amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Banská Štiavnica BS

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Banskej Štiavnici vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBanská Štiavnica

roman137 M 49 rokov
Muž 49 rokov Banská Štiavnica
Som samotar už veľa rokov, hľadám len vážny vzťah,pre život vo dvojici.Mam rád prírodu zvieratá a asi nemám rád ľudí,nedôverujem ľuďom, často som menil a strácal zamestnania a dosť sa asi trápim, pracujem teraz ako vodič auta.
MPolakova M 34 rokov
Volám sa Miloš, mám 30 rokov. Žijem v Bratislave 2 roky, pochádzam zo Poľska.. Som verný, pracovitý, úprimný, čestny, nefajčiar. Hľadám lásku na celý život.
TominkoBoss M 35 rokov
Muž 35 rokov Banská Štiavnica
Prinesiem všetko čo si zaslúžia, Hľadám dievča na randenie a zábavu, rád sa vozím po výletoch a nakupi, áno som slušný a čestný 🙃 pracujem v Nemecku, napíš 🐣
Tataman1944 Ž 79 rokov
Žena 79 rokov Banská Štiavnica
Som veselá, priatľská,rada čítam, chodím do divadla. Mám rada psov, mačky, takže aj doma mi tu pobehujú. Hľadám partnera, priateľa na trávenie spoločných chvíľ, alebo parťáka keď vyrazím na výlet, alebo dovolenku. Samej je smutno. Moja neresť je fajčenie.
magnificencia M 55 rokov
Muž 55 rokov Banská Štiavnica
Hľadám vysoké štíhle trdielko ktoré ešte vie čo znamenajú slová mám ťa rád, chýbaš mi.... a pozná ich význam. Nie som náročný, úplne mi stačí protipól z 20. storočia )))))
23367 Ž 56 rokov
Hladam slobodneho, muza, veselej priatelskej povahy, poriadkumilneho, ktory ma rad prirodu zvieratka. Ja som pracujuca obycajna zena. Mam rada hudbu prirodu, kvety, poriadok, zvieratka.
Tito39 M 30 rokov
Moje záľuby sú šport turistika hudba (Electronic, dance) v podstate všetko čo sa dá počúvať 😉 pracujem ako Kvalitár v automobilovom priemysle.. Rád by som spoznal ženu ktorá už nechce byť sama a hľadá niekoho kto ju pochopí rozosmeje a bude milovať rešpektovať a vážiť si ju.. Na vzhľade mi ani tak nezáleží dôležité je aby sme mali pre seba vzájomne pochopenie sympatie a komunikáciu. Mám jedno dieťa chlapčeka ale ešte by som rád mal deti 😉😘
Era14 Ž 58 rokov
Ahoj, hľadám spriaznenú dušu, muža , ktorý má rád prírodu a má srdečnú povahu. Ja som veľmi tvorivá duša, stále niečo tvorím, rôzne umenie, čo ma napĺňa radosťou.
Zubac1 M 44 rokov
Muž 44 rokov Banská Štiavnica
pracujem oblasti polnohospodarstva volny čas ak najdem venujem rybarčeniu.rad by som sa zoznamil s prijemnov uprimnov a laskavou žienkov.nenavidim klamstva a vihovorky.ak niekoho lubiš čas si najdeš tp ostatne su iba vyhovorky
dewinter71 M 51 rokov
Rad by som sa zoznamil s prijemnou zenou s ktorou sa da rozpravat a ma to uz v hlave v poriadku... rad cestujem,varim,mam rad dobre filmy a muziku...ak sa najde taka co dokaze chapat,hladkat asmiat sa tak budem asi stastny...
Mario22 M 48 rokov
Ahoj hľadám.kamaratku a voľný čas kľudne aj zadanu...som max diskrétne.. mám 44.r..keď máš záujem.napis.
Nehľadám vážny vzťah len dlhodobé priateľstvo.. čakám.na odpoveď.
Michal2211 M 37 rokov
Muž 37 rokov Banská Štiavnica
Mam rad prirodu.rad cestujem.chcel by som spoznat milu sympaticku zenu na vztah.
Mam syna.rad plavam a potapam sa.mam rad zvieratka,motorky,.pracujem v oblasti rozne montaze zamocnickych vyrobkov.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania