amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Piešťany PN

Ste v Piešťanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPiešťany

Kvetinkaruza Ž 64 rokov
Hľadám ženu dôchodkyňu na trávenie voľného času. nakolko žijem sama. prechadzky. príroda. voda. dokazem sa prispôsobiť. bavi má varenie. pecenie. rada cestujem.
Figo10 M 30 rokov
Muž 30 rokov Piešťany
Hľadám ženu milú ,vtipnú ,usmievavu ,chapavu s trošku plnšimi krivkami .Rád trávim čas bicyklovanim, prechadzky , sťa.
Ozvi sa a všetko sa dozvies. Nie som náročný
zoja5713 Ž 63 rokov
Hladam muza v mojom veku. Z vysporadanou minulostou,ktory neholduje alkoholu a cigaretam. Kludnej povahy. ...ako sa hovori do voz do koca a nepokazi zadnu srandu.Venujem sa zahradke obcas plavaniu, bicyklovaniu. Śamota je zla. Len vazny vztah.
Potvora11 M 51 rokov
Mam 51 rokov pracujem a žijem v rodinnom dome na dedine spolu s mamou. Hľadám si nejakú slušnú ženu na zoznámenie a časom možno aj vzťah. Mam rad šport teraz už len bicykel a sem tam nohejbal
Marjur84 M 20 rokov
Muž 20 rokov Piešťany
Ahoj hľadám tu sympatickú babu na zoznámenie sa a časom viac.Keď by si sa chcela so mnou zoznámiť tak mi napíš viac sa dozvieš v správe 😉😉😉.
Som zamestnaný v stavebnej spoločnosti.
Trávim voľný čas s rodinou.
PeterPiestany M 36 rokov
Muž 36 rokov Piešťany
Hľadám romanticky založenú ženu. Príjemné stretnutie. Rozhovor. Som muž ktorý má rád poriadok, plne zvládam domáce práce (beriem to ako relax). Pracujem ako psychológ. Milujem filmy, rád a myslím, že aj chutne varím. Som zručný, empatický, ...
Robko91 M 28 rokov
Muž 28 rokov Piešťany
Hĺadám vážny vzťah, porozumenie, láska, vernosť, dôvera,
Pochopenie, úprimnosť ak máš záujem napis mi ....
nahoda56 Ž 63 rokov
Hľadám priateľa, ktorého tiež už nebaví samota a rozmýšľa, že by to zmenil. Mám rada prírodu a čas v nej strávený, turistiku. Neodmietnem dobrý film, divadlo, výstavu.
Nazli Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Piešťany
Som úprimná a milujem zvieratá. Milujem ľudí veselej povahy ktorý sa na nič nehrajú a si spontánny. Pýcha a namyslenost mi nič nehovorí. V jednoduchosti je krása.
Miran M 71 rokov
Muž 71 rokov Piešťany
Veselý 70-tnik, nenapravitelný optimista, abstinent, veselej povahy, záujmy-cestovanie, prechádzky, bicyklovanie, welnes, tancovanie, kultúra, viem sa prispôsobiť, chcem vzťah, priateľstvo v dobrom aj zlom v každom počasí.
Petersimo M 41 rokov
Hľadám príjemnú ženu plnších tvarov na spoločnú cestu životom. Nefajčím rád mam turistiku kino. Spoločné výlety do prírody. Chcel by som si založit rodinu myslím že nikdy neni neskoro.
Poctivy M 59 rokov
Som vdovec zijem sam vo vlastnom byte mam rad prirodu chodim rad na welnesi milujem Tatry Oravu a Kysuce travim tam volny cas Rad spozmam zenu podobneho typu na volne chvile

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania