amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Piešťany PN

Ste v Piešťanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPiešťany

fezoj3 M 56 rokov
Muž 56 rokov Piešťany
Veselý a úprimný, dosť pracovne vyťažený, by rád stretol veriacu, úprimnú ženu, ktorá má rada prírodu, cestovanie, bicykel, lyže a hory, plávanie a more a záhradu.
Felix456 M 44 rokov
Ahoj, hľadám priateľku na voľný čas , po prípade prechádzky so psíkom . Mám rád prírodu , leto , kúpaliská , plávanie , wellness , stanovanie a sex 😋
Igor63 M 63 rokov
Muž 63 rokov Piešťany
Hľadám šarmantnu, sympaticku, inteligentnu ženu so životnym elánom.
Som este pracujuci absolvent VŠ, športovo založeny.
Mam rad šport a vsetky aktivity spojené s prírodou.
Mizu26 M 26 rokov
psov mám 2 voľný čas idem do prírody na prechádzku hľadám ženu na vzťah pracujem vo firme zo železom hľadám si nejaku ženu s ktorou by som mohol čas stráviť
sohard M 66 rokov
hladam partnerku na priatelsky vytah mozno aj viac mam rad prirodu bicyklovanie rybolov, hubarcenie chatarcenie pokial mas podobne zaujmy ozvi sa nemam rad ziarlivost sebeckost a klamstvo
Cicero82 M 39 rokov
Muž 39 rokov Piešťany
Ahoj, hľadám, nehľadám, uvidíme 🤣🤣
Mám rád prírodu, turistiku, knihy. Sem tam si zahrám futbal. Bicykel je moja ďalšia záľuba. Takisto potulky zo psom po lese.
Alaludok Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Piešťany
Hľadám vážnu známosť. Som zamastnaná, mám 16 rocneho syna. Zvieratá moc nemusím. Vo voľnom čase sa starám o okrasnú záhradu. Rada si oddýchnem pri káve. Časom sa dozvieš viac.
Ooooooo Ž 61 rokov
Všetko príde, keď sa zoznamime, kto nájde hodnotu ktorou ja vyzarujem, nikdy neodide, ucta, rešpekt, dôvera to sú moje priority, vek, krásu postavu neriešim
Iwet67 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Piešťany
Rada by som našla partnera na vážny vzťah. Mal by byť charizmatický, milý, čestný, nefajčiar, nealkoholik, s vysporiadanou minulosťou, verný, úprimný, so zmyslom pre empatiu a spol. záujmami. Som rozvedená, samostatná, mám rada prírodu, zvieratá. Mám malého psíka. Záľuby plávanie, príroda, umenie, kultúra, divadlo, kino, hudba, cestovanie, spoznávanie nových vecí, ezoterika, wellnes, je toho viac... Pracujem momentálne v zahraničí. Poprosila by som pánov s fotografiou a z okresov BA, NR, TT.
Ichbinin M 52 rokov
Som z Rakúska a žijem v Piešťanoch. Bolo by pekné nájsť si ženu, ktorá mi vyhovuje. moja slovenčina nie je príliš dobrá. Napriek tomu dúfam, že tu nájdem milú ženu, ktorá môže hovoriť aj trochu nemecky.
Jarka58 Ž 63 rokov
Som na dôchodku, vdova. Mám vysporiadanú minulosť, hľadám priateľa na spoločné výlety. Mám záhradu, kde sa starám o malú chatku, niekedy varujeme vnucikov. Som dlho sama a chcem to zmeniť a užívať si spoločnosť a nie sedieť doma.
Eliska123 Ž 56 rokov
Hľadám sympatického, inteligentného partnera.
Vo voľnom čase rada športujem, cestujem, navštevujem kultúrne podujatia.
Ak si sa spoznal v týchto riadkoch, rada prezradím viac.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania