amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Levoča LE

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Levoči? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevoča

hrosik78 Ž 46 rokov
Rada by som sa zoznámila s mužom vo veku od 45 do 48 rokov z okolia Levoče, s ktorým by sme si zašli do prírody, na turistiku, či spoločne bicyklovať a tráviť voľný čas. Po vzájomnom spoznaní bude závisieť naša budúcnosť len od nás dvoch.
jozefino333 M 54 rokov
Som pohodovy muz,ktory hlada pohodovu zenu.Mam psa,ale mam rad vsetky zvierata.Hladam niekoho na zdielanie spolocnych chvil.Rad citam dobre knihy,alebo si rad pozriem dobry film.Milujem prirodu a dlhsie prechadzky.
Boris1960 M 64 rokov
Muž 64 rokov Levoča
Som invalidný dôchodca, ktorému to bohužiaľ aj vlastným pričinením v živote nevyšlo. Dnes už túžim len po kľudnej jeseni života. Žiaľ roky pribúdajú a ja nechcem ostať sám. Ve dvou se to táhne líp. Verím, že ešte môžem prežiť veľa krásnych chvíľ po boku pohodovej ženy.
jubo M 64 rokov
Moje záľuby sú príroda vo voľnom čase šport.
Víkendy trávim na chalupe s kamarátmi.
Hľadám osobu úprimnú a inteligentnú.
ju50 M 64 rokov
- je toho dosť čo ma zaujíma, viem svoj voľný čas prežiť aktívne/ korčule, plávanie, fitnes,lyže/ no aj pasívne / hudba, film, kniha/ -akceptujem domáce zvieratká, ale priamo v izbe ich mať nemusím
bibar M 53 rokov
Rad spoznám tu pravú s ktorou si budeme vzájomne rozumieť, dôverovať. Som vraj sympatický, rodinne založený zodpovedný, seriózny, uprimný, rozvedený, samostatný muž.. Z manželstva mám jedno dieťa.
Rea Ž 64 rokov
Vo dvojici je život krajší, veselší, bohatší. Ak vieš byť oporou žene, môžeš sa ozvať. Možno, že sa nájdeme a jeden druhého obohatíme. Skúsime sa nájsť touto cestou?

1 2 3 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania