amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Kežmarok KK

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Kežmarku.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKežmarok

Kubkomatko M 45 rokov
Hladám babenku na pokec a časom aj vážnu známosť...hladám pokoj, rozumnú babu na spoločné chvíle... rád chodím na ryby a do prírody. Partnerku, ktorá to ma poukladané v hlave.
DeviantX6X M 34 rokov
Ahojte. Hľadám sympatickú slečnu na zoznámenie. Momentálne študujem na VŠ, a zároveň pracujem. Vo voľnom čase športujem- bicykel, stolný tenis, posilovňa, tenis, beh. Občas vybehnem do hôr, pozriem nejaký dobrý film, čítam knihy hlavne politické, fantasy a právnické, občas sa zahrám na PS4. To by bolo v skratke všetko.
Komisarka123 Ž 24 rokov
Hľadám príjemného a nežného muža na krásne príjemné a krásne chvíle vo dvojici . Do vzťahu môžem priniesť všetko a vzťah pokladám založený na dôvere a láske. Pracujem v banke . Domáceho miláčika nemám ale v budúcnosti by som chcela psíka. Voľný čas trávim cestovaním a v prírode.
Jonni M 37 rokov
Muž 37 rokov Kežmarok
Som chalan ako každý iný, s tým rozdielom, že nikdy ma nenájdeš stáť v dave. Hľadám Tú poslednú. Tú ktorú nedokáže nahradíť žiadna iná. Túžim po obyčajnej a jednoduchej žene.
lubosajo M 54 rokov
Hladam partnerku bez jednej nohy , rad by som taku spoznal a stravil som zvysok zivota . Vek do 55 rokov . Volam sa Lubo a mam 51 rokov . Ak niekto taky tu je ozvyte sa .
761820 Ž 49 rokov
Najde sa tu muž ktorý nechlada ženu len ktora je sexi .Som ukecana, aj napriek životom skušaná ale stale usmievava ženska dost pracovne výťažena aj napriek tomu si hladam niekocho kto nema rad samotu deti už vyrastli, maju svoje zaujmi a samota je zlý spolocnik .
123dragon M 46 rokov
Vážnu známosť.
Ponúkam asi všetko čo treba.
Pracujem ako šofér TIR
Rád jazdím moto cross, poľovačka, prechádzky v prírode
Mám psa jazvečika.
Áno mám vysporiadaný život aj minulosť.
Diether M 40 rokov
Hľadám si vážnu známosť. Harmoniu a porozumenie.Pracujem. Venujem sa športu a hlavne kulturistike. Mam psíka. Mam aj vysporiadanu minulosť... Bývam v rodinnom dome som sám a hľadám si vážnu známosť. Budem rád keď sa mi nejaká kočka ozve .Zn vážny vzťah.
Kapko0000 M 37 rokov
Občasné stretnutie, pracujem, som zabezpečený, voľný čas psy, rád cestujem po Slovensku, som pozitívny skoro vôbec sa nedokážem hnevať. Hladam nenáročnú zenu
tatry777 Ž 55 rokov
Rada by som stretla čestného muža, ktorý už nechce byť sám, má vysporiadanú minulosť v svojej duši a chce ešte prežiť krásnu budúcnosť ...
saran007 M 61 rokov
vazny vztah s kym by som vedel prezit jesen svojho zivota som zabezpeceny mam rad prirodu zvierata mam psika a vcelicky minulost je ok deti su uz na poriadku
Petko197 M 66 rokov
Muž 66 rokov Kežmarok
Hľadam važny vztah. Vo volnom čase sa rad prejdem.mam jedného psika. Minulost mám vysporiadanu.byvam v rodinnom domčeku. Rad ta spoznám, pisat si nechcem skôr sa stretnúť niekde na kave

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania