amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Kežmarok KK

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Kežmarku? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKežmarok

hribikmichal M 53 rokov
HLADAM ZENU KTORA MA UROBI STASTNEHO CLOVEKA TERAZ SOM NA PN MOJE ZALUBY SU KRESLENIE POTRETOV A VARENIE RAD CITAM A CHODIM NA PRECHADZKY DO PARKU A RAD POMAHAM LUDOM
Pavlik111111 M 40 rokov
Hľadám fajn ženu na pekne kamarátstvo.. aaa samozrejme ani vzťahu sa nebránim. 😉. Mam rad prírodu.. turistika.. Bicykel... kniha viac napíšem keď mi napíšeš.. 😉
MladyMilan M 27 rokov
Hľadám dievčinu na všetko pekné.. dievčinu ktorá má rada pohyb akékoľvek druhu... Dievčinu empaticku .. dievčina ktorá má hlavné úprimný vzťah k samej sebe ..
Rebelka11 Ž 59 rokov
Chýba mi priateľ, s ktorým by som mohla tráviť voľný čas. Rada cestujem, lyžujem a plávam, niekedy turistika a huby. Rada sa starám aj o záhradku. Hľadám muža s podobnými záľubami, lebo samej mi je smutno.
Adriaan M 25 rokov
Hľadám kamarátku časom možno niečo viac pri dobrých sympatiách hlavne aby bola úprimná a vedela čo od života chce vek (22-30) ale nieje podmienka je to len číslo.
Martin1133 M 29 rokov
Vždy som priamy.. viem čo chcem a rád mám zábavu. Rád pocvičim pozriem nejaké filmy.. Rád jazdím takže aj dosť lietam kade tade po Slovensku.. Mám rád ferovosť.
Daniel24 M 25 rokov
Známosť akurát na vzťah pohoda, mať má rád.
Priniesť môžem potešenie a všetko čo bude trebat.
Práve pracujem.
Vo voľnom čase cvičím psov.
Minulosť neriešilo pozerám sa dopredu.
Body1974 M 48 rokov
Muž 48 rokov Kežmarok
Hľadám ženu ktorej nebude vadiť že si dám občas pivo, nie som agresívny som klidnej povahy a som ku všetkému otvorený. Som tichej povahy do určitej doby kým ma niekto nevyprovokuje.
Thulo M 50 rokov
Hladam dlhodoby vztah. pracujem ako skladnik. volny cas trávim v prírode. miláčika nemam žiadneho. Rad chodím do kina ked je na to cas, rad sa pozerám na športové a prirodopisne filmy .
Hamburk M 61 rokov
Hľadám vážnu známosť s ktorou by som chcel prežiť všetky radosti a starosti čo život prináša.Som Spolocensky a romantický založeny muž nemám problém v domácnosti zo všetkým pomôcť nepracujem nie kde som poberateľom výsluhového dôchodku takže som po finančnej stránke zabezpečený svoj voľný čas trávim prechádzkami po prírode zvieracieho miláčika nemám ale zvieratá hlavne psíkov mám rád vedel by som sa postarať aj o ženu s dieťaťom ja sám som vychoval z bývalou manželkou 3 deti ktoré sú už samostatne a zabezpečené a čo sa tyka mojej osoby tiež mám minulosť vysporiadanu
Misofero M 35 rokov
Muž 35 rokov Kežmarok
Mám vysporiadanú minulosť a hľadám tu osobu na spoločné bývanie a vzťah na veku nezalezi ak si tá pravá tak sa ozvi som veselý a milý rád mám prírodu a zvieratká
muskatka Ž 54 rokov
mam vysporiadanu buducnost pracujem som rozvedena som sama na vychodnom slovesku v blizkosti vysokych tatier
chcem dobrecho uprimnecho priatela byvam na dedine

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania