amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 32 - Zoznámenie Trnava

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrnava

majsterka Ž 64 rokov
Rozvedená, veselej, kamarátskej povahy hľadá partnera na dni všedné i sviatočné, ktorý je spoločenský, úprimný,tolerantný a úprimný. Alkoholik sa vylučuje.
Feri1 M 70 rokov
Muž 70 rokov Trnava
Som vdovec,citlivej a romantickej povahy.mojími záujmami sú práca na záhrade ,potulky prírodou a zber húb. Som taký domáci kutil aj keď bývam sám v 1.iz.byte, ale vlastním záhradu. kde trávim voľný čas.Som priateľskej povahy, mam rád ľudí ktorí sú čestný a pravdovravní a uznavam viac hodnoty ,ktoré sa akosi vytratili z čias keď som bol mladý(myslím vernosť obetavosť a žiť jeden pre druhého).Partnerka by mala byť vysporiadaná s minulosťou a veriť že žiť vo dvojici vzájomnej láske a úcte sa dá aj v neskoršom veku.
karkulka57 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Trnava
Som nevyliečiteľná optimistka, skôr akčný typ ako domased, rada bicyklujem, tancujem, korčuľujem na kolieskach a ďalšie pohybové aktivity. Podobné vlastnosti a záujmy aj očakávam
cristal10 M 40 rokov
Muž 40 rokov Trnava
...som bežný chlap, mám rád život taký ako je , a teším sa ak sú ľudia okolo mňa šťastní. Keď ťa ešte niečo zaujíma, tak sa kľudne spýtaj ... a nemám toľko času, aby som odpisoval všetkým :--D
deno1 M 49 rokov
Muž 49 rokov Trnava
povahové črty radšej neuvádzam :) záujmy bežné...hľadám milú osôbku,ktorá má rada pohodu, cestovanie, šport a s ktorou sa budeme vedieť spoločne smiať..ktovie či Ťa nájdem :)
plamienocka Ž 65 rokov
Radosť z malých každodenných zázrakov, to je ten kľúč, ako byť každý deň trochu šťastný. Ak sú na tie zázraky dvaja, deň je ešte krajším. Som veselá, komunikatívna zo zmyslom pre humor. Mám rada prácu okolo kvetov, zvieratká, umenie a hlavne ľudí, ktorí vyžarujú pozitívnu energiu a samozrejme každodenné malé zázraky.
milo16 M 47 rokov
som pohodak, finan.nezav.,rad cestujem po krajiach,mam rad more ,prirodu,sportujem,rad sa zabavam ,vraj sympos hlada zenu do koca i do voza,sympaticku.
babieleto Ž 60 rokov
- hľadám empatického, zodpovedného muža , jemného a citlivého človeka, ktorý uznáva pravé životné hodnoty ...

- čo hľadám, to i ponúkam - myslím, že som celkom sympatická, priateľská, úprimná, so zmyslom pre rodinný život , milovaného človeka mám rada nielen v "časoch dobrých", ale aj v nepohode..

- potulky do prírody, výlety na neznáme miesta, divadlo, kino, koncerty, dobrú knihu, -to všetko mám rada ... a nadovšetko milujem svoje vnučky...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania