amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Košice KE

Máte záujem o zoznámenie v Košiciach? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKošice

Skorpik007 M 38 rokov
Muž 38 rokov Košice
Ahoj. Rad by som spoznal ženu s vysporiadanie minulosťou na vážny vzťah. Som športovej postavy , mám rad prírodu a šport . Pokial máš rovnaké záujmy rad Tá spoznam 😉
Tathren Ž 30 rokov
Vydržíš absolvovať viac ako 11 hodín sledovania Pána prsteňov (poprípade aj všetky ostatné okrem košického)? Ale neodmietneš aj prechádzky v prírode alebo trávenie víkendu na chate mimo mesta? A počas leta rád absolvuješ koncerty (napr. na letisku) a mimo leta zavítaš do klubov?
Bugsyno257 M 30 rokov
Hľadám vážnu známosť ale aj úlet. Šťastie v láske som zatiaľ nemal. Po skúsenostiach ktoré som zažil je láska pre mňa len slovo na päť písmen. Ale verím že sa to raz možno zmení.
DuskyKE M 39 rokov
Hľadám úprimnú, vernú a takú ženu čo ma bude ozaj ľúbiť
Mám rád prechádzky v prírode a mám rád keď ma žena dokáže len tak objať
Som slobodný, bezdetný a nestihol som sa ešte oženiť takže nestihol som byť rozvedený
spoluziaci M 32 rokov
Hľadám vzťah/ trávenie voľných chvíľ na dlhodobo alebo krátkodobo.
Niekoho pre koho budem dôležitý a budeme mať spoločné záujmy.
Domáce zviera mám psa.
Meriem Ž 61 rokov
Hľadám muža ktorý hľadá rodinný život, vážneho a seriózneho, má rád prírodu, rekreačný šport, knihy, hudbu a umenie a hlavne ktorému sa dá veriť. Ostatné si napíšeme, prípadne osobne povieme.
Dadkaaa Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Košice
Hľadám niekoho milého, rozumného so zmyslom pre humor, s kým by som našla zmysel života 😉Niekoho, komu môžem veriť a na koho sa môžem 100% spoľahnúť bez toho, aby odomňa niečo očakával na oplátku.
Laleila Ž 51 rokov
Mám rada život taký, aký je, so všetkým, čo prináša. Mám rada ľudí, prírodu, všetku krásu navôkol. Život je krásny. Treba len otvoriť oči a dýchať. Každý sme iný, každý sme jedinečný. Byť v súlade so sebou samým je umenie. Som sama sebou taká, aká som. Verim v ozajstnú úprimnú lásku. Je úžasným darom, ak sa dvaja stretnú a pocit ich vnútorného šťastia môže iba rásť.
Ukulele81 M 40 rokov
Muž 40 rokov Košice
Hľadám charizmatickú ženu s iskrou v očiach a rozumom v hlave. Niekoho, kto má vysporiadanú minulosť, má utriedené hodnoty a priority. Čo hľadám, to aj ponúkam 🙂
Alpha1993 M 27 rokov
Sympaticku zensku ktora ma bude brat takeho aky som aj z chybami ktore mam a robim nik nieje bez chybi a mam ties svoje dni kedy neviem co robit kam idem
petrasek M 52 rokov
Hľadam važnu znamosť lebo nechcem byť sám. Mám rád prírodu, zvierata, pracu v zahrade. Som zamestnaný. Chcem spoznať niekoho pre štastne a spokojne zajtrajšky.
Thobi M 32 rokov
Znama a neznama no urcite komunikativna,vzdelan,vnimava,priebojna a ctiziadostiva. Zvysok ti poviem osobne ;) Som zamestnany s vysporiadanou minulostou.Volny cas cas travim spontanne,vacsinou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 20 40 60 80 100 103 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania