amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Levoča LE

Máte záujem o zoznámenie v Levoči? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevoča

Majo907 M 51 rokov
Muž 51 rokov Levoča
Pracujem intenzívne. Hľadám rozptýlenie na samotu a dlhé popoludnia a noc.
MatusZi M 40 rokov
Muž 40 rokov Levoča
Hľadám lásku, kde by sa vybudoval vzťah. :) Mám psíka a veľa iných zvierat. Už som doštudoval, no stále sa mám čo učiť, nie som dokonalý, iba jedinečný. :)
frank4666 M 48 rokov
Hľadám nejakú žienu na pisanie, na veku nezáleží. Hladam kamaratstvo, môže byť aj bez foto, nie je to podmienkou. Ak som Ťa zaujal, napíš mi, odpíšem
Lukas127 M 27 rokov
Ahoj, volám sa Lukáš, mám 25 rokov a hľadám si kamarátku na trávenie voľného času, v prípade vzájomných sympatií som otvorený i niečomu viac.
Ak by si mala záujem napíš.
Dalibor879 M 47 rokov
Muž 47 rokov Levoča
Som normálny človek všestranný. Mam dom a všetko čo k životu treba. V súčasnosti pracujem ako operátor ale doteraz som pracoval ako vodič a tesár. Hľadám si priateľku zatiaľ na písanie či telefonovanie a neskôr aj niečo viac.
Milosko68 M 56 rokov
Pre zvedave, napis, dozvies sa..
Ale strucne o sebe, pracujem, vozim sa po europe. Vysoky, nepijem, nefajcim..
Hladam nieco, hmm, sam neviem co a ako...
Ewalila1416 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Levoča
Som učiteľka, mám 45 rokov a hľadám spočiatku výborne priateľstvo, dobrú komunikáciu a spoločne trávené chvíle, časom perspektívu a vážny vztah. Mám rada prírodu, turistiku, tenis, pingpong, varenie a maľovanie.
Peter95A M 28 rokov
Rad chodím do prírody na prechádzky so psíkom na turistiku. Mam rád dobré jedlo, vypočujem si dobrú hudbu nezáleží na tom čo to je rád si vypocujem všetko
stefan4444 M 20 rokov
Muž 20 rokov Levoča
som mladý muž hladam mladu ženu hladam priatelstvo možno aj važný vztah. mam rad prechadzly ale nie tury mam rad rockovu hudbu a trochu rep akčne a kriminalne filmi. šport pozeram hokej formulu 1 a hrajem kolky chodim aj na turnaje.
Stanky89 M 34 rokov
Volám sa Stano, je mi 32 rokov a hladám niekoho na travenie volného času v prípade sympatií i viac. Medzi moje záujmy patri sport, cestovanie a kino.
Vladimi123 M 42 rokov
Muž 42 rokov Levoča
Hľadám priateľku na zoznámenie vo veku od 35 do 40 rokou. Pracujem zatiaľ mimo Slovenska. Voľný čas rad trávim v prírode ale bo na chate. Zvieratá nemám, minulosť mam už za sebou nič moc.
Jarka555 Ž 34 rokov
Hľadám niekoho na spoločne trávenie voľného času - časom možno viac. Pracujem, rada počúvam hudbu, mám rada zábavu. Mám psíka. Minulosť vysporiadaná .

1 2 3 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania