amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Levoča LE

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Levoči? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLevoča

Vladimi123 M 41 rokov
Muž 41 rokov Levoča
Hľadám priateľku na zoznámenie vo veku od 35 do 40 rokou. Pracujem zatiaľ mimo Slovenska. Voľný čas rad trávim v prírode ale bo na chate. Zvieratá nemám, minulosť mam už za sebou nič moc.
Domino96199277 M 31 rokov
Čo hľadám? ženu medzi nebom a zemou, Priniesť šťastný život rodinný, pracujem v SNV voľný čas trávim športové aktivity a práca doma, Mam rad zvieratá vlastného psa zatiaľ nemám a minulosť neriešim život ide ďalej ak vieš čo chceš od života tak sa ozvy odpíšem. Inak som optimista tak cau
Skorec123456 M 54 rokov
Muž 54 rokov Levoča
Aby ma niekto miloval a mala ma rada aby sme sa mali radi pracujem ako šofér chcem si urobiť pekný zvyšok života a tak aj mojej polovičke aby sme sa mali v živote dobre
Viktorka1995 Ž 28 rokov
Žena 28 rokov Levoča
Nesmie chýbať dôvera
Partneri by sa mali pochopiť vo všetkých veciach
Milujem keď mi niekto lichoti
Mam rada nových ludi
Mam rada šport
Plávanie lyžovanie volejbal....
dodo7477 M 32 rokov
Muž 32 rokov Levoča
v laske som sa sklamal som dost opatrny .... napis ak mas zaujem. Je tazke doverovat ale skusim to este na tejto stranke takze cakam ze co sa stane ci vobec niekto bude mat zaujem :D
Rony11 Ž 34 rokov
Niekomu život naloží toľko ťažkého nákladu, že nevie sám pokračovať. Treba mu pomôcť, chytiť za ruku, objať a dvíhať... Ak sa tak cítiš a potrebuješ niekoho, komu sa môžeš vyrozprávať, som tu... Môj život síce nie je ľahký, ale daroval mi aj krásne chvíle a úsmev a rada pomôžem niekomu, komu ten úsmev chýba :)
Peter345 M 32 rokov
Hľadám ženu priateľku záleží na sympatií rad by som spoznal ženu ktorá vie pochopiť milovať. Dúfam, že sa taka nájde môže byt aj slobodna mamička nevidím v tom problém.
123jaroslav123 M 31 rokov
Hľadám niekoho na spoločne trávenie voľného času - časom možno viac. Pracujem, rada počúvam hudbu, mám rada zábavu. Mám psíka. Mam vysporiadanu minulosť
Peter1111peter M 44 rokov
Muž 44 rokov Levoča
Wellnes, príroda, motokros, lietadla, lyžovanie, plávanie, dobre jedlo.
Pracujem...
Martin9404 M 41 rokov
Som rozvedený a chcem si nájsť ženu, ktorá by so mnou chcela žiť a tráviť voľné chvíle. Deti niesu problém. Viem sa prispôsobiť. Momentalne pracujem v zahraničí. Hľadám vážny vzťah.
Jarka555 Ž 33 rokov
Hľadám niekoho na spoločne trávenie voľného času - časom možno viac. Pracujem, rada počúvam hudbu, mám rada zábavu. Mám psíka. Minulosť vysporiadaná .
Karlinka Ž 58 rokov
Hľadám vdovca, nefajciara, nealkoholika, úprimného, verného, zábavného, ktorý má rád prírodu. Ponúkam to isté. Pracujem a hľadám tiež pracovitého partnera.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania