amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Piešťany PN

Ste v Piešťanoch a chcete sa zoznámiť? U nás nájdete ľudí, ktorí hľadajú nových partnerov. Vytvorte si profil a začnite sa zoznamovať.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaSlovenskoPiešťany

Srdiecko71 Ž 48 rokov
Hľadám priateľa na občasné stretnutie- výlety, hory,trochu turistika, história-cestovanie, občas i dovolenka,občas medzi ľudí.. najprv sa treba viac spoznať a čas ukáže.. Kludného,nie náročneho, milého s vysporiadanie minulosťou.. Mám rada hudbu,zvierata,všetko krásne a milé a chcem sa eso tešiť zo života. Neznášam stres,negativitu,vulgárnosť,ohováranie a sebeckosť.Ak si sa našiel,ozvi sa, odpíšem každém.. Od 48r.-62r.
Marrina Ž 56 rokov
Pohodova stihla rada spozná sympatického a nezadaneho muža z Piešťan a okolia od 52 rokov. Medzi moje záľuby patrí šport, prechádzky. Chyba mi niekto, s kým môžem prežiť všetko pekné co život prináša.
Angie1234 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Piešťany
Volám sa Anna ,mam rada prechadzky a prirodu ,ak by sa nasiel niekto kto by chcel pridat a sprijemnit si dni tak napis budem rada .mam 4 dospele deti 7 vnucat takze velku rodinu,v ktorej sa nikdy nenudis.
Danodanco M 38 rokov
Muž 38 rokov Piešťany
Ahojte hľadám nejakú ženu na zoznámenie pracujem v zahraničí a vzťah sa mi rozpadol. Bohužiaľ.Mam Syna ktorý už bude za chvíľu v puberte. A už 5 rokov vyrastal bezo mňa nakoľko som v zahraničí a preto sa mi aj vzťah rozpadol. Snažil som sa zabezpečiť všetko a dopadlo to ako dopadlo
mafio65 M 55 rokov
Rozvedený, zamestnany, fin v pohode hľadám priateľku na všetko, dovolenky, vylety, pomoc okolo domu, zahradke a kde treba,samota je zlá,preto hľadám spriaznenú dušu,deti nie sú prekážkou,najradsej a PN,HC,TT a západu,mam tu prácu ktorú mám rád
Vierka8711 Ž 67 rokov
Som zena, ktora ma rada kulturu, knihy, prechadzky, cestovanie atd . Hladam osobu ktora ma bude sprevadzat jesenim zivota a bude somnou zdielat nadherne chvile.
Erka17 Ž 54 rokov
Hladám sympatického muža,ktorý nemá rád samotu a chce to zmeniť.
Dvom je predsa veselšie.
Som rozvedená,mám dvoch už dospelých synov a medzi moje záluby patri bicykel, záhradka, pohyb v prírode, plávanie...
010203 Ž 60 rokov
...hľadám priateľa na občasné trávenie voľného času... som zamestnaná, bývam sama, deti sú dospelé
a samostatné...máme veľmi dobrý vzťah, stretávame sa pravidelne... pracujem na zmeny... ostatné osobne...
Evicka1671961 Ž 58 rokov
Rada čítam, bicyklujem, prechádzky so psíkom. Rada sa učím nové veci, beriem to ako výzvu pre môj aktívny život. Som sebestačná po všetkých stránkach. Podnikám v oblasti cestovného ruchu a realít. Som matkou už dospelého syna a babičkou jedného vnuka. Hľadám duševne vyrovnaného človeka, ktorému nie sú cudzie pocity ako je ohľaduplnosť, tolerancia, dobrota, skrátka človek s veľkým Č.
Komplikovany123 M 42 rokov
Muž 42 rokov Piešťany
Záľuby - Turistika, Výpočtová technika, elektronika atď...
Práca - Technik v zabezpečovacej technike
Zvieratá - nemám
Hľadám spriaznenú dušu po celý život
Mám 17.r dcéru
merli Ž 46 rokov
Moje zaluby turistika,mam rodinny dom ,tak samozrejme záhrada.
Dovolenka pri mori.Pracujem vo vyrobe.Momentalne zvieratko nemám ,časom pes. Rada by som sa zoznámila s mužom,ktorý, mi vie pomôct,je veselý a hlavne šikovny.
Florian87 M 71 rokov
Muž 71 rokov Piešťany
Hľadám partnerku do voza aj koča na spoločné prežitie zostatku života, aby sme nezostali osamotení. Som tichej a veselej povahy, rád si zatancujem, prechádzky, wellnes, hríby, bicykel,hory, more a viem sa prispôsobiť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania