amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Piešťany PN

Ste v Piešťanoch a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPiešťany

ivetka71 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Piešťany
Volam sa Iveta, momentalne byvam a pracujem v Anglicku. Rada by som sa zoznamila s dobrym muzom, ktory si tak ako ja hlada vaznu znamost. Vo volnom case rada chodim do prirody, cestujem, rada si pozriem pekny film.
Seraphim79 M 42 rokov
Muž 42 rokov Piešťany
Volám sa Miro, mám za sebou nádherný vzťah trvajúci 18 rokov, ktorý prerušilo onkologické ochorenie mojej manželky a po dlhých rokoch boja s ochorením jej nedávne úmrtie. Na svadbe sme si sľúbili byť spolu v dobrom aj zlom a tak sa aj stalo, do bodky, do konca. Spoznali sme sa tiež na internetovej zoznamke a bola to láska na prvý pohľad, nezištná, krásna, tolerantná. A práve to opäť hľadám - lásku, šťastie, pohodu, toleranciu, spoločnosť a všetko, čo vzťah muža a ženy prináša. Z prvého manželstva mám 13-ročnú dcérku, siedmačku, absolútne nekonfliktné zlatíčko, ktoré vie, že si chcem hľadať novú životnú lásku. Niekoho môže zaujímať aj to, že som skôr pravicovo a prozápadne orientovaný. Vysporiadal som sa s doterajšími životnými udalosťami a hľadám týmto spôsobom nový poklad, spriaznenú dušu, porozumenie a najmä nezištnú, nesebeckú a absolútne vernú lásku na celučičký život. Nájdem Ťa?
Drago88 M 24 rokov
Muž 24 rokov Piešťany
Bar jaku známosť ... do vzťahu len pozitíva, boxujem, občas cvičím, mám mačku ... a pravdepodobne áno ... som slobodný ... a otvorený všetkým možnostiam
Michal91 M 30 rokov
Hľadám ženu bez závazkov na vážny vzťah. Ponúknuť viem stabilitu, vyrovnanosť ale aj túžbu spoznávať nové, nepoznané a to najlepšie vo dvojici. Pracujem a voľný čas trávim rád cestovaním, v prírode alebo jazdou autom, spoznávaním nových miest. Ak ťa môj profil zaujal, kľudne sa ozvi, môžme sa o sebe dozvedieť viac.
Aksile Ž 66 rokov
Je tu jeden fajn chlap, primerane môjmu veku? Chcem dlhodobé priateľstvo s niekým, kto sa vie zasmiať, nemyslí len sám na seba a je naňho spoľah. Dúfam, že nepíšem sci-fi. A čo by si chcel Ty?☺️ Život nie je otázkou dobrých karát, ale o umení hrať dobre aj zo zlými. 🍀
Skalka7 Ž 57 rokov
Teším sa zo života a chcem sa s tým podeliť. Budem rada ak sa ozve pohodový, usmiaty, vyšší muž, primeraného veku, ktorý rád robí aj niekedy neočakávané veci.
Martinklon M 30 rokov
Muž 30 rokov Piešťany
Hľadám si veselu bezkonfliktnu ženu ktorá má rada zvieratá rada cestuje na vážny vzťah. Rád by som spoznal už tú pravú doteraz som nemal to šťastie možno tu sa mi to podarí neváhaj a ozvi sa mi..
RP74 M 48 rokov
Ahoj. Rozvedený muž si týmto hľadá priateľku. Samozrejme som pracujúci a ak by ťa zaujímalo niečo viac, tak napíš - dozvieš sa.....
afezoj M 56 rokov
Rád by som stretol sympatickú a veselú dušu, ktorá vyznáva tradičné hodnoty a je úprimná.
Som aktívny, nie domased, aj keď kutil so zaujmom o domáce práce i záhradku. Mám rád výlety v prírode, rád cestujem doma i za hranicami.
21271janci M 51 rokov
Hľadám ženu na spoločné chvíle na veku nezáleží, moje záujmy sú prechádzky, cyklistika a turistika. Mám vysporiadanú minulosť a pracujem. Očakávam úprimnosť.
niki5911 M 62 rokov
Hľadám úprimnú, veselú, tolerantnú ženskú na priateľstvo a časom možno aj na viac. Samota je zlá aj keď sa človek popáli. Zatiaľ som zamestnaný a zvieratá milujem.
0000aa Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Piešťany
Hľadám priateľa ktorý nesklame ktorý len nesľubuje
Priatela s ktorým by som trávila voľné chvíle s ktorým by som si mala čo povedať
Možno sa taký nájde

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania