amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Levoča LE

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Levoči.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevoča

Janko67 M 73 rokov
Muž 73 rokov Levoča
Hľadám priateľku na trávenie voľných chvíľ,rád varím ,prechádzam sa,mám rád prírodu, dovolenky,plávanie,cestovanie.Mám dve malé vnúčatka ktorým sa rád venujem.
feriha11111 Ž 55 rokov
Rada by som sa zoznámila s mužom vo veku od 47 do 55 rokov z okolia Levoče, s ktorým by sme si zašli do prírody, na turistiku, zaplávať si, či spoločne bicyklovať a tráviť voľný čas. Po vzájomnom spoznaní bude závisieť naša budúcnosť len od nás dvoch. Pracujem v štátnej sfére. Bývam v Levoči spolu s deťmi, ktoré sú dospelé.
Linda95 Ž 28 rokov
- Mojou záľubou je prechádzka pri východe a západe slnka. Perfektný víkend si predstavujem pri dobrej knihe s čajom, prípadne nejakou sladkosťou, no keďže som mladá tak si rada užijem aj na nejakej diskotéke. Na dovolenky rada chodím všade, kde sa nájde skvelá príležitosť.

- Momentálne študujem Pedagogickú fakultu - Katedru logopédie.

- Nevlastním zvieratká.

- Na začiatok by som si rada našla kamarátov a časom si našla partnera, s ktorým by som mohla stráviť spoločné chvíle v živote.

- Nemám deti.
jubo M 63 rokov
Moje záľuby sú príroda vo voľnom čase šport.
Víkendy trávim na chalupe s kamarátmi.
Hľadám osobu úprimnú a inteligentnú.
Miky68 M 55 rokov
Neviem co by som o sebe napisal,preto ze vecsinu casu venujem praci a volneho casu je malo.Ale ked sa najde tak sa venujem rodine.Mam tri dospele deti,ktore su samostatne.Venujem sa aj psikom a pracam okolo domu a zahrady.Rad si vyjdem aj do prirody nie len na prechadzku ale aj na lesne plody.Rad by som sa zoznamil zo zenou ktora vie co od zivota chce a nechce zostarnut sama.Vo dvojici sa to tiahne lepsie,ked sa mas o koho opriet.
ju50 M 63 rokov
- je toho dosť čo ma zaujíma, viem svoj voľný čas prežiť aktívne/ korčule, plávanie, fitnes,lyže/ no aj pasívne / hudba, film, kniha/ -akceptujem domáce zvieratká, ale priamo v izbe ich mať nemusím
bibar M 52 rokov
Rad spoznam serióznu, uprimnú, ženu, lásku s dobrým srdiečkom. Som rodinne založený zodpovedný, seriózny, uprimný, rozvedený, samostatný muž. Minulosť mám vysporiadanú.
Rea Ž 63 rokov
Vo dvojici je život krajší, veselší, bohatší. Ak vieš byť oporou žene, môžeš sa ozvať. Možno, že sa nájdeme a jeden druhého obohatíme. Skúsime sa nájsť touto cestou?

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania