amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Piešťany PN

Ste v Piešťanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPiešťany

Robino44 M 44 rokov
Muž 44 rokov Piešťany
Mám poruchu zraku, som kolkár, ale rád sa priučím aj iné športy, okrem adrenalínovích športov. Mám rád ľudovú hudbu v modernejšom prevedení, rád komunikujem.
J77 M 46 rokov
Ahoj! Hľadám vážnu známosť na celý zbytok života. Zažil som sklamanie a neveru a nikdy by som to nikomu neprial! Som milý, úprimný, čestný, milujúci a hlavne verný! Žena, ktorá mi dá lásku, dostane mnohonásobne viac lásky späť! Pracujem, robím drevostavby ako majster, takže manuálne som zručný. Bol som aktívny športovec, takže som športovo založený, mám rád turistiku, hlavne vysokohorskú, bicykel, hokej a aj iné športy, ale mal by som rád aj prácu v záhradke a celkovo prírodu, dobrý film a mnoho iného. Som v rozvodovom konaní, ale potrebujem niekoho, koho môžem objať, pobozkať, pohladiť! Skrátka ženu, ktorá za to bude stáť!
Lart M 51 rokov
Rád spoznám žienku, ktorá má rada prírodu, umenie. Do vzťahu môžem priniesť porozumenie a harmóniu. Som samostatne zárobkova osoba. Vo voľnom čase sa venujem turistike, mám rád prírodu, maľovanie, Minulost mám vysporiadanu.
Heno7717 M 47 rokov
Hľadám si kamarátku na písanie,,ak budú spoločne sympatie a pohľad na život, vzťahu sa nebránim. Vo voľnom čase rad cestujem, prechádzky v prírode, rybárčenie, bike.
19marek93 M 30 rokov
Ahojte hľadám si ženu z okolia okresu Piešťany, Trnava ( + blízke okolie), keďže podľa mňa vzťah na diaľku veľký zmysel nemá. Ideálny vek 25 - 31 rokov.
Garfo1 M 49 rokov
Minulosť mám vysporiadanu. Mám rád zvieratá, spotr, pracujem, rád chodím na výlety, kino, káva, priroda, more, slnko, pláž, ... Mám jedno dospelé dieťa, samostatné
Rudolf3 M 41 rokov
Muž 41 rokov Piešťany
Ahoj, som neobyčajne obyčajný človek.
Mám rád prechádzky so psom, turistika, bicykel, futbal, knihy. Napíš a dozvieš sa viac .
Zatiaľ pekný deň prajem.
Svarozic M 48 rokov
Muž 48 rokov Piešťany
Nikto si myslí že mi chlapy prístavov medveďa sme na poslednej stanici alebo na konci reťazca podaktorí možno hej nebudem tu vypisovať či mám vysporiadanu minulosť alebo nie či som zabezpečený alebo nie veď som chlap ochranca z nočnými rukami ktorí neznáša povrchnosť a klamstvo som proste kto som možno hľadám kvet ktorý budem chrániť naveky
petr79665 M 48 rokov
Hľadám partnerku pohodovú športovo založenú. Do vzťahu môžem priniesť istotu. Pracujem vo firme. Turistika bicykel sú obľúbené aktivity. Minulosť vysporiadaná.
Reaaalna Ž 49 rokov
Nájde si ma reálny muž, rodinne založený pre vytvorenie reálneho perspektívneho vzťahu, v ktorom je úprimnosť, dôvera, iskra, porozumenie? Mám rada napríklad prechádzky mestom i prírodou.
Karlulka Ž 49 rokov
Ahoj! Hovori sa, ze vo dvojici je život krajši ,tak nestracajme čas a zoznamme sa!! Rada sa smejem, cestujem, mám rad zmrzlinu🙂, turistiku, hubarcenie, bicyklovanie, zahradku, rada varim, peciem atd.
alpin1 M 54 rokov
Ahoj, co tu hladam, mozno nejaku spriaznenu dusu. Pracujem, moja praca je aj mojim konickom. Vo volnom case relaxujem najradsej v prirode alebo pri citani. Mam psa, nie v byte... Minulost mam vysporiadanu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania