amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Piešťany PN

Ste v Piešťanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPiešťany

Jadive M 37 rokov
Hľadám si ženu na priateľstvo spoločné trávenie voľného času ktorá má rada prechádzky prírodou cestovanie zvieratá a iné záujmy čo ktomu ešte patria .
petka315 Ž 30 rokov
Ahoj.
Som 30ročná, ambiciózna, mladá žena, pracujúca sama na seba.
Z predošlého - nepodareného manželstva, mám veľmi krásnu, zato podarenú :D - dvojročnú dcérku, ktorá ma napĺňa životom a je pre mňa všetkým.
Rada športujem, chodím do prírody a hríby, na prechádzky, rada varím, mám rada kvety, a svojou
náročnou prácou, (ktorá je mojím koníčkom) pomáham iným ľuďom.
Rada spoznám človeka zo začiatku aspoň na spríjemnenie večerov písaním si a po vzájomných sympatiách aj osobným stretnutím.
Mal by si mať od 32 do 36 rokov a prijať ma aj dcérkou.
23974 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Piešťany
Cakam kym si ma najde slusny sympaticky mily muz s ktorym mozem prezit znovu nieco pekne uprimne. Mam rada kino prirodu tanec. Pracujem ako kadernicka a zaroven je to moje hobby. Volny cas venujem mojim krasnym vnucatam a ten ostatny volny cas by som chcela stravit s TEBOU.
Jarci007 M 33 rokov
Život prináša veľa vecí a skúseností..veľa možností... a výziev... možno sa tu nájde dáka duša s podobnými názormi a pohľadmi na život... možno podobnými skúsenosťami.. môj život je práca, 2 krásne deti, šport a turistika,.. je toho veľa a keby tu mam o sebe povedať viac informácii tak sa nebude mať o čom potom kecať 😀
Andrej331 M 31 rokov
Hľadám zaujímavú osobu na spoločné zážitky. Pracujem v oblasti kultúry. Mám rád domáce zvieratá či už psi alebo mačky. Voľný čas sa snažím tráviť aktívne.
8marek88888 M 47 rokov
Život je krásny a krátky na to aby sa premrhal. Preto hľadám obyčajnú, neobyčajnú ženu s ktorou spolu pôjdeme objavovať krásu života. Niesu len slnečné dni porozumenie, otvorenosť vedia rozfúkať aj mraky a znovu sa objaví slniečko.
Mnamo76 M 46 rokov
Som normálny a v pohode muž, hľadám milú a rozumnú ženu do pohody a aj nepohody. Som aktívny človek s naozaj kopcom záujmov. Snažím sa žiť optimisticky a jednoducho.
Paculienka Ž 54 rokov
Hladam teplo srdiečka, úprimnosť. mám rada prírodu kvety zvieratká hudbu úžasných ľudí. Rada pomaham ľuďom rozdavam zo srdiečka vsetko to čo môžem dať. Pracujem z ludmi čo su úžasní a treba im pomáhať viacej osobne..
Dzofino M 60 rokov
Chcem sa spoznať z milou ženou a nie si vypisovat, minulosť vysporiadania, starám sa o futbalový štadión, tak poďme na zmrzku veď je krásne.
Palo1874 M 48 rokov
Hladam spriaznenu dusu, uprimnost, dobrosrdecnost, vernost. Zaujmy sport, fitnes, priroda, cyklistika, turistika. V pripade zaujmu rad zodpoviem podrobnejsie.
Milos1570 M 53 rokov
Hľadám normálnu ženu na vzťah pekne sa spoznávať ísť do kina ísť na prechádzku na večeru posedieť pri kávičke niečo normálne konečne dúfam že ťa nájdem samota je veľmi zlá že budeme tú samotu zdierať spolu mám rád wellness a Tatry
megana Ž 63 rokov
Hľadám muža na priateľstvo, časom možno aj viac. Som na dôchodku. Mám záhradu, ktorej venujem dosť času. Rada chodím na turistiku, rada čítam. Mám rada úprimnosť a ohajujem tradičné hodnoty. Ostatné si napíšeme súkromne aj foto

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania