amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 29 - Zoznámenie Trnava

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrnava

Serael M 52 rokov
Muž 52 rokov Trnava
Som aký som. Ostal som sám a neviem byť sám. Mám krásne dve deti, ktoré milujem. Učím sa tráviť volný čas, učím sa žiť, lebo doteraz som sa venoval iba práci a zabudol som na rodinu.
twixxxx M 46 rokov
Som úplne normálny chlap, medzi moje záľuby patri turistika, prechadzky, sport, tanec. Mam 5 rocneho syna a nebranim sa ďalšiemu dieťaťu.
Hľadám zenu úprimnú, tolerantnú.
Čas ukáže.
mirkaj Ž 40 rokov
Mám rada šport poriadok a dobrú kávu. Som úprimná a úplne jednoduchá žena, ktorá má rada ľudí.
Pracujem ako učiteľka a mam rada všetky ročne obdobia a dlhé prechádzky
azur59 Ž 63 rokov
som nenapraviteľný optimista, hľadám niekoho na pekné priateľstvo, trávenie voľného času, bezproblémového, s s vysporiadanou minulosťou. Nehľadám žiadny úlet.
Dulika45 M 50 rokov
Mám rád ľudí , ale vyberám si. Nájde Ťa ?
Viem ľúbiť a obetovať ? Oplatíš ?
Rád športujem , nerád sa nudím. Pridáš sa ?
Práca je hobby , no priveľa jej škodí. Pomôžeš ?
bielalabut M 63 rokov
Som 59. ročný rozvedený muž.Pracujem ako živmostník v stavebníctve.Hladám priatelku na pekné prežitie volných chvíl. Som veselej a priatelskej povahy,čestný,úprimný.Bývam s dospelým synom v 3. izbovom byte v Trnave.Moje záluby, prechádzky prírodov, fudbal.
spriaznenost333 Ž 48 rokov
Som sama,hľadám si spriaznenú dušu na vážnu známosť.Medzi moje záľuby patria vychádzky do prírody, čítanie kníh.Som obyčajná baba do voza aj do koča.
Som nefajčiarka a neholdujem alkoholu.
casio789 M 45 rokov
Muž 45 rokov Trnava
Hľadám dievča zenu na spolocnu cestu životom, ak si aj ty sama a chces to zmenit potesim sa tvojim písmenkám, dieťa nie je prekážkou. Teším sa na Teba.
barky M 55 rokov
slobodny bez zavezkov vek 48 viska 93 vaha90 z trnavy volny cas travim v prirode alebo sportom vikendy najradsej doma dovolenky v okoli pracujem ako vodic a skladnik
jofto1 M 62 rokov
Ahoj som sam a hladam si priatelku vysokú štíhlu inteligentnú zo zmyslom pre humor.ktorá by bola ochotná sa ist pozriet so mnou do sveta ked ma volno.
dcm3m M 36 rokov
Hľadám si ženu s dobrým srdiečkom pretože krása nieje všetko... hľadám si však aj ozdobu a oporu a nie slúžku pretože okolo seba si porobiť viem. hľadám si ženu jemnú láskavú ohľaduplnú usmievavú čo je už s týmto svetom zmierená a vie čo chce a čo nechce... nenávidím panovačnosť, ohováranie, mamonárstvo, márnotratnosť, zlosť, klamstvo... ja som skor introvert nie moc zhovorčivý ale za to doķážem nesmierne milovať kto si to zaslúži a byť verný... slová nie sú všetko ale správne slová a skutky dajú veľa...
mirica1111 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Trnava
.. v živote stačí iba malá chvíľa, aby si si iného oblúbil/a,no niekedy nestačí ani celý život,aby si na niekoho zabudol/la .. pekný citát .. Rada mám všetko pekné,mám rada prírodu,prechádzky .. S dcérou chodím na výlety .. doma mám psíka - Labradorku .. moja dcérka má 4 roky.. pracujem v jednej firme na zmeny ... pekný každý deň,pa,pa!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania