amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Hnúšťa

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Hnúšti? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHnúšťa

Jadro21 M 25 rokov
Muž 25 rokov Hnúšťa
Ahoj som mladý nezadany chalan ktorý sa chce zoznámiť...mám rád prechádzkyv prírode bicigel ... Hľadám milú babu s ktorou budem môcť tráviť svoj voľný čas tak budem rád ak sa tu nájde nieaka
TibiFree M 41 rokov
Muž 41 rokov Hnúšťa
Harmónia, smiech, rešpekt, tolerancia, príroda,
cestovanie, zodpovednosť a radosť zo života :).

Hlavne nech je obom prijemne...

Spontánne.
:)

Mam rad muziku, prírodu a pohyb.
Super je spoznávať nových ľudí.
88Jaster M 37 rokov
Ahoj .. Najdem ta??? Mojou veljkou zalubou je posilovna... Pracujem ako servisny technik...lesnej a zahradnej techniky STIHL... Domace zvierata nemam ale chcem... Rad by som sa zoznami s milou babou ktora bude moja druha polovickou tak??? Najdem ta????
BEL66 M 68 rokov
Muž 68 rokov Hnúšťa
ahoj, hladam štíhlu dámu primeraneho veku. Moje záujmy su turistika, šport a najma tenis, rad navštevujem hrady zámky jaskyne. Bez závezkov. Zvieratá nemám. dochodca milovat,byt milovaný a byt pritom štastný...
marikakvietok Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Hnúšťa
Ahoj, som obyčajné dievča, ktoré rado tancuje, číta knihy, chodí do prírody. Mám rada zvieratá, starám sa o dve mačičky a jedného pavúka v rohu obývačky :). Pracujem s deťmi a veľmi ma to baví. Rada by som sa zoznámila s príjemným a milým mužom do 45 rokov, ktorý si dokáže vážiť svoju partnerku a vernosť je pre neho na prvom mieste.
sophie2714 Ž 55 rokov
Mám rada šport, tanec, hudbu, úprimných ľudí. Rada chodím na prechádzky do prírody, na huby.Súčasťou môjho života je humor. Pracujem s mládežou, aj vďaka tomu sa cítim celkom mladá, ale chýba mi niekto, s kým by som prežívala voľné chvíle a aj niekto, kto by ma povzbudil a potešil, keď sa necítim najlepšie, niekto s podobným názorom na život, ako mám ja, že ešte máme právo a čas niečo pekné spolu zažiť a prežiť.

1 2 3 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania