nová Baňa
Hľadám ženu na vážnu znamost , bývam sám v dome , voľný čas trávim športovaním ... áno svoju minulosť mám vysporiadanú a som pripravený na nový začiatok
stevohrasko M 42 rokov
Tak čo na tejto slovenskej zoznamke hladám.
Bolo by super spoznať nejakú zaujimavú žienku ,ktorá je do koča aj do voza má vysporiadanú minulosť a hlavne vie čo chce.:-)
66karla66 Ž 53 rokov
som žena akých je najviac - úplne obyčajná. Život mi priniesol všeličo. Som už pár rôčkov sama a chýba mi už spoločnosť. Preto hľadám príjemného, sympatického muža na spoločné chvíle.
gumi67 M 55 rokov
Muž 55 rokov Nová Baňa
Som živnostník a hľadám si priateľku, ktorej dám moje srdce a ona mi dá svoje. Keď milujem, tak na 100 percent, ak som milovaný tak milujem na 1000 percent. Mám rád prírodu a psov. Minulosť je už minulosť. Takže asi toľko. Vladimír.
Dree M 33 rokov
Muž 33 rokov Nová Baňa
Hľadám si dobru ženu ktorá má bude ľúbiť taký aký som a ja ju budem ľúbiť veľmi mám rád prírodu a chodiť po horách dobré jedlo dobrá hudba a dobrý film
Baxster M 57 rokov
Sám pracujúci deti samostatné .Rád chodím do prírody hľadám priateľku časom možno aj viac.Cas ukáže šťastie treba pokúšať.Spolocne robiť bežne veci navzájom si pomáhať tešiť sa zo života.Samota nie je dobrý spoločník.
Sylvia9999 Ž 52 rokov
Venujem sa hudbe a celkovo umeniu. Mám rada prírodu a zvieratá, prechádzky, kúpanie v mori a jazerách, termálnych prameňoch. Veľa čítam. Zaujímam sa o filozofiu. Rada by som sa zoznámila s niekým, kto má tiež rád hudbu. Deti nie sú prekážkou.

1 2 3 4 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania