amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Banská Štiavnica BS

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Banskej Štiavnici, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Štiavnica

jonny2 M 44 rokov
Hladám vážnu známosť na trávenie volnèho času. Mám rád prechádzky po prírode, plávanie a cyklistiku. Priatelka by mala byť veselej povahy so smyslom pre humor vo veku od 33 do 42 rokov.mala by mat tie iste záujmy ako mám ja aby sme sa navzájom dopĺnali.
petapeta1 Ž 40 rokov
Zaluby byciklovanie, plavanie, rada sa prejdem po prirode, volny cas venujem dcerke, Byvam v rodinom dome. Pracujem v obchode, Mam jedno dievcatko, ktore je pre mna vsetkym
Joe1234567 M 64 rokov
Muž 64 rokov Banská Štiavnica
Hľadám priateľku na víkendy a dovolenku, možno časom aj viac. Prinášam lásku a tú aj očakávam. Minulosť vysporiadaná. Pracujem...až príliš veľa, ale na lásku si čas nájdem. Mám Yorkšíra, milého a dobrého.
querkus M 63 rokov
mam 54 rokov som lesnik 194cm 100kg mam rad svoju pracu svoju dielničku kde dokažem vyrobit všetko možne, mam rad všetko čo je pekne milé pritulne. Chova m zajace sliepky advoch psov.Byvam v malej dedi nke na Stiavnicku. Som 60 percentny introvert.Mam dve deti chalan 19 studuje, dcera 14studuje na gymn. Rad by som poznal damu viac introvertnu ako "pochabu " millu jemnu s jasnym cielom čo od života očakava. Byvam v rodinom dome, ktory som opravil cca za 20000eur ešte splacam čast hypot.
luxi Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Banská Štiavnica
Ahoj... radšej vidiek, ako uponáhľané mesto. Príjemné posedenie vo dvojici či s pár dobrými priateľmi ako hlučná diskotéka... Hľadám niekoho, s kým budem mocť filozofovať, smiať sa, športovať, pracovať v záhradke, variť, vychovávať deti, chodiť na výlety a mnoho iného. Vytvoriť útulný, pohodlný a praktický domov. Nepotrebujem sa s nikým porovnávať, súčasná "kultúra" ma veľmi neberie, rádoby celebrity nezaujímajú...Ak aj Ty premýšľaš v tomto duchu, si sám sebou, vieš čo chceš, si pozitívny...možno by to stálo vymeniť si pár riadkov a časom...ktovie?

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania