amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Trnava

Ste v Trnave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrnava

ajta01 Ž 61 rokov
záľuby : cestovanie, sudoku, krížovky
SZČO pracujem v oblasti administratívy
deti mám samostatné
Som vdova, žijem v RD hľadám priateľa s dobrým srdiečkom, nie alkoholika ani sponzora
Skywalker77 M 44 rokov
Som pohodový človek. Rád bicyklujem, chodím k vode, potápať sa. Počas zimy sa chodí lyžovať a saunovat'. Dovolenkujem rád pri mori ale môžu byť aj hory .Pracujem ako elektrotechnik.Mám psa.Rád by som spoznal v pohode ženu na spoločne strávený čas .
IgorC M 38 rokov
Som vyučený elektrotechnik a tomuto odboru sa venujem celý život. Moje záľuby sú, turistika a rybárčenie. Z toho je zrejmé že voľný čas trávim na horách alebo pri vode. Ale rád relaxujem aj doma pri bazéne alebo prácou okolo domu. Mám jednu krásnu 8 ročnú slečnu, tak je dôležité aby si mala rada deti pretože ja to svoje milujem.
1amadeus1 M 48 rokov
Hľadám partnerku do pohody aj nepohody,partnerku,kt.hľadá trvalý vzťah ,kt.by boli hlavné zbrane smiech,radosť,opora,porozumenie. Záľuby sú
Šport,hlreavne beh plavanie,turistika, výlety za kultúrnymi pamiatkami.
AmazonkaTT Ž 48 rokov
Ak hľadáš šarmantnú, veselú, milú a pohodovú parťáčku na spoločné výlety, wellness a kultúru...
a si inteligentný, akčný a veselý sympoš na úrovni, tak... 😊
chiko123 M 61 rokov
Muž 61 rokov Trnava
Potrebujem niekoho s kym mozem stravit prijemne chvile a pokecat.
Podnikam a potrebujem sa odreagovat. Mozem financne pomoct.
Mam zaujem o nezavazne stretnutia.
radike007 M 26 rokov
som veselý chalan, pracujem , mam psa, mam rad prírodu, chodím do kina, normálny chalan, mam rad deti, hladam si priatelku do koča aj do voza, budem rad ak by mala aj dieta, nie je to podmienka, ale uvítam to,.. môj nedostatok je ze krívam, ak to nejakej nebude vadit, budem rád:-)
Lenkita Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Trnava
Som atraktívna 42 ročná žena, veriaca, praktizujúca kresťanka, ktorá túži muža rešpektovať, ctiť a vážiť si ho, zabezpečovať jeho potreby s láskou a oddanosťou, mám túžbu pre muža vytvoriť príjemný domov, byť jeho kamarátka, spoločníčka. Rada sa starám o seba, som príjemná, aby sa muž cítil dobre v mojej prítomnosti. Rada športujem, plávam, som dobrodružná povaha, potápam sa, rada cestujem.Nehĺadám rozvedeného muža ani ženatého muža. Nehladám muža s deťmi. Chcem si s novým mužom založiť vlastnú rodinu. Hľadám muža do 48 rokov. Chcem mať veĺa detí.
Blueberra M 30 rokov
Moje záľuby sú basketball, chodenie na prechádzky(výletíky) s mojím 2 ročným synčekom. Pracujem v amazone s reklamačným tovarom a všetko čo k reklamáciam patrí. Chcel by som si nájsť dievča ktore bu mohlo byť mojou druhou polovičkou. A chcel by som sa s ňou delit o radosti zo života a uživať si pekny život lebo ho máme len jeden.
Mimi155 Ž 45 rokov
Vyrovnanosť a rozvážnosť ... pokoj a pohoda ... tolerancia a dôvera ... to je to čo hľadám
Voľný čas trávim aktívne, ale dokážem aj leňošiť.
Rada cestujem, kino, bicykel, rekreačná turistika.
Attis69 M 39 rokov
Moje zaluby su: hory, turistika, filmy, knihy.
Pracujem v socialnej oblasti.
Zvierata nemam.
Rad by som sa zoznamil s inteligentnou a sympatickou babou.
vivien666 Ž 52 rokov
Mám rada príjemných a komunikatívnych ľudí, ktorí berú život tak ako ide. Zaujíma ma umenie, história a dobrá kniha. Nepohrdnem prechádzkou v prírode. Ak chcete sa o mne dozvedieť niečo viac, ozvite sa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania