amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Kežmarok KK

Kresťania a veriaci v Kežmarku majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKežmarok

Beatrix689 Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Kežmarok
Vo vstahu hladam porozumenie jeden druheho. Nesudit ako ten druhy vyzera ale zamerat sa ze aku ma povahu a aky vlastne je. Mam rada filmy, osemsmerovky, hudbu, kino, spoznavat novych ludi a rada citam knihy.
Dudmar Ž 43 rokov
Hľadám inteligentného parťáka na spoločné voľnočasové aktivity, možno i viac 😉....
Mám rada kultúru, nemecky hovoriace krajiny, Alpské prostredie a samozrejme šlágre💃.
KnaFi M 22 rokov
- Akú známosť hľadáte? Priateľku na vážny vzťah
- Čo môžete do vzťahu priniesť? Lásku, šťastie
- Študujete, pracujete, ste na materskej alebo na dôchodku? Pracujem ako Mechanik strojov
- Ako trávite voľný čas? Máte zvieracieho miláčika? Trávim ho s kamaratmi a s rodinou, Mám psa rasu husky
Touran39 M 38 rokov
Muž 38 rokov Kežmarok
Skutocne sa tu nenajde jedna normalna pohodova uprimna zena . To je vazne tak tazke najst taku zenu ? Tak to je asi fakt zvlastna tato doba , dakujem
S3N M 30 rokov
Hľadám vážnu známosť. Normálne dievca nemam rad povyšenecke ženy, deti niesu problém. Prácu mám. Venujem sa čomu sa len da. Svoj voľný čas trávim tak ze si len lahnem a chilujem si .
fgalo1 M 45 rokov
Muž 45 rokov Kežmarok
Som slobodný bez záväzkov, mám rád šport, turistiku. Hľadám vážnu známosť, ženu s ktorou budem rád tráviť spoločné chvíle, zdielať aktivity a voľný čas.
LMomo M 33 rokov
Zdravím.. hľadám si priateľku na trávenie voľného času neskôr viac
Medzi moje záľuby patrí bicyklovanie, kino, korčuľovanie, hranie hier na Xboxe,
filmy
Linnda Ž 53 rokov
Hľadám niekoho s kým môžem tráviť voľný čas a navzájom sa vypočuť a viac ukáže čas, super by bola turistika,bycikel, plávanie a že sa vieme zasmiať na tom istom 😄
onlyfun25 M 26 rokov
Hľadám milú, sympatickú,pohodovú babu na všetko pekné. :) Mala by byť intelektuálna a nekofliktná. Verím, že som na správnom mieste. Budem veľmi rád, ak ma nejaká kontaktuje.
Kk123456789kk M 37 rokov
Muž 37 rokov Kežmarok
Hladam si partnerku okolo 30 az 36 rokoch. Mam dom, auto, pracu ale nemal som stastie v laske. Volny cas travim na zahrade a pracu ktora ma bavy. Dufam ze tu niekoho spoznam
Kubkomatko M 44 rokov
Hladám babenku na pokec a časom aj vážnu známosť...hladám pokoj, rozumnú babu na spoločné chvíle... rád chodím na ryby a do prírody. Partnerku, ktorá to ma poukladané v hlave.
DeviantX6X M 33 rokov
Ahojte. Hľadám sympatickú slečnu na zoznámenie. Momentálne študujem na VŠ, a zároveň pracujem. Vo voľnom čase športujem- bicykel, stolný tenis, posilovňa, tenis, beh. Občas vybehnem do hôr, pozriem nejaký dobrý film, čítam knihy hlavne politické, fantasy a právnické, občas sa zahrám na PS4. To by bolo v skratke všetko.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania